11

"Ponoć". Ja wiem, że ten zarząd jest jaki jest, ale niedługo zaczną pisać, że Bartomeu topi małe kotki w rzece, byle tylko przedstawić go w jak najgorszym świetle.

0

Jeśli jesteś hetero, to męski tyłek powinien być dla Ciebie całkowicie aseksualny. Dla Alby zapewne tak jest i złapanie za niego to jak złapanie za ramię, więc nie wiem w czym problem, że to zrobił, zwłaszcza że sam Messi chyba nie miał z tym problemu :D

11

Wczoraj był, chyba wrócił po banie i zdaje się, że dostał kolejnego.

0

Już chyba z trzy tygodnie temu puszczali jakiś meczyk. Bez polskiego komentarza, ale zawsze coś.

0

Oficjalne konta na fejsie mają obok nazwy niebieskie kółeczko z ptaszkiem, czyli są zweryfikowane przez administrację portalu. To należące do Dembele tego nie ma.

32

Z tą skutecznością to póki co u Suareza kiepsko :D

2

Dobrze, jeszcze by sobie skoczyli do gardeł zamknięci przez jakiś czas w jednym miejscu i bez drogi ucieczki :D

0

Żeby tylko Leo nie wypchnął go z samolotu, bo w więzieniu będzie mógł grać już tylko w Fifę.

39

Barto tego nie wygra, nie utrzyma się. Nie gdy tacy zawodnicy jak Messi czy Pique są przeciwko niemu, co widać nawet bez otwartego mówienia o tym. Wrzesień będzie ciekawy.

0

Przecież zauważył, uznali to za kampanię botów komputerowych z reszty Europy i Azji, bo najwyraźniej fani Barcelony są tylko w Hiszpanii :D

1

Czymś co mnie wreszcie zaszokuje równie mocno, co wielu innych ludzi, ale chyba już nic takiego nie znajdę. Chyba widziałam już wszystkie "lewackie zboczenia" :D

5

Myślałam, że naprawdę coś mocnego, a to tylko całkiem fajny tyłek i nic szokującego.
Może innym razem będę miała szczęście.

3

Na Mazowszu było tyle słońca, że aż się rzygać nim chciało, zwłaszcza przez to gorąco. Deszcz to była rzadkość :D

1

Pewnie jest mu trochę przykro, ale raczej nie będzie z tego powodu rozpaczał wiecznie.

6

Przebieg meczu. Osoby ślepe na pewno byłby wdzięczne, gdyby mogły wiedzieć co się dzieje na boisku, a nie w biurach Barcelony.

0

Absurdalnie to wygląda przez ich różnicę wzrostu :D

4

Może zamiast zakładać, że Bartomeu poszedł tam dla PR'u, to załóżmy, że po prostu po ludzku mu przykro? Dlaczego jak człowiek zrobi coś miłego, to od razu się podejrzewa, że nie jest szczery? Prezydenta mamy jakiego mamy, ale nie odmawiajmy mu ludzkich uczuć i emocji, na Boga.

0

Tier oznacza wiarygodność, gdzie 1 to najbardziej wiarygodny, np. sama Barcelona, a 4 najgorszy.

0

Liverpool, Juve, Monaco, Bayern.

0

To samo co do kibiców Valencii. O ile dobrze pamiętam, wtedy przetłumaczono to na coś w stylu: w c*** waszych matek.

1

"chciał zapewnić byt przyszłym aryjczykom."
A o tutaj. Chciał dobrze dla Aryjczyków. I wybacz, ale to brzmi jak wybielanie. No bo jak inaczej to odbierać? Mengele był psychopatą, który łamał wszelkie zasady moralności, a Ty go przedstawiasz jako człowieka z celem. W dupie mam jaki był jego cel, ten człowiek mordował innych ludzi i nikt mi nie wmówi że nie czerpał z tego przyjemności. I Ty próbujesz mi wmówić, że był troszkę lepszy niż terroryści? Co to w ogóle za kategoryzowanie na jakiejś wymyślonej skali zła? Ludobójstwo to ludobójstwo, jest tak samo złe niezależnie od tego czy dopuszcza się go lekarz z misją czy człowiek z wypranym przez religię mózgiem. Ile Ty masz lat, pięć?

4

Nie wierze w to co czytam. Mengele był świrem, ale w sumie to chciał dobrze? Wut? U Muzułmanów nie ma dobrych ludzi? Wut x2? Dobrze się czujesz?

7

Doktor Mengele i inni kaci w obozach zagłady byli tacy cywilizowani. Jaaasne.

0

Jakby kogoś interesowało, lista grzechów zarządu.
http://blaugr4na.tumblr.com/post/164284546168/bartomeudimitehoy-master-list
Przetłumaczyłabym, ale jest długa i mi się nie chce, więc tylko dla znających angielski.

1

Podobno "la concha de tu madre".

3

Myślałam, że tylko ja tak mam :D

0

Nie jestem panem, ale czuję się wywołana do tablicy :D
Szczerze to narodowość mało mnie obchodzi, ale z jakąś Amerykanką chętnie bym się związała. Najlepiej z taką, która jest bardziej asertywna ode mnie. Może by mnie wyciągnęła z mojej skorupy :D

1

Kojarzę go tylko z filmu Vaiana, grał tam nieźle walniętego kraba :D

6

Arsenal trzeci? Nie wierzę w to, Totki powinny spokojnie być przed nimi. No ale zobaczymy na koniec sezonu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?