46

"Kwestia dni" - mam flashbacki z okna transferowego :D

0

Za te słowa to jego zaraz sprzedadzą :D

2

Dziwnie tak bez ramek się to gryzie z tłem, ale może się przyzwyczaję :D

1

Kurde, chyba lobby gejowskie zapomniały mnie o tym poinformować i nawet nie powołali mnie do bojówek :(

3

2017, prawie 2018 - ludzie wciąż porównują homoseksualizm do różnych parafilii xD

0

Od tego ter Stegen jest, więc trudno żeby to nie była w większości jego zasługa :D

2

Tak pewnie wyglądają ich miny :D
https://media.giphy.com/media/Fgt3bpH4Ux5Qs/giphy.gif

4

Zastanawiam się czy głosujący na Ronaldo oglądają jego mecze i teraz żałują zmarnowanego głosu :D

40

Szkoda że ominęła mnie beka po przegranej Realu. Zawsze się to fajnie czyta :D

Wczoraj było tu trochę narzekań, że gramy słabo, że nasz styl w ogóle nie istnieje, ale przynajmniej wygrywamy. Co ma taki Real powiedzieć? :D Tyle się w zeszłym sezonie gadało, że co z tego, że Real gra tylko wrzutki, skoro wygrywa. Zazdrościło się im walki do końca itp., a teraz jest odwrotnie i nagle niektórym się nie podoba, że nie gramy jak za Pepa. Ano nie gramy, ale gole są? Są. Punkty zdobywamy? Zdobywamy. Mamy osiem punktów przewagi nad Realem? Mamy! Cieszcie się chwilą, ludzie, a nie martwcie przyszłością, na którą nie macie wpływu ;)

5

Ale liczy się to co jest, a nie to co mogłoby być. Wygrywa nie ten, kto miał więcej groźniejszych sytuacji, a ten, kto ich więcej wykorzystał. Athletic nie wykorzystał i przegrał - czy to przez własne pudła czy wspaniałe parady Matsa. Dopóki przeciwnik nie strzela albo strzela mniej od nas, to może sobie stwarzać nawet sto sytuacji na mecz, guzik mnie to obchodzi, punkty dostaje się za coś innego.

0

Właśnie skończyłam oglądać najnowszego Thora. Zdecydowanie najlepsza część, przyjemna, zabawna i ze świetnymi scenami akcji. W sam raz na jesień, polecam ;)

0

Nie ma w tym nic nienormalnego, wprost przeciwnie, uważam coś takiego za całkowicie normalne, że ludzie traktują zwierzę jak równego sobie członka rodziny. To często pokazuje jak wiele jest w człowieku empatii i miłości. Mam dwa koty i chociaż nie stanęłam nigdy przed takim wyborem(i miejmy nadzieję nigdy nie będę musiała), wiem że bez wahania oddałabym za nie życie, tak jak oddałabym je za rodziców czy brata.
Rozstanie z ukochanym pupilem boli, ale wierz mi, że bardziej będą bolały te wszystkie chwile, które moglibyście razem przeżyć, gdybyś jednak nawiązała silniejszą więź niż tylko relację właścicielka/zwierzak.

2

Ale to nie było poważne spotkanie tylko wypad z przyjacielem z dzieciństwa. Na galę FIFA przecież tak nie pojechał, miał garnitur. Zresztą każdy w wolnym czasie może się ubierać jak mu wygodnie, nie ma żadnej etykiety nakazującej się ubierać tak czy siak. Mogę sobie skrytykować coś takiego w myślach czy podśmiewać się za plecami, ale w gruncie rzeczy nic mi do tego jak kto się ubiera w wolnym czasie, jakim było wyjście Leo z Cesciem. Ty byś założył marynarę - spoko, ale nie czyni Cię to lepszym od ludzi, którzy na spotkanie z kumplem zakładają bluzę i wytarte dżinsy.

2

Bo facet na pewno wpada we friendzone(nienawidzę tego określenia), bo nie nosi marynary przy każdej okazji, na pewno :D
Poza tym klasa to chyba coś więcej niż umiejętność założenia garnituru na każdą okazję. To że ktoś ubierze się w garniak nie sprawi, że nagle będzie miał klasę i na odwrót.

0

Miał swoje pięć minut chwały i tyle go widzieli.

0

Jak tak teraz doczytałam, bo spać mi to nie dawało, to faktycznie klasyfikuje się nas jako małpy właściwe. Nie wiem, mnie to się małpy li i wyłącznie z ogonem kojarzą, ale co ja się będę z nauką kłócić. Mój błąd.

0

Proszę jak się z okazji rocznicy starają :D

1

Homo sapiens to nie małpy tylko człowiekowate. Łatwo to rozpoznać po braku ogona, chociaż wraz z małpami ogoniastymi jesteśmy naczelnymi.
Co do naturalnego dominowania, to nie wiem co jest nienaturalnego w naszej dominacji. W całkowicie naturalny sposób się rozwinęliśmy i wykorzystaliśmy nasz intelekt do tworzenia broni. Ewolucja poskąpiła nam w kłach czy sile, które np. wciąż posiadają szympansy, ale dała nam znacznie lepiej wykształcony mózg, by nadrobić te braki. Dla mnie to całkowicie naturalne. Może na gołe pięści nie mamy szans z tygrysem, ale możemy go pokonać sprytem czy wynalazkami, np. karabinem, bo do wytwarzania broni przystosowała nas natura. Zresztą i bez karabinów mieliśmy znaczną przewagę nad każdym gatunkiem zwierząt, bo każde zwierzę ma jedną wspólną słabość - strach przed ogniem. Ogniem, który człowiek nauczył się rozpalać. Wraz z tą lekcją reszta gatunków była już na straconej pozycji.

11

Bo lubi. Może ktoś znajdzie dzięki temu coś nowego do słuchania. Nie bądź taki anty.

4

Zawsze podziwiam moderację różnych serwisów za wykonywaną pracę. Przedzieranie się niekiedy przez niezły rynsztok musi być męczące. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała się poczuć, jak to jest dostać tutaj bana i dokładać Wam pracy ;)

1

Lepiej robić to, co się lubi.

1

Może się nie jaram, ale przyjemny kawałek, fajnie mi się go słucha :)

0

Cillessen? W gruncie rzeczy to zgadywanie, bo mógłby nim zostać każdy.

6

Czyżby? A mnie się wydaje, że to tylko pokazuje kto miał najlepsze statystyki w meczach z tymi drużynami. Rozciąganie sukcesu Ronaldo z dwóch miesięcy na cały rok jest równie słabe, co odmawianie mu jakiegokolwiek sukcesu w ciągu całego roku.

0

Może nie chce, żeby kapało mu z piór na podłogę?

0

Marcelo jaki wpatrzony w Crisa :D

0

Obaj mają to samo nazwisko i ojców bramkarzy, ale na tym ich "pokrewieństwo" się kończy :D Busi co prawda ma brata, ale ma na imię Aitor, a nie Oriol.

0

Kontuzji doznał, także nie. Szansa dla chłopaków z Barcy B.

0

Ciesz się, że Supernatural nie oglądasz(no chyba że oglądasz :D), bo tam po trzynastu sezonach nie ma już co zbierać :D

3

Freddie, bo głos miał nieziemski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?