0

Mam, ale ponieważ to Messi i Pique, to nie martwię się, że nie będą mieli w większości spotkań pierwszego składu, reszta jest mi neutralna czy gra czy nie :D Tak jak mówię, taktyka mnie w ogóle nie kręci, więc nie patrzę na mecz od tej strony, więc i nie mam się nigdy o co wkurzać :D

2

Jak tak czytam tę stronę po podaniu składu, to cieszę się, kompletnie nie interesuje mnie taktyczna strona futbolu, przynajmniej się nie wkurzam, gdy ustalony przez trenera skład nie zgadza się z moim :D

0

Było, było, aż do obrzydzenia.

8

Historia Chrześcijaństwa jest raczej ogólnie znana w Polsce, uczy się jej od dziecka, a o Islamie bardzo mało jest wiarygodnych informacji, a tu podawane są przez wyznawcę tej religii. Mnie to na przykład interesuje, to że Ciebie nie, to Twoja sprawa.

4

To do kartonu pod mostem, co za różnica, ma mi wynająć jego kawałek dopóki nie odbiję się od dna :D

46

Gdzie ten cwaniaczek, co mówił żeby stawiać domy na remis 2:2 w meczu Evertonu z Lyonem? Przez niego nie mam gdzie mieszkać, wbijam Ci na chatę, podaj adres :D

1

A już myślałam, że taki z Ciebie śmieszek :D

1

Tommy to jedna z lepszych rzeczy, jaka przydarzyła się temu serialowi. W późniejszych seriach był legendą Power Rangers, taki był z niego koks :D
Oglądałabym taki film o Zielonym Rangerze. Najlepiej coś z Zeddem, bo to też w swojej śmieszności była fajna postać :D

0

Koledzy i koleżanki, znacie jakieś sztuki walki, które są bardzo, że tak powiem, gimnastyczne? Do głowy przychodzi mi tylko capoeira, ale może Wy znacie coś podobnego?

2

Dziwnym zbiegiem okoliczności, to jedna i ta sama postać :D


Też lubiłam zawsze zielonego i białego :D

2

Dobra, ale w razie czego przygarniesz mnie pod swój dach, jeśli jednak przegram? :D

0

Kingsman, Twój Vincent, Zgoda, To, Blade Runner, a niedługo wchodzi też nowy Thor.

2

Nie, nie rozwodzą się. I bynajmniej nie dlatego, że nie mają ślubu.

2

Jak chcesz, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś kupował tylko bio produkty, które są teraz dostępne praktycznie w każdym większym sklepie. Fakt, jest drożej, ale w końcu chodzi o zdrowie, prawda? Więc nie powinno być żal widać kilka złoty więcej na sok czy groszek. Taki plus naszych czasów, możesz wybierać takie jedzenie, jakie Ci odpowiada i dożyć przy tym dziewięćdziesięciu lat, czego nawet z jedzeniem bez chemii nie osiągnąłbyś jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

PS Choroby są powodowane przez bakterie i wirusy, a te najzwyczajniej w świecie też ewoluują i uodporniają się na leki. Może i ludzie są przy tym podatniejsi na choroby, ale też mają wszystko co potrzeba, by z chorobą walczyć i wciąż żyć sobie swobodnie przez dziesiątki lat. Także nie wiem w czym problem.

1

To oczywiste chyba dla każdego :D Trochę skopałam interpunkcje, bo pisałam na szybko, ale teraz i tak już nie poprawię, więc trzeba liczyć, że i tak da się to zrozumieć :D

1

A ja dla odmiany pomogę :D
Masche lub El Jefecito, Geri, El Presidente, Piuenbauer lub Papa Pique, La Pulga, Busi, Don Adreas lub El Ilusionista dla Iniesty, Raketa to Rakitić, Mosquito to Dembele, El Pistolero albo Grubas(nie pamiętam jak to jest po hiszpańsku) to Luis Suarez.
Reszty nie znam albo zapomniałam :D

0

I wylecieć z roboty? :D Naklejki są liczone, każda kosztuje złotówkę, jakikolwiek ich niedobór powyżej dziesięciu złotych powoduje przy rozliczeniu drukowanie raportu, które muszę podpisać i wyjaśnić, czemu zniknęły. W jednej rolce jest chyba 2000 naklejek, więc policz sobie jak by to wyglądało :D Zresztą jak naklejki się kończą, to trzeba to zgłosić kierownikowi zmiany i donosi wtedy kolejną rolkę, nie może być tak, że nie mam ich na kasie, także obejść się tego nie da :D

3

Nic nie tracisz, także luz. Chętnie bym się z Tobą zamieniła, bo ja już mam ich po dziurki w nosie, zwłaszcza gdy klienci drą ryja, bo dałam im tylko jedną naklejkę :D

0

Zdziwiłbyś się jak wiele osób o nie nie prosi :D

0

Nikt nie byłby tak szalony, żeby go za darmo wziąć, a co dopiero kupić.

1

Milan tak jak tatuś - długi rękaw, getry za kolana :D

2

Trzeba wpisać na listę do spróbowania :)

0

Książę w Nowym Jorku.

0

Myślę że nie, bo już dawno by o tym w jakimś teletygodniu napisali :D

1

Wyłącz i włącz jeszcze raz :D

3

Pilnuj, pilnuj, aspirancie, a ja kończę służbę i udaje się na spoczynek. I pamiętaj, los La rambli jest w Twoich rękach, nie zawiedź nas :D

2

Ty to chyba każdej nocy tu siedzisz :D

3

Pusto tutaj, żadnych zielonych kropek przy avatarach. Trochę upiornie :D

0

Ja na co dzień z alkoholi preferuję krafty, wódkę piję tylko okazjonalnie na jakiś imprezach rodzinny i zawsze wybieram czystą, ale teraz skuszę się w zaciszu domowym na monte :)

1

Kurde, brzmi fajnie. Nie jestem fanką drinków, wole zwykłą czystą, ale ten wypróbuję przy najbliższej okazji :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?