1

Jak dla mnie bardzo słaby aktor. Znaczy zależy, jak kierował nim Cameron, to dobrze mu szło granie bezwzględnej maszyny, ale w innych rolach raczej słabo się sprawdza. Mimo to mam do niego sentyment, ma fajny akcent, a jego postura jednak robiła wrażenie. Lubię go w Terminatorach(1 i 2, trójka nie istnieje), Predatorze i również Commando.

Swoją drogą polecam:



Recenzja Commando w wykonaniu Nostalgia Critica. Jego recenzje filmów z Arnoldem to czyste złoto :D

1

Wkurza :D

1

Jutro mam rozmowę o pracę, a jako że jestem aspołecznym dziwadłem, które boi się rozmawiać nawet z własną rodziną i najchętniej ukrywałabym się za ekranem komputera przez resztę życia, macie jakieś porady jak to przetrwać? Bo im bliżej do tej rozmowy, tym ja jestem bliżej wpadnięcia w panikę.
Za porady typu "strzel sobie kielona" podziękuję z góry, bo chyba naprawdę tak zrobię :D

0

Chyba raczej dwa odcinki :D

0

Imponująca ilość słów jak na trzynastolatka. Ja w tym wieku pisałam tak krótko, że bardziej już się nie da :D Dopiero od jakichś trzech lat piszę długo i opisowo, a ostatnio pobiłam swój rekord i skończyłam historię liczącą prawie 265 tysięcy słów, ponad 600 stron. Kiedyś to nawet połowy tego bym nie napisała :D

0

Teraz zamiast Brazylijczyka żądającego Brazylijczyków mamy Argentyńczyka żądającego Argentyńczyków :D

8

GenerałXavi jakoś sobie radzi, oni też sobie poradzą :D

0

Akurat żona Suareza ma tu rodzinę, więc w ogóle nie odnosiłam się do przyjaźni z Antonellą.

3

Suarez raczej nigdzie się nie ruszy. Żona by go chyba przechrzciła :D

0

Podziel się.

9

Myślałam, że remont to głównie na Bernabeu jest.

1

"i w szatni (czesto negatywnego zamieszania)"
Podaj chociaż pięć przykładów tego negatywnego zachowania. Wyłączając sprzeczkę z Semedo, żeby nie było za łatwo.

0

Jak ogarnia angielski, to z Suarezem i Pique kontakt złapie, oni już go nauczą hiszpańskiego, żeby ta sierota lingwistyczna(Messi znaczy się) mogła z nim pogadać :D

0

Dobra, Neymar to i Neymar tamto, ale mam pytanie, które mam nadzieję nie zgubi się w natłoku żalu, który panuje na stronie :D
Ktoś jest z Warszawy i może polecić jakieś godne zaufania studio tatuażu, bo zbliżają się moje urodziny i chcę sobie w ramach prezentu zrobić mój pierwszy w życiu tatuaż.

0

Zależy jaki charakter ma Dembele. Jeśli jest śmieszkiem, to nawiąże błyskawiczną przyjaźń z Suarezem i Leo, a także z Pique. To nie będzie już to samo, ale na pewno byłoby równie wyjątkowe.

1

E tam, o nich też się mówiło, że się nie dogadają. Jak Dembele jest spoko facetem, to raczej szybko by się zaprzyjaźnili i znaleźli wspólny język.

0

A po cholerę mamy mieć coś takiego i utrudniać piłkarzom późniejsze ruchy transferowe? Jak ktoś chce iść do Realu to niech idzie, na zdrowie niech mu będzie.

4

Nigdy nie miałam polubionej. Co jest dziwne, bo takiego Gomesa obserwuję :D

25

6

Większym pośmiewiskiem niż po wyleceniu w zeszłym sezonie z LM już nie będą, więc mogą go nie kupować. Faksu Realu też raczej nie przebiją absurdami transferu Neya.

25

Jak gdzieś w Twojej okolicy spadnie atomówka, to na pewno ją zauważysz, nie martw się :D

0

Patrzysz na to ze swojej perspektywy. To że Ty byś się nie wahał, nie znaczy, że inni też nie będą. Polecam spojrzeć na świat także czyimiś oczyma, a nie tylko swoimi, bo niedługo będziesz się oburzał o to, że ktoś mając do wyboru taki smak lodów, jaki Ty wolisz oraz jakiś inny, wybrał nie ten, który Tobie bardziej odpowiada.

1

To już jest chore, traktują go jakby co najmniej kogoś zabił albo próbował, a on tylko waha się co do swojej przyszłości.

1

Mogłabym ściągnąć Messiego, gdyby już go u nas nie było :D

8

Leci do Madrytu! Gdyby leciał do Barcelony, wstawiłby flagę Katalonii!

1

Gdyby Sport była człowiekiem, miałaby rozdwojenie jaźni xD
W sumie wszystkie gazety by miały.

0

Dzięki za koszmary :D

1

Dopóki nie zrobiło się za dużo dramy wokół jego postaci, bardzo lubiłam ją oglądać. Dobrze zbudowana postać, czasami potrzeba nam takich dupków, których w prawdziwym życiu byśmy nigdy nie polubili, a w serialu im kibicujemy.

0

Znowu ją prześladujesz? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?