Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale padre Mateusza to Ty szanuj!
3
Jak zwykle najlepsza praca, ale czemu ten Dembele ma blond wąsy? :D
0
Ale czemu zdrowy rozsądek = tylko brak Cou w zimie? Tak na prawdę obie strony mają takie same szanse na to, że będą miały racje, bo zarówno Ty, jak i jak guzik wiemy na temat całej transakcji, i równie dobrze działeczce Liverpoolu mogą się teraz zgadzać na warunki Barcy.
Nic nie wiemy, a niektóre osoby z obu stron zachowują się jakby pozjadały wszystkie rozumy i kreują się na jedynych rozsądnych, tych drugich kategoryzując jako głupków i naiwniaków. Takie zachowanie powinno obyć tonowane, a nie fakt, że ktoś wierzy w przyjście Cou zimą, nie wadząc przy tym nikomu.
14
W sumie to tonowanie zapędów optymistów jest urocze. Tyle osób troszczy się o nasze samopoczucie w razie nieprzyjścia Cou :)
0
A ja tam będę się nakręcać. Nie ma co być pesymistycznym, wolę żyć chwilą i nie patrzeć na świat tak negatywnie. Jak Cou przyjdzie w zimie, to będę się cieszyć, że w to wierzyłam, a jak nie i tylko się rozczaruję, to trudno, świat mi się od tego nie zawali ;)
0
Ale tę hiszpańską piosenkę sprzed paru lat mógł sobie darować, bo wyszła mu koszmarnie :D
A co do Fonsiego, ja wiem, że zaśpiewał z playbacku, a jego Despacito już uszami wychodziło na długo przed Sylwestrem, ale nie mówmy o nim jak o gwiazdce jednego sezonu, bo w krajach latynoskich to bardzo popularny artysta, choć dopiero Despacito przyniosło mu międzynarodową sławę :D
4
Zapewne tak. Nie zdziwiłabym się, gdyby wiele osób włączyło TVP tylko po to i żeby obejrzeć Martyniuka, bo ten też zawsze popularny.
1
Suarez się rozpada :D
Fajny, świetna robota, ostatnio coś dużo osób robi kalendarze :)
0
I wzajemnie :)
1
Spoko, tak tylko zauważyłam i postanowiłam zapytać.
0
Podglądając zachodnich sąsiadów chociażby. Mając dostęp do produkcji z USA czy innych krajów Europy, naprawdę mogliby brać od nich trochę przykładu jak tworzyć w serialach klimat. No ale niech próbują, może w przyszłości ta Korona królów okaże się cennym doświadczeniem.
1
Po zwiastunie nie oczekuję dobrego serialu. Wszystko jak zwykle czyste i sterylne, bez klimatu. Kiedy polscy filmowcy się nauczą, że kostiumy i wnętrza nie wyglądają idealnie jak z katalogu?
5
Znowu kontuzja w czasie okienka?
0
Czy to jakaś nowa pasta, czy po prostu napisałeś ten sam tekst także pod postem Izaka na fejsie? Imię się zgadza.
0
Wtedy byś nie zasnęła :D
0
I co, były chociaż zaręczyny? :D
0
Jeśli to hakerzy, to musieli się bardzo nudzić żeby w tylu językach przygotować atak ;)
64
Gdy rano ludzie wejdą na La Ramblę, to będą nieźle zaskoczeni :D
https://m.imgur.com/cMWalaa
1
W lato wszyscy mieli dość okienka, ale mnie brakowało już tych emocji i zastanawiania się "fichado czy nie?". Bring it on! :D
1
Jeśli okaże się to kawałem, to nawet będę pod wrażeniem starań, jakie ktoś włożył w to wszysyko tylko żeby wkurzyć kibiców Barcy. Pewnie jakiś haker od Pereza :D
1
Zwłaszcza że żeby wkręcić ludzi w Internecie nawet nie trzeba się aż tak wysilać, często wystarczy zwykły fejkowy screen, a babranie się w hakowaniu i kodzie strony w wielu językach to już jakaś wyższa forma masochizmu ;)
0
Chcą być pierwsi :D
5
Nie rozumiem fenomenu petard. Głośne to i nic poza tym. Taka porządna eksplozja z towarzyszącym jej ogniem to chociaż wizualnie ładnie może wyglądać, a petarda tylko raz pierdnie, ledwo błyśnie i po krzyku.
1
Albo wszystko schrzanić, bo Liverpool stwierdzi, że jednak nie sprzedają, bo Nike za wcześnie puściło parę :D
0
Zawsze fajniej jest się dowiedzieć z pierwszej ręki i zobaczyć jakiś "dowód" na własne oczy, a nie na screenie. Przynajmniej ja tak mam :D
44
Nawet jeśli nic z tego wszystkiego ostatecznie nie wyniknie, to szkoda mi tych wszystkich osób, które teraz śpią niczego nieświadome i przegapiły ten moment, kiedy cała La Rambla się ożywiła przez jeden napis :D
3
You had one job, Nike, one job :D
8
Też nie chce mi się teraz spać, dobrze że mam wolne dzisiaj :D
11
Z jednej strony wielu tutaj pisze, żeby się nie napalać na transfer Cou, ale z drugiej ciężko tego nie robić, gdy takie maniany się dzieją :D Jeśli jednak ten tekst to mimo wszystko atak hakerski, to ktoś jest wyjątkowo okrutny, żeby tak się bawić nadziejami biednych fanów Barcy :D
2
Pewnie jakiś hakier znowu się bawi :D