3

Nie wiesz jak to tutaj jest?
Plotka o przyjściu kogoś z topu - nie z tym zarządem, źródło?!, bzdury!
Plotka o nie przyjściu kogoś z topu - pozamiatane, a nie mówiłem, ośmiesza się ten zarząd.
I tak dzień w dzień.

4

Tak, to tzw. estalady i to ich wnoszenia na stadiony zakazała UEFA.

0


Aż mi się zachciało wrócić do San Andreas. Nie jest to moja ulubiona część GTA, ale frajdy w niej co niemiara :D

1

Pewnie chodziło o mowę potoczną, która z reguły pozwala na więcej. Mnie to razi tak czy inaczej, po prostu dziwnie mówić o czymś "pisze", gdy pisanie zostało już zakończone.

1

Kolega trochę ma rację, ile można pod każdym newsem transferowym pisać: no to na pewno go nie kupią, znając nasz zarząd to..., miał być Verratti przyjdzie Paulinho, odejdzie za bezcen i jeszcze dopłacą, z taką kadrą to o LE będzie ciężko itd. Nudne to już i dawno przestało być zabawne, te teksty chyba służą już tylko do tego, by można z nas było robić męczenników.

4

Jestem ciekawa, czy po ewentualnym transferze odniesie się do tych wpisów na konferencji prasowej i jak się wytłumaczy.

3

To zależy czy bułka użyła trucizny przeprowadzając zamach na mnie, bo jeśli tak, to może być ciężko.

15

Pierwszy raz w życiu zacięłam się bułką. Nie sądziłam, że to w ogóle możliwe.

0

Człowiek uczy się całe życie.

2

Kurde, nie wiedziałam, że reprezentacja Niemiec brała udział w drugiej wojnie światowej i mordowali ludzi. Nieźle się trzymają jak na stuletnie dziadygi.

0

Faktycznie doniesienia o Paulinho i Limie się zaczęły pojawiać. Przez dwa, trzy dni, teraz znowu nic o tym nie mówią.

0

Ja kilka lat temu też byłabym na nie, ale zmiana poglądów nauczyła mnie wybaczać i dawać drugą szansę, jeśli ktoś jej chce. Jeśli Caballos zechce zostać naszym zawodnikiem i wyrazi skruchę, to automatycznie odetnie się dla mnie od swojej przeszłości. Nie będzie nawet musiał przepraszać słownie, swoją grą dla Barcy zrobi to równie dobrze. Tylko właśnie jest ten jeden problem, czy Caballos będzie chciał do nas przyjść.

0

Jak to dobrze, że mnie nie oceniają po moich poglądach sprzed kilku lat. Niezły był wtedy ze mnie homofob i rasistka, ale wyrosłam z tego. Caballos też mógł dojrzeć od tego czasu. Wystarczy że przeprosi i dla mnie będzie okej.

2

Świetna, juz sobie ustawiłam.

1

Mój mózg nie ogarnia takich odległości.

0

No a co w tym takiego tragicznego? Gdyby nie to podejście w stylu: "oh, nigdy nie poznałeś matki/ojca, musi być ci bardzo ciężko", to nie byłoby problemu. Nic tak nie wkurza jak użalnie się nad kimś i wmawianie mu traumy, bo jedno z rodziców nigdy nie było obecne i nawet nie ma za czym tęsknić. Pewnie że może być takiemu dziecku przykro, ale to jeszcze nie jest wielka skaza na psychice, która przekrzywi takie dziecko do końca życia. Ludzie tracą albo w ogóle nie mają jednego lub obojga rodziców i jakoś żyją. Jak ktoś potrzebuje przez to pomocy psychologa, to w porządku, ale nie róbmy z każdej takiej osoby ofiary psychologicznej traumy, bo potem czują się w obowiązku taką traume posiadać. Tak będzie lepiej i dla nas, i dla nich.

1

Dobrze że Ty wiesz, czy te dzieci będą miały z tym problem ;) Brak jednego z rodziców, jeśli nigdy się go nie poznało, bardzo rzadko jest w ogóle zauważane przez dzieci, no chyba że w szkole trafi im się ktoś, kto wyjątkowo będzie im z tego powodu dogryzał. Jeśli jednak drugi obecny rodzic będzie o takie dziecko dbał i je kochał, to żadna krzywda psychiczna mu się nie stanie, a Ronaldo nie wygląda na człowieka, który zostawia swoje dzieci pod opieką grupy opiekunek i w ogóle nie zajmuje się dziećmi.

1

Ja tam Ronaldo nie krytykuję. Chciał mieć dzieci, a nie ma ich z kim spłodzić, to wynajął surogatkę. Nie wiem co w tym złego, dzieci jak każde inne, a to że nie będą miały biologicznej matki, to jak dla mnie żaden problem.

0

Nie będzie go na ślubie, bo niedawno urodziło mu się dziecko i pewnie chce z nim trochę pobyć. Była o tym informacja w jednym artykule.

0

Tak mi się napisało po prostu.

7

Ronaldinho nie będzie. Tak samo jak Alvesa i ter Stegena.
Edit: Iniesty oczywiście też nie będzie.

3

Czy gdy ludzie schodząc po wyłączonych schodach ruchomych, to tak jak ja nieco dalej wystawiają nogę, tak jakby stopnie nadal się poruszały i chcieli w nie lepiej trafić.

1

Właśnie nie wiem czy już zaczęła, czy dopiero będzie zaczynać, ale tak czy inaczej, samym Gerardem też się zadowolę :D O ile w ogóle będzie, bo jeszcze wczoraj był w Miami. W sumie niedaleko :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ja czekam na wystrojonych Gerarda i Shakirę :D

0

Nie czepiam się, humorystycznie wytknęłam błąd ;)

0

Dwoje synów? Któryś jednak jest córką? To dopiero byłaby historia na pierwsze strony :D

1

Ale oberwanie chmury w Warszawie. Stałam pod wiatą, a i tak cała zmokłam, bo tak nacina. Powaliło tę pogodę :P

0

Za tydzień szykują się powroty wielu zgorzkniałych ludzi.

0

Jaki kupienie dziecka, na boga? On tylko płaci surogatce za użyczenie swojej macicy(oraz wszystkie koszty związane z donoszeniem ciąży) i za samo zapłodnienie, które przeprowadza się w formie zabiegu. Nie musi potem płacić znowu, żeby dziecko było jego. Jest podpisywana umowa, surogatka zrzeka się praw do dziecka, za które nikt nie płaci. In vitro to też kupienie dziecka, czy może płacenie za usługę, które umożliwia poczęcie?

Naprawdę, to jest czepianie się dla samego czepiania się, bo Ronaldo znowu zrobił coś innego. Chce mieć biologiczne dziecko, to sobie je robi, gdyby chciał stereotypową rodzinkę, to też by ją sobie założył, ale widać nie chce i woli sam wychowywać swoje dzieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?