Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Despacito powinno spokojnie łyknąć See You Again niedługo.
14
Bo od naszych nie odchodzi ;)
3
In Neymar we trust!
0
Czy on szybciej dorobił się dziecka niż prawa jazdy, czy to drugie w końcu zdobył, a mnie to ominęło? :D
0
Ewentualnie hen daleko.
2
Dunkierka, Baby Driver, Planeta małp zawsze spoko, a jak kino bohaterskie, to koniecznie Spiderman.
1
Nie byłabym sobą, gdybym nie powiedziała Gothic :D
L.A Noir też jest bardzo fajne. Obowiązkowo też Wiedźmin trójeczka i seria GTA, choć z fabułą to dopiero od San Andreas się zaczyna.
Podoba mi się też fabuła w Heroes 3 i 5, choć jakaś wyjątkowa nie jest.
4
Jaki fotomontaż? Nasza drużyna miała te naszywki na strojach dopóki Real nie wygrał KMŚ, zawsze tak jest.
0
Yyy... co? To tylko zdjęcie, które sobie wybrali, co w tym złego, że na koszulkach jest naszywka?
0
Na to wygląda. Odkrył, że jak będzie mówił bzdury rodem z demotywatorów(i to tych bardzo późnych, nieśmiesznych), to wyświetlenia będą lepsze.
35
Mnie też. To jest taki rodzaj niezręczności, który odczuwasz nawet jak nie dotyczy ciebie bezpośrednio.
1
Widać, że wszystko już sobie wyjaśnili. Od początku wiedziałam, że ta panika na stronie wywołana ich sprzeczką to przesada. Kłótnie zdarzają się nawet wśród najlepszych przyjaciół, ważne żeby po wszystkim przeprosić i jest dobrze.
6
Alaba/Alba
Koszmar Szpakowskiego :D
1
Mądrego to i miło posłuchać/poczytać.
0
Pewnie on, Suarez i kapitanowie.
0
Ja też mam jeszcze wątpliwości. Może nie jestem już tak przekonana o jego pozostaniu jak kilka dni temu, daję temu sporo szans, może nawet 50%. Ale jak odejdzie, to trudno, będę mu życzyć wszystkiego najlepszego.
0
Urocze jest to, że naprawdę myślicie, że nie zdarzają się przypadki w rodzinie, gdzie rodzic kontroluje dorosłego faceta. Sama mam taki przypadek u siebie, mój kuzyn jest tak posłuszny mamusi, że zrobiłby dla niej wszystko, bo uważa, że jest jej to winien za to, że go wychowywała przez tyle lat. W Brazylii jest mocny nacisk na Boga i rodzinę, nie zdziwiłoby mnie więc, gdyby okazało się, że Neymar jest wpatrzony w ojca jak w obrazek(co zresztą widać) i słucha go we wszystkim nawet gdy sam chciałby zrobić coś innego. To się nazywa toksyczny związek i zdarza się nawet gdy obie strony się kochają, ale żadna nie zdaje sobie sprawy, że jedna rani tą toksycznością drugą.
0
Nie chce mi się szukać, niech zostanie :P
5
"Miałem ofertę z PSG. Wahałem się, czy ją przyjąć, czy nie, było wiele argumentów, by to zrobić. Ojciec mówił mi, że dzięki grze w innej lidze rozwinę się piłkarsko, bo PSG to świetna drożyna. Mam tam też wielu przyjaciół, którzy mnie namawiali na przyjście, ale koledzy z Barcelony ostatecznie mnie przekonali, bym został tutaj. Nie wiem czy zostanę tu na zawsze, ale póki co, to jest moja drużyna, a PSG na razie odmawiam. Może w przyszłości, kto wie."
Ładnie? Dyplomatycznie i nie uraża nikogo.
0
Brzmi jakby to on był tym ramieniem :D
5
Ja to przeżywam coś w tym stylu :D
https://media.giphy.com/media/fkajUbkkH1Zuw/giphy.gif
2
Nie pierwsza i nie ostatnia taka bójka. Nie wierzę, że w grupie ponad dwudziestu mężczyzn na co dzień nie ma podobnych spięć. To jest po prostu niemożliwe. Sam Neymar pewnie miał już ich kilka, ale nigdy nie wyszły na światło dzienne, bo doszło do nich za zamkniętymi drzwiami i wszystko rozeszło się po kościach. Teraz pewnie też się rozejdzie.
0
Bzdura! Wyrzucić go na kopach z Barcy, przylepić mu łatkę chciwca, awanturnika, gówniarza i Hitlera, i won z nim! Na pewno nie przeprosi! Na pewno sam opuścił trening i poszedł kopać małe szczeniaczki zamiast piłki!
Takie odnoszę wrażenie czytając teraz La Ramblę.
1
Mam popcorn, także jestem gotowa :D
1
No bójka to naprawdę głupia decyzja, ale to czy Ney sam opuścił trening czy go wyrzucono, to tego nie wiemy, więc nie wiem czy warto tego używać jako argument ;)
Choć czytałam tu już dzisiaj, że ostatnio trudno oczekiwać od Neya pracy na treningach. Bo dzisiaj zakończył go przed czasem. Ciekawe połączenie faktów ;)
16
- oskarżaj Neymara o brak dojrzałości i zachowywanie się jak dzieciak
- nazywaj piłkarza moNey, żeby pokazać jaki jesteś dojrzalszy
Piękne.
1
Bo Ney taki straszny, że wzbudza postrach całej drużyny i każdy, kto mu się postawi dostaje +100 do odwagi. Nie przesadzajmy, nie róbmy ze zwykłego, dojrzałego zachowania jakiegoś bohaterskiego czynu.
3
Ale za co w sumie? Przecież nic wielkiego nie zrobił :D
1
Równie dobrze wyrzucić go z treningu mógł sam Valverde, ale nie! Bez żadnej wiedzy oskarżmy Neymara o samowolkę, bo to zły człowiek jest :D
Emocje jak w najlepszym thrillerze!
2
Dat ass!