Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zastanawiam się, jak koleś wpadł na to, by czegoś takiego spróbować, jaki był jego tok rozumowania w tamtym momencie i czy miał pewność, że go to nie zabije, czy może postawił wszystko na jedną kartę licząc na to, że nie dostanie nagrody Darwina :D
0
Ceny nie są kosmiczne, bo to blended whisky a nie single malt czy single barrel. Te kosztują dużo więcej niż sto złotych :D
0
Liverpool: Musimy pokazać, że jesteśmy stanowczy, wierzymy w nasz projekt i że nie potrzebujemy wzmocnień. Ponad sto milionów? Nie schylamy się po takie drobne!
Also Liverpool: Następny sezon jest nasz - powiedzieli po raz setny.
0
Nie zdziwię się jak Zidane zacznie odwalać taką manianę jak Lucho w ostatnim sezonie i przegra przez to wszystko.
3
Właśnie dlatego, że ojciec i brat za Realem, to ja zaczęłam na złość "kibicować" Barcy, gdy brylował tam Ronaldinho. Chyba nigdy nie sądzili, że po zakończeniu Euro 2012 zacznę już kibicować na poważnie :D
11
Przychodzę do domu, spodziewam się lekkiego 3:0, a tu ojciec wkurzony, brat klnie gorzej niż zwykle, a na tablicy wyników 0:0. Szkoda mi ojca i brata, ale ciężko się było powstrzymać od uśmiechania się widząc bezradność Realu, a potem gol Betisu :D
0
Przykro się to czyta. Powodzenia w rozwiązaniu sprawy, na pewno nie będzie łatwo, bo społeczeństwo często z góry zakłada, że matka ma większe prawa do dziecka i mogą Cię odesłać z kwitkiem.
5
Jemu chyba zdarza się też porównywać zagrania Messiego do dezodorantu o ile mnie pamięć nie myli. Facet ma nieźle gadane, a gdy krzyczy po golu, to brzmi jakby umierał :D
1
Jaki ten człowiek jest pocieszny :D Oby mu się jak najlepiej u nas wiodło, start ma wyśmienity, dwie bramki, asysta, dobry kontakt z Leo. Może być już tylko lepiej :)
1
Mistrz. Musi mieć mentalność zwycięzcy, jeśli tak szybko się zaaklimatyzował i przystosował do stylu gry drużyny. Oby został z nami na dłużej i kroczył po tytuł najlepszego PO jakiego kiedykolwiek miała Barcelona.
78
To musi być coś niesamowitego, gdy po latach dość średniej, klubowej kariery i pobycie w Chinach lądujesz na Camp Nou, i słyszysz, jak stadion skanduje twoje imię.
0
Taktyczny komentarz :D
0
Może chcą Cię zwerbować do tajnej organizacji? A przez tajną organizację mam na myśli forum Barcelony dla zbanowanych użytkowników, którzy je sobie założyli, bo tu mają bana :D
1
Bo każdy co roku ogląda setki filmów, które cały czas wychodzą i jeszcze nadrabia te starsze. Ja do tej pory nie widziałam Leona i pewnie go nie zobaczę, bo mnie do tego filmu nie ciągnie, nie ważne jaki to klasyk.
4
Paulinho wpadł w pole karne jak taran, chyba nawet przez murowaną ścianę by się przebił.
4
Gdyby teraz grał Real roiłoby się tu od komentarzy, że to odrobią z palcem w wiadomo czym. Ale gra Barcelona, więc wiadomo, że skończy się manitą w wykonaniu Getafe.
3
To mebli na wysokie piętra nie wnosi się penisem? Huh. Całe życie w kłamstwie.
2
Chyba najbardziej kojarzę go ze względu na przekrzywioną szczękę :D Widziałam go przede wszystkim w Rambo, który dla mojej mamy jest filmową świętością i przynajmniej raz w roku musi go obejrzeć. Poza tym Sędzia Dredd, Rocky, Człowiek demolka, ale najbardziej zapadł mi w pamięci za rolę w Oscarze(polecam, można się uśmiać do łez). Świetnie się sprawdza w komedii, lepiej niż w filmach akcji, czyli zupełnie odwrotnie niż Arnold :D
0
Co jak jest combo? Kibicująca dziewczyna, która gra na konsoli w Fifę? :D
0
Możliwe :D
W sumie zawsze się zastanawiam co ludzie myślą, gdy przechodzę obok nich w koszulce Barcy. Czy myślą, że noszę ją dla szpanu i tak naprawdę nic nie wiem o piłce, a zwłaszcza o słynnym spalonym, czy odwrotnie? :D
0
Ciekawe czy za mną się oglądali jak nosiłam koszulkę Barcy, bo jakoś tego nie zauważyłam, ale może nie zwróciłam uwagi :D
0
W Biedrze mają na pewno. W innych większych sklepach też pewnie znajdziesz.
0
Dla osoby, która boi się ciemności jest :D Książka w ogóle mnie nie przeraziła, a czytałam ją mając piętnaście lat, ale wiem, że filmu na pewno bym się bała, a potem nie mogłabym zasnąć :D
0
Jedyne prawilne "To" ma w obsadzie Tima Curry'ego :D
A tak serio, ja widzę same pochwały na temat tego filmu. Poszłabym się sama przekonać, ale boję się horrorów na dużym ekranie.
0
Polecam recenzję. Mnie ona zniechęciła, ale może Ciebie zachęci.
0
Czy ktoś tutaj też czeka na to arcydzieło kinematografii o największym artyście Hollywood?
0
Ten Wenger wyglądający smutnie z progu :D
7
Tak mi się skojarzyło.
https://zapodaj.net/images/ab03d0deef5b6.jpg
1
Pytanie. Jak? :D
0
Chyba chodziło babce, że od przyszłego sezonu będą mieli LM w siatkówce :D