8

Tak sobie myślę, że nawet gdyby teraz sam Neymar powiedział, że nigdzie się nie wybiera, zostaje w Barcelonie i w ogóle niech rozsypią nad Camp Nou jego prochy, jak umrze, to i tak pojawiłby się zaraz jakiś dziennikarz z nagłówkiem typu: Neymar miał zaćmienie umysłu, jego przyszłość w Barcelonie wciąż niepewna!

1

No kurna co za zagadka, czemu mógł je dodać. Czyżby miało to coś wspólnego z ostatnimi informacjami, jakoby Neymar chciał odejść, a Gerard postanowił zapewnić fanów, że Brazylijczyk jednak zostaje? Nie, to nie to. To by było za proste i za słabo by się sprzedało w gazetach.

8

To byłoby okrutne, ale zarazem byłby to największy troll jakiego w życiu widziałam :D

1

Dziecko odkryło filtry i inne zabawki Insta, i się bawi :D

32

"Neymar został poinformowany, że Lionel Messi się starzeje"
Bo wcześniej tego nie wiedział, co za niespodzianka, ludzie się... STARZEJĄ! *dun dun dun*

6

Standard, ta czwórka często trzyma się razem na treningach :D

0

Rozumiem wątpliwości gdyby Pique wstawił jakieś przypadkowe zdjęcie z meczu, ale on zrobił nowe zdjęcie z Neyem, prawdopodobnie opublikował je w necie w jego obecności, a gazety dalej swoje? Przecież wyrażając zgodę na publikacje zdjęcia z taką wiadomością Neymar poprzez usta(media społecznościowe) Pique powiedział, że zostaje. Jeśli to nie jest dla niektórych wiarygodne, to chyba nic ich nie przekona dopóki okienko nie zostanie zamknięte, nawet gdyby Ney podpisał teraz własną krwią cyrograf.

1

Skoro zapozował do selfie z Pique, to chyba wiedział też co ten zamierza ze zdjęciem zrobić i wyraził na to zgodę, ergo potwierdził tym samym, że nigdzie się nie wybiera.

1

Jak to powiedział kiedyś Messi, Papa Pique zawsze się o nich troszczył w La Masi i robi to do dzisiaj. Mamy dowód ;)

2

Chyba powiedział to po tym, gdzie Masche strzelił karnego, co było inicjatywą Pique.
Edit: Byłam za wolna :D

0

Bo mają nadzieję, że będą dla nich chcieli jak najlepiej.

11

To zadecydowało!

0

Cały świat już widział, ale chyba każdy Ci wybaczy opóźnienia, bo dziś La Rambla świętuje :D

3

Nie dziwię się, Bartek powiedział już tak o Sanchezie i wiemy jak się skończyło. Pique nie ma powodu okłamywać fanów.

0

Sponsora to bardziej załatwiła Shakira, to ona znała tego prezesa Rakuten pierwsza i razem z Gerim umówili go na kolację z Bartkiem :D

1

Kurdę, żeby teraz tylko Neymar Senior nie nasłał na Pique płatnych zabójców, tyle kasy przeszło mu koło nosa :D

5

Jeśli socios nie wybiorą Pique prezydentem, kiedy wystartuje w wyborach, to uznam ich za kompletnych idiotów, przecież ten człowiek robi robotę jeszcze nie będąc na stanowisku. Dajcie mu stołek już! Dajcie mu cholerny tron jeśli będzie trzeba!

0

Rób to co ja, wierz że Neymar podejmie właściwą decyzję i zostanie ;)

1

O, Marca. Dziwiło mnie, że nic nie piszą na ten temat, a tu proszę, czekali na pewną informację :D

3

Kiedy premiera? Zapłacę każdą kwotę za bilet na pełnometrażowy film! :D

1

Klasyczne dziennikarstwo. Podobno, miał, ponoć, - trzy święte słowa każdego pismaka. Jak się jakaś informacja potwierdzi, to super, jak nie, "hej, przecież nie pisaliśmy tego jak pewniaka".

34

Tępy ;)

1

Koszulki spoko, czcionka beznadziejna. Dobrze że zdążyłam kupić koszulki z nazwiskami z czcionką z poprzedniego sezonu, bo te potworki są koszmarne ;/

0

Thorem też się jaram, jak wszystkim od Marvela. To moja dziecięca miłość :D

0

Na razie słaba jakość, bo oficjalnie go jeszcze nie pokazali, ale proszę.
http://nigaki.tumblr.com/post/163325774085/parkery-yallll-its-leaked-infinity-war-hype

9

Karuzela kręci się dalej, pierwszego dnia Ney odchodził, potem zostawała, znowu odchodził. Wczoraj miał zostać, dziś znowu odchodzi. Śmieszne to bardzo :D

1

Powiedz to mojej mamie, która uważa, że powinnam sobie chłopa znaleźć, a nie jarać się głupimi filmami :D

3

Jezu, mam prawie 23 lata, a po zobaczeniu zwiastuna do Infinity War jaram się jak pięciolatka na widok nowej zabawki. Odpowiedzialna dorosła tak bardzo.

4

Szkoda, że nie można tego powiedzieć o tobie. Ale i tak cię lubię ;)

5

Zawsze będzie jakieś "tylko". W ogóle nie można szukać pozytywów, bo to TYLKO coś tam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?