Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wkurzałam się na początku, teraz też się z tego śmieję :D
0
Popełniłam błąd, gdy były kociakami i nie wyznaczyłam im konkretnych godzin do jedzenia. Teraz za to płacę :D
0
Coś muszą żreć niestety :D
0
Tak się nie da, albo budzą o siódmej albo o trzeciej w nocy :D
0
Koty by mnie ostrzegły przed włamywaczami, one potrafią mnie budzić, najczęściej sadzając tyłek na mojej twarzy :D
0
W pracy się ze mnie śmieją, że po zejściu z nocy wyglądam jakbym dopiero przyszła do roboty :D Za to jak już zasnę, to rozbudzić mnie ciężko ;)
0
PSG będzie z niego zadowolone :D
0
No nie wiem, potrafię długo bez snu wytrzymać :D
0
Wytrzymam bez problemu i bez kawy, ale wtedy to już w ogóle nie będzie mi się opłacało iść spać :D
0
Żadnej kawy, jedyne co dzisiaj piłam to wodę kokosową :D
4
Widzę że ludzie tutaj zasypiają i martwią się, czy wytrzymają podczas meczu, a ja się czuję tak samo jak po obudzeniu ponad siedemnaście godzin temu, w ogóle nie chce mi się spać :D
0
Suareza jakoś nie zatrzymali.
16
Czas podgłośnić muzykę w słuchawkach, bo mój ojciec długo jeszcze nie przestanie przeklinać :D
0
Skądś się jednak taki Lewandowski czy Zieliński wziął. Nie mówię, że cała polska młodzieżówka to nieoszlifowane diamenty, ale na pewno są tam jakieś perełki, które przy odpowiednim podejściu mogłyby błyszczeć. Tylko że tego podejścia nie znajdują z Polsce, a nie wszyscy chcą wyjeżdżać do innego kraju, gdzie następuje duży skok jakościowy i nie wszyscy sobie z nim radzą.
2
Trochę przykro, że nawet najlepsza polska drużyna i tak ma problemy w eliminacjach europejskich. Mamy zdolną piłkarsko młodzież, ale osiąga ona swój pełny potencjał dopiero za granicą. Smutne to.
1
Bo Jagiellonia na pewno poradziłaby sobie lepiej, proszę Cię :D
0
Bo Pique powiedział na konferencji, że zdjęcie było jego osobistą opinią, a nie oficjalną informacją, więc Neya znowu trzeba wrzucić na stos.
0
No i co z tego? Kolega wspomniał o Paulinho, to mu odpowiadam, że pewnie będzie to typowy ławkowicz, a nie gość na pierwszy skład jak Coutinho, więc co złego będzie w tym, że przyjdzie i jeden i drugi?
1
Jak przyjdzie razem z Coutinho, to niech przychodzi. Wtedy będzie wiadomo, że to tylko koleś na ławkę, a nie wzmocnienie.
0
Myślę, że byłby. Sprzedali nam np. Suareza i nie robili wielkich problemów, oba kluby są chyba w dobrych stosunkach, na pewno łatwiej się z nimi dogadać niż z PSG.
27
Może właśnie dlatego, żeby się zgrywał z Barcą B, w której przede wszystkim ma grać? Jeszcze będzie powoływany, spokojnie.
1
Że jutro też na nim usiądę.
A i jakiś Coutinho w Barcy.
17
Moje krzesło jest bardziej wiarygodnym źródłem niż Diario.
1
E tam, przesadzacie, głos mu się wyrobił, już tak nie piszczy jak kiedyś :D
1
Dawać go do Barcy, w przerwach meczów mógłby dawać koncerty :D
0
A czy nie zrobił tego pozwalając Pique na publikacje zdjęcia z jakże wymownym podpisem? Wiem, że pewnie lepiej byłoby usłyszeć z jego ust, że zostaje, ale na ten moment już bardziej się tego nie da potwierdzić.
5
Nasz prezydent też wyciszył sprawę Neymara, ale nikt go jakoś nie chce brać na poważnie.
2
Oni są jak dzieci :D
7
Ze zwykłym kotem też, sprawdziłam :D Nawet dachowiec jest szybszy od Bolta. Niewiele, ale szybszy. Gepard to by go zostawił w tumanach kurzu :D
9
Nie wiem w ogóle po co ścigać się z rekinem, który może pływać z prędkością ponad 20 km/h. Może Bolt niech się ściga z kotem domowym? Taki same szanse ma :D