Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten tekst był bardzo creepy xD
0
A chciałam na stronę Realu. Chyba im kibicuję, ale w sumie nie pamiętam.
1
Uśmiechnięty jest, bo odchodzi - proste. Z tego samego powodu uśmiechają się też Leo i Luis, którzy wcale nie tracą przyjaciela, a pozbywają się zbędnego balastu.
1
Snajper znów w natarciu.
0
Na jakiej stronie w ogóle jesteśmy? Bo zapomniałam :(
0
To jesteś lepszy ode mnie, bo ja zapominam co się działo pięć minut temu :D
0
Spoko, jak nie zapomnisz, to możesz się zgłosić :D
0
Jest środek nocy, a ty jakieś skomplikowane wymagania masz :D
0
Co, Danielu? :D
0
Pewnie jak każdy inny człowiek, nie wiem co ty sobie wyobrażasz :D
0
Mnie się podoba, aż sobie kupię jedną choć nie jestem wielką zwolenniczką Juve :D
0
Może ktoś mi coś dosypał, ale jestem dziwnie spokojna i czuję, że Ney zostanie. Jak się mylę, to możecie mi zaspamować skrzynkę tekstami "a nie mówiłem/am" :D
0
Zlatan i Cavani też zdominowali ligę francuską z PSG, a jakoś nie wygrali ZP. Zdominować francuską nie jest trudno, gdy jest się na poziomie Zlatana lub wyżej. Neymar naprawdę musiałby wygrać LM i mundial, żeby w ogóle ktoś myślał o postawieniu go na jakimkolwiek miejscu podium niż trzecie, a i wtedy nie będzie miał łatwo, bo Leo i Ronaldo też nie będą cały sezon leżeć brzuchem do góry. Nastrzelają swoje, też zdobędą jakieś trofea, a na koniec i tak pewnie bitwa będzie się toczyć pomiędzy nimi, bo obaj są bardziej marketingowi niż Ney. Neuer nawet po wygraniu mundialu znalazł się na trzecim miejscu. Można mówić, bo bramkarz, bo coś tam, ale prawda jest taka, że ludziom od ZP zależy, by wygrywali ją Leo lub Ronaldo, bo to już legendarny poziom rywalizacji, który przyciąga ludzi przed telewizory. Neymar nie ma co tam szukać, choćby nie wiadomo co wygrał z potencjalną, nową drużyną.
7
Ale odchodząc do PSG, gdy Leo wciąż gra i tak mu nic nie da. I bez Neymara w drużynie Messi będzie wykręcał świetne statystyki. Wciąż w grze jest też Ronaldo, który nawet jak nic nie gra, to strzela i zawsze jest brany pod uwagę przy wyborze najlepszego piłkarza. Neymar nie wygra ZP tak długo, jak na wysokim poziomie grają ci dwaj, nie ważne czy będzie dalej w Barcy czy odejdzie do PSG albo innego City.
0
Nie zwoła, bo nie jest teraz w pobliżu Camp Nou. Proste.
0
Wiele osób nie rozumie nawet co znaczy zwrot poprawność polityczna, a go nadużywa.
1
Niby wiem, że tak jest zawsze, ale zbiera mi się na wymioty gdy czytam jakieś głupie wypowiedzi cieszące się ze śmierci wokalisty LP, bo "muzyka została uratowana!".
Idę po wiadro.
1
Ambitnego tekstu :D
Mnie się podoba, wprawia mnie w dobry nastrój, a o to mi chodzi w muzyce :D
0
Ej dobre, dałoby się zrobić tego więcej? :D
1
Staram się, jest w końcu zapotrzebowanie na złe wieści dotyczące Neymara. Dużo zielonych, rozumiesz :D
16
Wszystko w porządku - transfer idzie w dobrym kierunku. Dzień dobry PSG!
Rozszyfrowałam go, to wszystko podstęp!
5
Verratti nie przewidział, że w ostatnim sezonie nawet nie zostanie mistrzem kraju, a z LM wyleci z hukiem po tym, jak Barca ich ośmieszyła. Pewnie teraz dopiero zdał sobie sprawę, że w PSG nie osiągnie tego co chce i próbuje uciekać.
0
Ja bym tak nie mogła, lubię pozytywnie podchodzić do życia, a nie tylko spodziewać się najgorszego, żeby później mniej bolało :)
0
No to po podpisaniu nowego kontraktu chyba już nigdy nie ucieknie z PSG, nie ważne do jakiego klubu. Nie popełniaj dwa razy tego samego błędu, Marco :)
29
Więcej tu wiary w odejście Neymara niż kiedykolwiek jej było w przyjście Verrattiego. Jak zwykle negatywne informacje są łatwiejsze do uwierzenia, skąd u Was ten pesymizm? :D
0
A to nie Brandon zginął przez postrzelenie? :D
0
No tak, bo jak napisałam w innym wątku, ktoś go na pewno zmusza do uśmiechania się, a te nagrywki z kolegami to tak na pokaz. Wcale się dobrze nie bawi, a poza nagraniem wszyscy go obrażają i na niego plują.
#FreeNeymar
3
Na pewno Neymar i jego Instagram to bardziej wiarygodne źródło niż Mundo Deportivo czy inny As.
4
Oddaliłam obraz. Jaki rój samolotów, szacun dla kontrolerów ruchu, że to ogarniają :D
0
Typowe VP :D