Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto tak napisał? Ney? PSG czy Barca?
3
Niektórzy jak Ibisz się nie starzeją :D Shakira też nie wygląda na czterdziestolatkę i to po dwóch ciążach :D
3
On od tygodni już odchodzi i coś odejść nie może :D
2
Cała La Rambla jest od jakiegoś czasu jedną, wielką beczką prochu, na którą w końcu padła iskra w postaci spięcia Neymara i Semedo. To się musiało stać prędzej czy później.
0
W drużynie tak, ale na pewno nie tutaj, dlatego rzuciłam to o splunięciu na Messiego, choć coś takiego pewnie wywołałoby tu większą furię niż to, co się dzieje obecnie.
0
Nigdy nie wkurzasz się na członków rodziny? Nigdy? Serio pytam. Choćby nie wiadomo jak idealna była dana rodzinka, spięcia się zdarzają i nie ma w tym nic złego. Ważne jest to, jak to potem ludzie między sobą rozwiązują, a póki co nie wiemy co Neymar i Semedo zrobią z tym fantem, a równie dobrze niedługo może być już po wszystkim, bo się pogodzą jakby nigdy nic się nie stało.
0
Toż napisałam, że ładnie się nie zachował, ale to co tu się dzieje teraz to jakaś paranoja. Co najmniej jakby Ney splunął Messiemu albo trenerowi w twarz.
1
Na La Rambli taką atmosferę stworzyliśmy my. Neymar ani razu nie powiedział nic na temat swoich domniemanych przenosin, ale powstało już na ten temat sto teorii tutaj, a tak naprawdę każdy z nas guzik wie co się dzieje w klubie i w szatni. Ja tam nie widziałam żadnej napiętej atmosfery na treningach aż do dzisiaj, Neymar zachowywał się normalnie odkąd są w US, dzisiaj coś mu odwaliło i już wszyscy dostają kociokwiku jakby tylko czekali na taki moment żeby móc powiedzieć "a nie mówiłem/am?!"
17
Jezu, jaki lincz, a nikt nawet nie zna szczegółów. Nie wiadomo czy z treningu nie wyrzucił Neymara któryś z trenerów. Nie wiadomo czy Semedo mu czegoś nie powiedział chwilę po "ataku". Nie wiadomo czy Neymar od wstania z łóżka nie był w jakimś paskudnym humorze i pech chciał, że trafiło na Semedo, gdy cała złość w końcu została uwolniona.
Łatwo nam oceniać, gdy siedzimy sobie przez ekranem komputera i gdy między kibicami panują raczej negatywne nastroje, ale wstrzymałabym się z oskarżeniami zanim poznamy więcej szczegółów. Neymar nie zachował się ładnie, zwłaszcza że nie starł się z Pique(który pewnie by go połamał jednym ciosem) czy innym weteranem, tylko z nowym kolegą, ale jest tylko człowiekiem, w dodatku zawsze słynął ze słabej psychiki. Nawet kryształowemu Messiemu zdarzyło się, że złapał przeciwnika za gardło, bo wbrew obiegowej opinii, też jest tylko człowiekiem i zdarza mu się wkurzyć.
0
Zgubiłeś gdzieś "poniekąd" w mojej wypowiedzi. Więc nie wiem gdzie tu zaprzeczenie. Internet miałam w domu dopiero, gdy miałam 12 lat, wcześniej latałam po podwórku, także zdążyłam zasmakować obu doświadczeń jednakowo.
2
Wypraszam sobie. Ja w czasie okresu mam tylko jeden nastrój - nieopisaną furię :D
3
To jest nas trójka. Jestem przekonana, że Ney nigdzie się nie wybiera ;)
5
Mam taki sam, zgapiłeś ode mnie :D
2
Leo by pewnie zostawił, jest w niego zapatrzony jak w obrazek :D
3
Ta z Tomem Hollandem. Jestem wielką fanką Spidermana, to razem z Deadpoolem mój ulubiony bohater Marvela, więc każda część jakoś mi się podobała, ale ta najnowsza najlepiej oddała charakter zarówno Petera Parkera, jak i jego alter ego. Czułam się podczas oglądania jak za dzieciaka, kiedy wpatrzona w telewizor oglądałam kreskówkę, ten sam poziom zabawy, tylko przedstawiony inaczej, bo młodszą wersją Petera, jaką zadebiutował w komiksach.
1
Wiadomo, jak puszczają to wszędzie gdzie się da, ale co zrobić ;) Mnie się jeszcze nie znudziło, ale potrafię tygodniami słuchać jednej piosenki zanim mi się znudzi :D
1
Klątwa chwytliwych piosenek. Stanie się tylko trochę popularna i momentalnie ludzie jej nienawidzą, a tego naprawdę dobrze się słucha :D
1
Wrzuciłam to już wcześniej, też mnie rozbawiło to narzekanie :D
5
Tak mi się skojarzyło :D
0
W czym niby sobie przeczę? Wybacz, nie załapałam.
Dzięki za troskę, ale nie, nie szkoda mi życia na słuchanie ludzi, którzy mają podobne poglądy do moich.
9
Ładnie to tak pogrywać z czytelnikami takimi tytułami? :D
2
Bo nikt tak nie jest na nich zmotywowany jak Barca. Przegrać z Realem, to jak przegrać życie :D
0
Moja kuzynka ma 15 lat, dopiero ma pierwszego chłopaka(szybciej niż ja, skubana, ja nigdy nie miałam xD), a jedyny kontakt z seksem jaki miała, to typowe sceny erotyczne w filmach familijnych :D
9
Masz mój głos! Co prawda nie będzie się liczył, ale masz :D
Inteligentny facet, świetny biznesmen z wieloma znajomościami, na pewno nie będziemy narzekać podczas jego panowania ;)
5
Serio wierzysz, że te trzynastolatki naprawdę uprawiają seks w takich ilością? Że w ogóle go uprawiają? :D Znaczy na pewno jakieś egzemplarze się znajdą, ale jak dla mnie to taka sama panika jaka panowała po wyjściu Galerianek. Straszne, gimnazjalistki sprzedają się za dżinsy. A jakoś nigdy nie spotkałam żadnej galerianki w centrum handlowym :D
Wszystko to o czym piszesz było już kiedyś. Była pornografia, ale trudniej dostępna, była agresja, której upust dawano na wojnach, była pogarda dla innych. To nie pojawiło się nagle z Internetem, który na pewno pomógł trochę to zjawisko rozbudować, ale go nie wynalazł. To wszystko było, ale teraz jest bardziej nagłaśniane, m.in. przez Internet. Jeden z drugim nagra filmik jak kogoś biją, wrzuca do Internetu i lamentuje jaki to świat zły się stał ;)
To o dzieciach siedzących cały czas w telefonie też jest moim zdaniem mocno przesadzone. Widzę mnóstwo dzieciaków na podwórku pod domem, kopią piłkę, jeżdżą na rowerze i bawią się po prostu. A to że czasami też posiedzą z telefonem czy tabletem nie uważam za nic złego. Rozrywka jak rozrywka. Ja kiedyś godzinami siedziałam z tzw. gierką, a moi koledzy obok mnie z takimi samymi urządzeniami. Też ze sobą nie gadaliśmy, bo skupialiśmy się na tym, żeby dojechać jak najdalej wyścigówką ;)
Te wszystkie przeświadczenia, jak to dzisiaj jest źle, mam wrażenie biorą się właśnie stąd, że są hiperbolizowane do granic możliwości. I to wszędzie. Tymczasem jak piszę te słowa, pięć dziewczynek gania właśnie pod moim oknem i bawią się z psem. Żadna nie ma przy sobie komórki i każda mówi mi dzień dobry, gdy je mijam na klatce schodowej ;) Jak dla mnie, nic się przez tych dziesięć czy więcej lat nie zmieniło. Dzieci są dalej takie same, jedne lepiej wychowane, inne mniej, tylko dorośli, którzy już skończyli dzieciństwo trochę narzekają, bo tęsknią za beztroską ;)
Tak btw. Postal to przecież stara gra, ona była rozrywką już dawno. Tak samo GTA, sama w to grałam, jak miałam 11 lat ;)
0
Tak mi się skojarzyło.
3
Bez większego wkładu finansowego.
Po chwili...
Rolex do piętnastu tysięcy xD
Dobry troll. Albo gość chce się po prostu pochwalić bogactwem :D
8
W sumie ciekawy temat, który zawsze mnie trochę irytuje w Internecie. To narzekanie jaki to ten net zły, że dzieci już nie te same, że tracą ludzkie odruchy i kiedyś to było lepiej. Zawsze mam wtedy wrażenie, że ludzie bardziej tęsknią po prostu za młodością, bo nie wiem co było takiego lepszego w tym, że było się ograniczonym do zawierania znajomości tylko z ludźmi ze swojej okolicy zamiast na przykład z kimś z Londynu czy innego Honolulu. Jasne że na fejsie wiele osób ma znajomych, z którymi w ogóle nie gada, ale ma też takich, z którymi utrzymuje bliższy kontakt, czy to internetowy czy w świecie rzeczywistym. Takie demonizowanie współczesnych sposobów poznawania ludzi i ogólnie życia jest dla mnie strasznie dziecinne. Internet to przydatne narzędzie i szczerze? Chciałabym go mieć, gdy dorastałam. Może wtedy moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, wcześniej zostałabym wystawiona na inne poglądy, które pomogły mi się stać takim człowiekiem, jakim jestem dzisiaj. To jak się dzisiaj zachowuję, jak odnoszę się do innych zawdzięczam bardziej Internetowi niż bieganiu po podwórku jako siusiumajtek. To nie podwórko nauczyło mnie jak współczuć i przepraszać, tylko Internet, gdzie poznałam wielu różnych ludzi doświadczających najróżniejszych przeżyć, które rozbudziły we mnie empatię i nauczyły szacunku do drugiego człowieka. Jak kogoś nauczyło tego bieganie z kijem z kolegami i wspinanie się na drzewa, fajnie, cieszę się Twoim szczęściem, ale nie ma reguły, że podwórko wychowuje dobrze, a Internet nie, dlatego wkurza mnie takie wywyższanie się ludzi sprzed ery Internetu, do której sama poniekąd należę.
26
Jak oglądali, to pewnie teraz wszyscy śpią :D
0
Ja kiedyś w Samsungu miałam problem z połączeniem się z Netią. Też niby połączono, ale trzeba się było jeszcze logować na jakiejś stronie. Jak się przerzuciłam na Huaweia P8, to już normalnie mi się z Netią łączył. Nie wyskakuje ci na pasku powiadomień informacja, że trzeba się zalogować? Może masz to samo co ja.