1

Ale padre Mateusza to Ty szanuj!

3

Jak zwykle najlepsza praca, ale czemu ten Dembele ma blond wąsy? :D

0

Ale czemu zdrowy rozsądek = tylko brak Cou w zimie? Tak na prawdę obie strony mają takie same szanse na to, że będą miały racje, bo zarówno Ty, jak i jak guzik wiemy na temat całej transakcji, i równie dobrze działeczce Liverpoolu mogą się teraz zgadzać na warunki Barcy.
Nic nie wiemy, a niektóre osoby z obu stron zachowują się jakby pozjadały wszystkie rozumy i kreują się na jedynych rozsądnych, tych drugich kategoryzując jako głupków i naiwniaków. Takie zachowanie powinno obyć tonowane, a nie fakt, że ktoś wierzy w przyjście Cou zimą, nie wadząc przy tym nikomu.

14

W sumie to tonowanie zapędów optymistów jest urocze. Tyle osób troszczy się o nasze samopoczucie w razie nieprzyjścia Cou :)

0

A ja tam będę się nakręcać. Nie ma co być pesymistycznym, wolę żyć chwilą i nie patrzeć na świat tak negatywnie. Jak Cou przyjdzie w zimie, to będę się cieszyć, że w to wierzyłam, a jak nie i tylko się rozczaruję, to trudno, świat mi się od tego nie zawali ;)

0

Ale tę hiszpańską piosenkę sprzed paru lat mógł sobie darować, bo wyszła mu koszmarnie :D
A co do Fonsiego, ja wiem, że zaśpiewał z playbacku, a jego Despacito już uszami wychodziło na długo przed Sylwestrem, ale nie mówmy o nim jak o gwiazdce jednego sezonu, bo w krajach latynoskich to bardzo popularny artysta, choć dopiero Despacito przyniosło mu międzynarodową sławę :D

4

Zapewne tak. Nie zdziwiłabym się, gdyby wiele osób włączyło TVP tylko po to i żeby obejrzeć Martyniuka, bo ten też zawsze popularny.

1

Suarez się rozpada :D
Fajny, świetna robota, ostatnio coś dużo osób robi kalendarze :)

0

I wzajemnie :)

1

Spoko, tak tylko zauważyłam i postanowiłam zapytać.

0

Podglądając zachodnich sąsiadów chociażby. Mając dostęp do produkcji z USA czy innych krajów Europy, naprawdę mogliby brać od nich trochę przykładu jak tworzyć w serialach klimat. No ale niech próbują, może w przyszłości ta Korona królów okaże się cennym doświadczeniem.

1

Po zwiastunie nie oczekuję dobrego serialu. Wszystko jak zwykle czyste i sterylne, bez klimatu. Kiedy polscy filmowcy się nauczą, że kostiumy i wnętrza nie wyglądają idealnie jak z katalogu?

5

Znowu kontuzja w czasie okienka?

0

Czy to jakaś nowa pasta, czy po prostu napisałeś ten sam tekst także pod postem Izaka na fejsie? Imię się zgadza.

0

Wtedy byś nie zasnęła :D

0

I co, były chociaż zaręczyny? :D

0

Jeśli to hakerzy, to musieli się bardzo nudzić żeby w tylu językach przygotować atak ;)

64

Gdy rano ludzie wejdą na La Ramblę, to będą nieźle zaskoczeni :D
https://m.imgur.com/cMWalaa

1

W lato wszyscy mieli dość okienka, ale mnie brakowało już tych emocji i zastanawiania się "fichado czy nie?". Bring it on! :D

1

Jeśli okaże się to kawałem, to nawet będę pod wrażeniem starań, jakie ktoś włożył w to wszysyko tylko żeby wkurzyć kibiców Barcy. Pewnie jakiś haker od Pereza :D

1

Zwłaszcza że żeby wkręcić ludzi w Internecie nawet nie trzeba się aż tak wysilać, często wystarczy zwykły fejkowy screen, a babranie się w hakowaniu i kodzie strony w wielu językach to już jakaś wyższa forma masochizmu ;)

0

Chcą być pierwsi :D

5

Nie rozumiem fenomenu petard. Głośne to i nic poza tym. Taka porządna eksplozja z towarzyszącym jej ogniem to chociaż wizualnie ładnie może wyglądać, a petarda tylko raz pierdnie, ledwo błyśnie i po krzyku.

1

Albo wszystko schrzanić, bo Liverpool stwierdzi, że jednak nie sprzedają, bo Nike za wcześnie puściło parę :D

0

Zawsze fajniej jest się dowiedzieć z pierwszej ręki i zobaczyć jakiś "dowód" na własne oczy, a nie na screenie. Przynajmniej ja tak mam :D

44

Nawet jeśli nic z tego wszystkiego ostatecznie nie wyniknie, to szkoda mi tych wszystkich osób, które teraz śpią niczego nieświadome i przegapiły ten moment, kiedy cała La Rambla się ożywiła przez jeden napis :D

3

You had one job, Nike, one job :D

8

Też nie chce mi się teraz spać, dobrze że mam wolne dzisiaj :D

11

Z jednej strony wielu tutaj pisze, żeby się nie napalać na transfer Cou, ale z drugiej ciężko tego nie robić, gdy takie maniany się dzieją :D Jeśli jednak ten tekst to mimo wszystko atak hakerski, to ktoś jest wyjątkowo okrutny, żeby tak się bawić nadziejami biednych fanów Barcy :D

2

Pewnie jakiś hakier znowu się bawi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?