Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To chyba był żart.
0
Znam to. Przy okazji każdej wypłaty kupuję sobie karty z piłkarzami i zbieram w albumie. Stać mnie w końcu na takie małe przyjemności, to sobie pozwalam :D
0
Kogoś to dziwi? To było do przewidzenia :D
0
Ah ten hejt na Marca. Piękne czasy :D
22
Naprawdę dużo wiary trzeba mieć w swoje umiejętności i kolegów, by w takim miejscu, z taką drużyną, takie sztuczki robić. Brawo, Busi!
0
Trudno żeby Cillesen dostawał dużo szans, gdy ter Stegen gra jak gra - genialnie. Można mieć o to żal, bo Jasper wydaje się być fajnym kolesiem i jest świetnym graczem, ale z piłkarskiego punktu widzenia chyba nie ma co narzekać akurat na tę pozycję.
5
Tak myślałam, że ten mecz to będą taktyczne szachy. Niby goli nie było, ale mnie się oglądało fajnie, pewnie dlatego, że nie oglądałam Barcy za Guardioli, więc nie mam za bardzo za czym tęsknić, żeby teraz kręcić nosem na nasz obecny styl.
0
O ile będzie w ogóle co zbierać z Barcy w drugiej połowie :D
2
Messi w pierwszym składzie na mecz z silną drużyną to zazwyczaj tak pewna rzecz jak śmierć. Tymczasem Valverde...
1
Mło jeju, biedni Anglicy, ktoś nie dał im miejsca w pierwszym koszyku za bycie ojczyzną futbolu. Do Tower of London ze wszystkimi odpowiedzialnymi za tę zniewagę!
0
Ludzie narzekają, że nie daje mu odpocząć, no to poszedł na całość :D
1
Nawet nie wiedziałeś jaki jesteś stary i że na ryby jeździsz, dobrze, że kolega Cię uświadomił :D
1
Nie wiem jaki ma problem Leo, ale nie sądzisz, że chyba by się wkurzył, gdyby Bartomeu perfidnie wykorzystywał go w taki sposób, by kupić sobie zaufanie fanów jego kosztem? Przecież nie tylko Bartek na tym ucierpi, jeśli informacja o kontrakcie okaże się kłamstwem, również Leo się oberwie za to, że tego od razu nie zdementował tylko robił nadzieję kibicom, podczas gdy potajemnie dogadywał się z City czy innym PSG. To byłaby głupota obu stron. Można uważać Bartomeu za kretyna, ale chyba aż tak głupi by nie był.
3
Ja wiem, że Barto ma wiele za uszami, ale gdyby tak perfidnie skłamał co do kontraktu, to już masa osób by temu zaprzeczyła, z samym Messim na czele. To jednak zbyt poważne kłamstwo, by nic z nim nie robić i pozwolić ludziom w nie wierzyć.
0
Nie że Cię straszę, ale ja nie zdałam i próbnej(czyli z założenia tej trudniejszej), i tej normalnej(wraz z poprawką), a przed maturą godzinami pobierałam korepetycję. Najbliżej zdania miałam na poprawce 25%. Kolejnej próby już nie podjęłam, ale może nie jesteś tak beznadziejny jak ja i zdasz bez problemu. Trzymam kciuki w każdym razie :D
2
Jak jest okazja, to zawsze się śmieję z Realu.
25
Chyba już wiadomo czemu został on, a nie Bravo i bynajmniej nie stało się tak dlatego, bo jeden z nich chodził po biurach klubu jak to się tu mówiło swego czasu.
0
Przynajmniej w miarę celnie podawał :D
3
Świetna i pomysłowa grafika.
Przypomniało mi się jak w dzieciństwie grałam z bratem i wujkiem w kapsle(ozdobione flagami różnych państw), ścigając się po narysowanym kredą torze. Good times!
0
Nawet kosa między żebra? :D
0
Nie znam się na motocyklach, dlatego wolałam zapytać. Dzięki za odpowiedź :)
0
Nie powinni, dużych kanałów nie banują, ale nie wiem jak z mniejszymi :D
0
W Barcelonie, a potem w Madrycie? No proszę, wietrzę teorie spiskowe na temat tego, jak to VAR najpierw będzie sprzyjał Katalończykom, a potem Realowi.
0
Późna pora i pytanie dosyć dziwne, ale może ktoś wie jak nazywa się - fachowo lub nie - część motocykla znajdująca się pomiędzy siedziskiem kierowcy a kierownicą? Tam chyba są liczniki itp., ale chodzi mi o całą tę "skrzynię", która dosyć mocno idzie w górę w porównaniu z siedzeniem kierowcy :D
1
To znak, że trzeba go tam wystawiać także w realu(no pun intended) :D
1
Nie przypominaj mi o tej abominacji. Jak można było najemnika z drugą najbardziej niewyparzoną gębą w całym universum, pozbawić tej gęby? :D To jedyne słuszne zakończenie żywota tej postaci.
https://68.media.tumblr.com/a8f5a0f9eeaf10b02a83bd406e024964/tumblr_o5k6jaDYbC1tnrtgbo1_500.jpg
Chodziło mi bardziej o to, że taki klasyczny Deadpool jest wiarygodny w każdej scenerii. Nawet gdyby go przebrać za tancerkę hula, posadzić na różowym ośle i kazać zabijać zombie nazistów, to kupiłabym to bez mrugnięcia okiem, bo po prostu czuć, że Deadpool jest zdolny do takiego absurdu. Nie bez powodu próby hipnozy na nim kończą się tym, że Wade przestaje być taki szalony :D
Też się cieszę, że wreszcie porządnie się za niego zabrali. Mam nadzieję, że doczekam czasów, kiedy X-Mani wrócą do Marvela i będę mogła w końcu zobaczyć Deadpoola i Spidermana w jednym filmie, bo czuję, że umarłabym ze śmiechu :D
1
Z Deadpoolem jest o tyle dobrze, że to postać, z którą możesz zrobić wszystko i zawsze będzie wyglądało wiarygodnie. Magia burzycieli czwartej ściany. Ze wszystkich postaci, jakie zdarzyło mi się pisać, ta sprawia mi najwięcej frajdy :D
0
Jak to się mówi: pics or it didn't happen :D
7
Amator :D
1
Jam łasica jako wyznacznik tego, że kiedyś na Cartoon Network nie leciały głupoty tak jak teraz? Nieźle :D Przecież ta kreskówka była tak durna, że chyba bardziej już się nie da. Rozumiem sentyment, ale Łasica, Krowa i kurczak, Edki, Jerry i spółka, a nawet taki Dexter czy Johny Bravo to też były durne kreskówki z absurdalnym, czasami świńskim humorem i w sumie tylko humor je ratował. W niektórych przypadkach, bo pierwszych czterech nic nie ratuje ;)