0

Po angielsku? Trenerzy raczej znają ten język, a taki młody koleś jak Dembele za pewne też. Oczywiście tylko zgaduję.

0

Do mojego taty też ostatnio dzwonili, bo kończy nam się umowa. Jak powiedział, że waha się z przedłużeniem, bo tracą LM, to mu odpowiedzieli: "ale jest siatkówka!".
Podziwiam ludzi muszących sprzedać kiepską ofertę, bo to wymaga takiego stawania na rzęsach, że aż trudno mi sobie to wyobrazić :D

0

To jest tzw. storm chaser, ich coś takiego fascynuje i lubią zbierać dane na temat huraganów czy tornad. Jedni lubią jeździć na rowerze, a inni znaleźć się jak najbliżej centrum huraganu. Wiadomo, że jedno bardziej niebezpieczne od drugiego, ale tacy ludzie wiedzą jakie jest ryzyko, a cywili w to nie ciągną, więc jak chcą ryzykować, ich sprawa. Ich dane mogą się czasami okazać przydatne, bo nikt nie podchodzi tak blisko jak oni.

2

Dobry koleś, ja bym pewnie padła od takiego wiatru. Ile to trzeba mieć odwagi, by z samej pasji coś takiego robić.

1

Młody chyba lubi bardzo piłkę, więc już chce się uczyć od najlepszych :D

0

Jak się zamknie oczy, to można pomyśleć, że to naprawdę Freddie.

1

Kiedy zatoną? :D
Poprawna forma to zatonął ;)

1

Nieśmiertelny Aduriz? :D

1

Gdzie grał Messi? Tam gdzie chciał :D Kręcił się w środku jak zwykle, kompletna samowolka.

8

Już się podlizuje przyszłemu prezydentowi cwaniaczek :D

0

1

Z kolei gdy my strzelimy pojawiają się komentarze: "to tylko jedna bramka, jeszcze możemy to przegrać", a jeśli strzeli przeciwnik "no i ch**, przegramy to". Więcej tu wiary w Real niż w naszych :D

0

Dla mnie zbyt podniosły, wolę weselsze melodie.

2

Jak się wspiera huragan? Macha się wachlarzami, żeby dodać mu siły? Pisze wiadomości na Twitterze? xD

4

Bo dzieciom się podobają. Proste. Dzieciaki jeszcze nie są świadome tego, że to zwykła akcja marketingowa zachęcająca do większych zakupów, dla nich to po prostu fajny pluszak, którego można zdobyć przy okazji kupowania jedzenia. Zwykła kolekcjonerka, kiedyś zbierało się jakieś karty czy obrazki samochodów z gumy turbo, a teraz na topie są maskotki owoców i warzyw.
Pracuję w biedrze i widzę jak dzieciaki przechodząc obok tych pluszaków od razu zagadują rodziców, a ci zaczynają zbieranie, żeby mieć spokój. Uda się - spoko. Nie uda się - no trudno, kochanie, próbowaliśmy.
Choć i tak teraz jest stosunkowo mniejszy szał niż za pierwszym razem, bo niektórzy ludzie pamiętają jak obiecano im pluszaka z poprzedniej akcji i do tej pory go nie dostali. Jak ktoś rzuca się na te zabawki i posuwa się do ostateczności, to już są oznaki jakichś problemów psychicznych.

0

Na pewno nie każdy je wszystkie przeczyta, co najwyżej tacy na prawdę zaangażowani w naukę. Statystyczny uczeń przeczyta tylko kilka najważniejszych, pewnie sami nauczyciele będę dokonywać selekcji lektur :D

1

Tylko streszczenia profesora Niczego!
A tak serio, nie czytałam żadnych lektur w klasie maturalnej, wszystkiego nauczyłam się na samych lekcjach i czytając różne rozprawki odnoszące się do lektur, ich motywów i postaci.

5

Jakby to nie brzmiało, świetny tekst. Wzruszający i wywołujący... może nie tyle grozę, ale takie nieprzyjemne uczucie, gdy podczas czytania przypominasz sobie, że to nie są cytaty z jakiejś książki czy streszczenie filmu tylko coś, co wydarzyło się naprawdę.

1

Wakabayashi to był zawsze mój ulubieniec. Taki badass :D

3

PSG nie sprzedało nam Verrattiego, a mieliby sprzedać Mbappe? Chyba w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, gdzie to PSG jest mes que un club, a Barca jest zasilana pieniędzmi szejków :D

11

Wiadomo, ale to śmieszne jak EA robi wszystko, żeby najlepsza karta rzeczywiście była najlepsza, ignorując przy tym rzeczywistość :D

11

Dla mnie zawsze Gothic. Ukochana gra z dzieciństwa.

49

Życzę mu samych sukcesów w tej drużynie. Jeśli będzie się spisywał dobrze i pomoże nam niejeden raz, to wybaczę nawet tę cenę, za którą został kupiony. On i tak nie miał na to wpływu, więc nie zamierzam go za to obwiniać.

7

Eh, a potem gdy w rozmowie powiem, że jestem feministką, to ludzie widzą przed oczami takie osoby i nagle nie jestem już traktowana poważnie.

15

Urzekł mnie ten komentarz.
"Not even a Barcelona fan but BARTOMEU OUT, he's ruining a great club."

2

Trudno, przeżyję bez piwa :/

2

Mam nadzieję, że Fronda podała źródło tych statystyk, bo to tak rzetelny portal, że aż wcale.

3

Facet pierdzieli głupoty, bo nie można powiedzieć, że kobieta cieszy się gwałtem jak seksem. Ciało reaguje jak reaguje, często dochodzi nawet do orgazmu, ale psychika po czymś takim może być już nie do odbudowania(moze, bo jednak każda kobieta reaguje inaczej i jedna może mieć traumę na lata, a druga już po kilku miesiącach będzie uprawiać seks jakby nic się nie stało). Brak walki to często reakcja obronna. Jak kobieta nie będzie walczyć, to może szybciej się to wszystko skończy. Mówić że coś takiego może jej się podobać na płaszczyźnie psychicznej, to trzeba mieć nieźle narąbane we łbie albo mylić gwałt z odgrywaniem sceny z partnerem.

0

Brzmi jak jakaś piosenka z filmu Disneya i to takiego mocno starego :D

0

Wielofunkcyjny poradnik, nie dość, że uczy manipulowania, to jeszcze tego jak dać się zmanipulować.

- zobacz filmik/tekst w Internecie

- nie sprawdź całości/źródła

I gotowe! Gratulację, właśnie zostałeś zmanipulowany w najprostszy możliwy sposób.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?