Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jaki tam twist, standardowa scena, gdzie ten zły ma wszystko, żeby wygrać, a jakimś cudem protagonista i tak wygrywa tylko dlatego, że jest protagonistą :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi jest najlepszy w historii, a ja jestem z Chorwacji.
Powiedz nam coś mniej oczywistego, panie Rakitić.
4
Z taką ofensywą u obu drużyn? Bez murarki żadnej ze stron? Mało prawdopodobne.
0
Po tych dwóch kontuzjach ludzie popadli w taką paranoję, że przy każdy najmniejszym grymasie na twarzy Dembele będą drżeć ze strachu i wróżyć stratę pieniędzy.
9
Jak w Teleexpressie.
30
Przewagę wypracowuje się, żeby po raz setny napisać: hue hue, w Madrycie już -12, hue hue.
0
Jeśli Chelsea zagra tak samo jak Getafe, to może być ciekawy mecz.
3
Złoto :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/27798057_2164073260275688_8570479362936770791_o.jpg?oh=79b882fe2bd01784ea9a496a4fa00b0c&oe=5AD92938
12
Przecież Warszawa to bardzo egzotyczne miejsce :D
3
Oj bo mecze w grupie to co innego.
10
Będzie śmiesznie, jeśli stanie się jak z La Coruną. Hur dur, maszyna się odradza, Real wraca na właściwe tory, a potem wdupią w następnym meczu :D
3
Po co się ograniczać tylko do La Ligii? Niech zagra też we francuskiej, włoskiej, polskiej i singapurskiej. Tylko wtedy będzie można stwierdzić, czy jest dobry.
0
Wiesz, mój ojciec bardzo przeżywa przegrane, a ma już 62 lata i bierze tabletki na nadciśnienie, w sumie to dobrze, że ogranicza stres :D
A pozdrowienia na pewno przekażę ;)
5
Objadałam się za dzieciaka Laysami z Ronaldinho na opakowaniu :D Poza tym podobał mi się kolor koszulek oraz stwierdziłam, że zrobię ojcu i bratu na złość :D
0
Mój ojciec, kibic Realu, powiedział mi ostatnio, że jak dzisiaj przegrają z Sociedad, to przestaje ich oglądać. Z jednej strony go rozumiem, po co oglądać taką padakę i się denerwować w tym wieku, ale z drugiej nie wyobrażam sobie opuszczenia Barcelony w takich ciężkich chwilach, nawet jeśli moja obecność przed telewizorem nic nie zmienia w ich grze :D
0
Ja tylko czasami obejrzę jakiś inny mecz, ostatnio Liverpool z City oglądałam, ale w większości przypadków oglądam tylko Barcę i reprę. Z innych sportów to już w ogóle nic nie oglądam, tylko na skoki czasami zerknę, jak nasi skaczą.
1
Popularność Marvela to swoją drogą, to też przyciąga jakiś procent fanów. Mnie tego nie trzeba tłumaczyć, bo sama jestem fanką ich filmów i komiksów, ale to też po prostu dobre popcorniaki, więc ludzie na nie chodzą nawet nie znając materiału źródłowego. Zwłaszcza Deadpool to np. dobra komedia, na której można się dobrze bawić po prostu lubiąc tego typu humor.
Tak w ogóle, Deadpool to jeden z niewielu dobrych tworów Foxa na podstawie komiksów :D
3
Piszesz jakbyś pierwszy raz zauważył, że popcornowe filmy przyciągają większą masę ludzi właśnie ze względu na swą prostotę. Zawsze tak było, zawsze filmy akcji przyciągały większą uwagę, to nie jest znak naszych czasów. Zresztą po to istnieją różne gatunki filmów, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Chcesz ambitnego, skłaniającego do myślenia kina? Idź na thriller psychologiczny. Wolisz obejrzeć walkę mechów? Idź na Pacific Rim. Lubisz i to, i to? Idź na oba. Teraz jest tyle kin, tyle repertuarów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
0
Zawsze jest szansa, że Verma się wyleczy do końca i Valverde powoła Costasa, ale Mina na Getafe jest bardziej niż pewnym wyborem :)
11
Boże, następni. Ale w sumie można się było tego spodziewać po poprzednich wyczynach kibiców Valencii.
1
Chciałabym go w wyjściowym składzie na Getafe, żeby zobaczyć jak sobie poradzi z przeciwnikiem, który nie jest już zmęczony i w zasadzie pokonany. Póki co pozytywne dziesięć minut.
0
Pierwsza(w dodatku ładna) bramka Cou w Barcy, ale mi się micha cieszy!
3
To se kup :D
92
To Ty nie wiesz, że Ronaldo zdobył te wszystkie dwanaście pucharów sam? :D
80
Dlatego Barca nie przegrała z żadnym z rywali, z którymi mierzył się Real, w tym z samym Realem na Bernabeu. Logiczne :D
1
A tam trucizna. Bum, trup. :D
130
To był sarkazm. Ludzie tutaj tak panikują z tym Miną, jakbyśmy mieli wpuścić na murawę co najmniej trzynastolatka.
0
Wystawiłabym Minę. Jeśli Umtiti odpalił od razu, a Verma po długiej przerwie też wymiatał, to czemu Mina nie może? Wiadomo, inne sytuacje, jeden już grał w Europie, a drugi to stary wyga, ale mimo wszystko postawiłabym właśnie na nasz nowy nabytek.
4
To tak jak Shakira chętnie by urodziła Pique całą jedenastkę futbolową :D Jeśli Leo i Anto też się postarają, to cała czwórka zrobi Barcy jedenastkę wyjściową i rezerwową. Szpaku by zgłupiał komentując mecz takiej drużyny :D