Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mój ojciec miał po swoim ojcu na nazwisko Ocipka. Na szczęście jego matka ogarnęła się i zmienili mu na jej panieńskie nazwisko, bo nie przetrwałabym gimnazjum ani nawet podstawówki z takim nazwiskiem :D
0
Komentarz usunięty
0
A co mają niby zrobić ci wszyscy przywódcy? Pytam poważnie, bo nie wiem co takiego strasznego oprócz ataku mają w zanadrzu inne państwa?
1
Wita się ten, kto wchodzi do pomieszczenia, gdzie już ktoś przebywa. Widzę że pan Koterski tak się wtedy napalił na zgaszenie gupiej feministki, że zapomniał o kulturze, która dotyczy ludzi niezależnie od płci.
3
Użyłam szminki może raz w życiu. Nigdy więcej, niewygodne to jak cholera, ciągle czułam, że ją mam :D Może bym się przyzwyczaiła z czasem, ale właśnie przez to, że zawsze czuję makijaż na twarzy, to nigdy się nie maluję.
1
Słusznie, wygranie ligi francuskiej to nie byle co, w końcu w poprzednim sezonie się nie udało. A jak tam idzie ambitnemu projektowi w LM? Dobrze? :D
3
Jak są błędy, to sprawdzaj tekst przed wysłaniem. Sorry.
5
Nie powinno Cię obchodzić kto komu kibicuje i z jakich powodów. Jak ktoś chce, to może sobie nawet San Marino kibicować.
10
I jeszcze ten hiszpański zwrot, żeby zagrzać Polaków do boju :D
2
No nie, znowu się zacznie wojna o kibicowanie xD
21
"Strzelenie kilku bramek w meczu nie oznacza,że zagrałeś dobrze."
Oj nie wiem czy to taki dobry pomysł wstawiać po wczorajszym cytat z takim fragmentem. To jak woda na młyn :D
0
Też liczyłam na Vaia i powtórkę z występu w Tokio, który kiedyś katowałam na dvd.
0
Wybiera się ktoś dzisiaj na G3 do Warszawy? Ja już się nie mogę doczekać, by usłyszeć Satrianiego na żywo.
1
Stracili ponad dwa razy tyle co my, ich obrona to jakiś chaos.
0
9 bramek, niezły mecz :D
1
Szkoda, że Stuani zszedł i nie mógł strzelić hat tricka. Miałby wspomnienie na resztę życia :D
3
Nowa zasada, nie włączamy streamów, telewizorów, ani nie wchodzimy na flashscore :D
0
Na szczęście nie, ale może Biedronka nie popadnie w długi, jak nie będzie musiała sama tego wymieniać :D
0
To nie kompleks, to zwykłe bycie śmieszkiem :D
0
Mogliby się dorzucić do jej wymiany :D
0
W luj droższy :D
4
Po tym jak grali można było odnieść wrażenie, że od pierwszej kolejki nie chcieli jej wygrać. Bez urazy :D
18
Real chyba zapomniał, że nie grają z byle kim tylko z drużyną z Katalonii, a one im się wszystkie stawiają w tym sezonie, a nie tylko jedna :D
3
Roberto ma odpocząć? Ten sam, który teraz będzie tylko uczestniczył w treningach, bo nie jedzie na zgrupowanie?
0
To już by nie był starter pack tylko wersja premium, już i tak długa mi ta lista wyszła :D
60
Krytyka Valverde - starter pack:
- Znowu Gomes!
- Drewna w pomocy, ło jezu!
- Pique gra z kontuzją!
- Coutinho na prawej?!
- Zajedzie wszystkich!
- Znowu Mina niepowołany!
- Czemu nie wpuści chłopaków z Barcy B?!
- Znowu to 4-4-2!
- Gramy za wolno!
- Nic nie gramy w pierwszej połowie!
- Czemu tylko x - 0?
- Nie ma magii na Camp Nou.
- Co z tego że wygrywamy, jak w kiepskim stylu?
- Wolałbym środek tabeli niż wygrywać po takiej kopaninie!
- A potem się dziwią, że puste trybuny.
0
Szanuję takie komentarze :D
1
Uwaga, daję ocenę: beton :D
Tak ktoś niżej napisał.
44
Mam wrażenie, że padłam ofiarą jakiegoś spisku, bo na ekranie telewizora 2 - 0, a w komentarzach nastroje, jakby było 0 - 5. Co jest prawdą? :(
9
Chyba przy okazji transferu Miny natknęłam się na kilka komentarzy, że Messi nigdy nie celebrowałby bramki w taki głupi sposób jak taniec. Nie były to może jakieś szalone wygibasy, ale mimo wszystko... :D