Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O kokosowe, zainteresowałeś mnie. Jako psychofanka wszystkiego, co kokosowe, chętnie spróbuję. Dzięki wielkie.
0
Panie i panowie, polećcie jakieś ciekawe kraftowe piwa. Ostatnio stwierdziłam, że nie będę w siebie wlewała komercyjnych marek i co jakiś czas, kiedy zdarza mi się wypić piwo, skuszę się na coś lepszego.
8
Na podstawie twierdzenia Hajto, inaczej znanego jako PZD - procenty z dupy.
1
Standard. Jakby teraz napisali, że do Barcy przychodzi Ozil, to też byłaby to stuprocentowa informacja w oczach niektórych. Uwielbiam ludzką psychikę, tak bardzo nie ma sensu :D
1
Bawią mnie nazwy jego filmików ostatnio. To pisanie caps lockiem kluczowych słów, żeby na pewno nikt nie przegapił filmu. Ja wiem, że on na tym zarabia, good for him, ale to tak śmiesznie wygląda, jak takie pierwsze kroki stawiane w reklamie. Duże napisy, żeby na pewno zobaczyli!
1
Jeszcze się czepiacie tego Costosa? Na takim stanowisku nawet jakby był zatwardziałym madridistą, to nie ryzykowałby utraty posady i opinii żeby zaszkodzić Barcelonie.
0
To prawda, wystarczy zapytać PSG. Ale tym razem nie wierzę w odrobienie strat, za duży nieład panuje w naszej kadrze, by wygrać to trofeum ;)
1
Niezłe rozmyślenia masz w łóżku :D Ale przynajmniej jest do poczytania coś innego niż transfery, myślisz o czymś jeszcze? ;)
0
Kiedyś znalazłam taką listę, może coś Cię zainteresuje.
https://luchorgasm.tumblr.com/post/157305313937/a-list-of-barca-twitter-accounts-to-follow
1
Im się nigdzie nie spieszy przecież, mogą Coutinho sprzedać nawet na minutę przed zamknięciem okienka.
1
Normalnie, życie bywa przewrotne i Paulinho może się okazać bardziej przydatny niż Arda kiedykolwiek był.
1
Zawsze szanowałam Ronaldo za jego relację z synem. Wydają się być naprawdę blisko, a on sam chyba bardzo Juniora kocha, a to zawsze spoko cecha. Ciekawe jak poradzi sobie z nowymi dzieciakami w swoim życiu.
Nic nieprzychylnego na temat Leo powiedzieć nie mogę, a przynajmniej nie przychodzi mi nic teraz do głowy.
0
Miał czy nie miał, poparcia po tryplecie nie buduje się narzekaniem, bo z perspektywy psychologii wygląda to po prostu śmiesznie i jest nieefektywne. Nawet jeśli w głębi duszy ludzie wiedzieli, że jest źle, to sam fakt zdobycia trypletu sprawiał, że myśleli o Bartomeu pozytywnie choćby nie wiadomo ile negatywnych rzeczy mówił o nim Laporta.
3
Gdyby jego ostatnia kampania nie polegała tylko na mówieniu: "Bartomeu jest zły!", to nie musiałby dzisiaj takiego wywiadu udzielać. Mądry po szkodzie.
0
Albo bon dia jeśli chcemy iść w kataloński ;)
1
Dzień dobry, tak jak nakazuje wychowanie.
0
Ja wiem, że Roberto kocha Barcelonę, ale aż tak to się chyba dla niej poświęcał nie będzie.
0
Tylko czemu Roberto miałby odchodzić?
5
Mam nadzieję, że do czegoś takiego by nie doszło. To nie wina zawodnika, więc nie ma powodu psuć mu takiego wydarzenia żeby zamanifestować swoje niezadowolenie z zarządu.
1
Ich też nie lubią praktycznie wszędzie, także jak dla mnie jest remis :D
1
W sumie im się nie dziwię, mamy tendencję do zadzierania nosa, bo mes que un club :D
15
Myślałam, że to kolejny dowcip :D
1
Ze zmysłów wybrałabym wzrok. Wydaje mi się, że ciężej żyłoby się w ciszy. Z mocy wybrałabym niewidzialność, znacznie przydatniejsze niż widzenie przez ubranie, choć moją idealną mocą do zdobycia jest regeneracją jak u Deadpoola tylko bez raka torturującego mi skórę do kompletu :D Za to na całą dobę chętnie stałabym się Mishą Collinsem, by choć przez chwilę poczuć się jak anioł stąpający po ziemi.
0
To pierwsze co przyszło mi na myśl nie licząc Fallouta.
0
This war of mine?
4
Idę już chłodzić winiacza na wieczór. Jak Dembele mimo to nie przyjdzie, to chociaż zapiję smutki :D
20
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wiedzą gdzie jest Dembele, od tak sobie nigdzie nie poszedł, choć pewnie jego wyjście wyglądało tak :D
https://year13.com.au/wp-content/uploads/2016/05/giphy-3.gif
0
Był, pytał o Schwarzeneggera.
2
Chyba jednak jest różnica między Neymarem, a Busim, którzy raczej jest przywiązany do Barcelony ;)
1
Oglądam go już od kilku lat, widziałam wszystkie recenzje, a teraz sobie je nawet powtarzam. "Kult" już dawno odhaczony. Masz rację, jedna z lepszych recenzji, jakie wypuścił.