Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Mats taka mina i poza, że wszystkie laski jego :D
0
"[...]drużyna Ernesto Valverde pokazuje aktualnie fenomenalny futbol. Jest metodyczny, techniczny, genialny. Czuć, że sobie poradzą. Można tego doświadczyć przed każdym meczem - pewności siebie zahaczającej nawet o arogancję, ale piłkarze wierzą w siebie i swoje umiejętności. Rozumieją system, wierzą w jego skuteczność, a to jest kluczowe. Gracze Barcelony całkowicie wierzą w to co robią, a to zwiastuje niebezpieczeństwo dla każdej innej drużyny."
Takie słowa wypowiedział wczoraj autor filmików poświęconych Barcelonie na tym kanale:
https://www.youtube.com/user/TalkFCB/featured
Fajnie powiedziane, zobaczymy jak ta taktyka podziała w dwumeczach w LM.
0
Raczej nasłani zabójcy, którzy ewidentnie sobie nie radzą :D
2
Teleskopowe nogi Pique :D
Ray to powinien jakimś wieszczem zostać z tym swoim słownictwem :D
0
byali chyba więcej grał przed majorem w PUBG'a niż CS'a, także tego... profeska!
0
Nie no, nie przesadzajmy, on tylko genialnie gra w piłkę, a gdzie inne talenty? :D
0
Bo mecz ma dwie połowy :D
1
Absolute genius! :D
3
Semedo i Roberto w jednym składzie, to oznacza, że Sergi w pomocy. Z przymusu czy nie i tak się cieszę, bo lubię go tam oglądać :D
0
Mało tego, w piłce nie jest już niezbędna tylko siła, więc te pozbawione krzepy kobiety mogłyby wcale nie być słabsze od niektórych piłkarzy, gdyby zapewnić im ten sam trening od małego.
11
Wiedziałam że gdzieś w komentarzach padnie ten argument :D Bo jak wszyscy wiedzą, jeden mecz świadczy o poziomie WSZYSTKICH kobiecych drużyn.
Ostatnio oglądałam powtórkę Ekstraklasy. Boże jaka ta piłka nożna mężczyzn słaba :/
0
Wygrał jakiś puchar, a w ogóle się nie uśmiecha. Niewdzięcznik :D
16
Mnie tam bardziej zastanawia jak można było pomylić Valencię z Atletico :D
8
Ktoś chyba pomylił Teda z Alem Bundym :D
50
14 lutego z PSG? Mam deja vu :D
2
Powodzenia w trudnych chwilach. Niech Cię pocieszy fakt, że Nelson był pewnie dzięki Tobie cholernie szczęśliwym psem i nigdy mu niczego nie brakowało.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Tak, jadam z nim obiad w każdy czwartek, a w piątek wychodzę z jego żoną do opery.
"Mówisz, że Ci się wydaje i brniesz w swoje niepotwierdzone argumenty."
Bo mogę. Za wyobrażenia nikt nie każe. Na podstawie filmików Pique i zdjęć z Instagrama wyrobiłam sobie taką, a nie inna opinię o Masche poza boiskiem, która nie koliduje z jego charakterem na boisku. Ty masz inną, good for you, nie musisz być przy tym taki agresywny.
Pozdrawiam.
1
Podajesz przykłady jego wygadania na boisku, a ja nazywam go cichym i wycofanym poza nim. Stąd to "ale" przy "ale na boisku prawdziwy walczak". Co tu jest wykluczającego? Można być cichym i wycofanym w życiu rodzinnym(co mi się WYDAJE, nie twierdzę że to prawda), a w robocie być największym liderem pod słońcem.
PS NapisałAŚ.
1
Iniesty i Dembele brak, ale wciąż mamy Messiego, Suareza i Albę. Rakitić też potrafi zagrać do przodu jak chce. Myślę że ta czwórka, a przynajmniej trójka, też narobi sporo szumu i pomimo obrony, Espanyol się złamie prędzej czy później.
27
A ja mam wrażenie, że skończy się tak jak z Celtą rundę wcześniej.
0
A umiesz pisać bez patrzenia na klawiaturę? Na tej samej zasadzie można się nauczyć na czuja grać na instrumentach, wystarczy zapamiętać odległość klawiszy/strun czy czegoś tam jeszcze od miejsc, w którym trzymasz ręce i jak się tego wyuczysz, to możesz śmigać aż miło, więc to akurat nic trudnego :D
0
Ani to, ani to, skaczące obok mężczyzn kobiety tak ich nauczyły tej bezradności w chorobie. Wokół kobiet rzadko kiedy ktoś skacze, bo przecież ktoś musi się zajmować dzieckiem.
0
Dlatego pomimo wyniku mnie cieszy to, że skład był jaki był. Rezerwowi mogli złapać rytm meczowy, wykazać w ważnym meczu, ale bez większego ryzyka(bo jeszcze rewanż), a z dość silnym przeciwnikiem(mimo wszystko to klub z Primera). Już w rewanżu Aleña raczej nie wjedzie na murawę, przynajmniej nie od pierwszej minuty, ale kto wie czy ten wczorajszy występ nie zaowocuje na przyszłość.
3
Śnieg zawsze jest najładniejszy gdy pada, potem jest breja. Ale teraz to pięknie wygląda. Może nie mam widoku n Pałac, ale i tak się fajnie na to patrzy. A i przy okazji mój kot dostał darmową rozrywkę i od godziny łapie płatki śniegu na parapecie :D
1
Powiem Ci dlaczego. Bo Masche chce odejść, a Barcelona nie jest chamska żeby sprzedać go dopiero po wpłaceniu przez kogoś klauzuli.
Edit: Nie, nie trzeba przestrzegać klauzul, to jest tylko odstraszacz lub argument w negocjacjach, ale jeśli zawodnik żyje w zgodzie z klubem, to klub może go sprzedać nawet za jeden euro jeśli obie strony się zgodzą.
0
Wiadomo, ale nie ma co obawiać się na zapas.
5
Po meczu z Sociedad jeszcze masz wątpliwości, że Valverde wie co robi? ;)
1
No chyba nie przeczytałeś. Do końca, albo przynajmniej tego co jest po przecinku.
"cichy, wycofany,"
Zaraz potem:
"ale na boisku prawdziwy walczak"
Czy coś tu się wyklucza? Po prostu Mashe jawi mi się jaki cichy i rodzinny człowiek(wnioskuję po filmikach Pique, na których nie chciał, by Geri nagrywał jego rozmowy przez telefon z żoną), który dopiero na boisku dostaje takiego kopa energii, że zmienia się w jednego z liderów naszej drużyny.