3

Mój ojciec miał po swoim ojcu na nazwisko Ocipka. Na szczęście jego matka ogarnęła się i zmienili mu na jej panieńskie nazwisko, bo nie przetrwałabym gimnazjum ani nawet podstawówki z takim nazwiskiem :D

0

Komentarz usunięty

0

A co mają niby zrobić ci wszyscy przywódcy? Pytam poważnie, bo nie wiem co takiego strasznego oprócz ataku mają w zanadrzu inne państwa?

1

Wita się ten, kto wchodzi do pomieszczenia, gdzie już ktoś przebywa. Widzę że pan Koterski tak się wtedy napalił na zgaszenie gupiej feministki, że zapomniał o kulturze, która dotyczy ludzi niezależnie od płci.

3

Użyłam szminki może raz w życiu. Nigdy więcej, niewygodne to jak cholera, ciągle czułam, że ją mam :D Może bym się przyzwyczaiła z czasem, ale właśnie przez to, że zawsze czuję makijaż na twarzy, to nigdy się nie maluję.

1

Słusznie, wygranie ligi francuskiej to nie byle co, w końcu w poprzednim sezonie się nie udało. A jak tam idzie ambitnemu projektowi w LM? Dobrze? :D

3

Jak są błędy, to sprawdzaj tekst przed wysłaniem. Sorry.

5

Nie powinno Cię obchodzić kto komu kibicuje i z jakich powodów. Jak ktoś chce, to może sobie nawet San Marino kibicować.

10

I jeszcze ten hiszpański zwrot, żeby zagrzać Polaków do boju :D

2

No nie, znowu się zacznie wojna o kibicowanie xD

21

"Strzelenie kilku bramek w meczu nie oznacza,że zagrałeś dobrze."
Oj nie wiem czy to taki dobry pomysł wstawiać po wczorajszym cytat z takim fragmentem. To jak woda na młyn :D

0

Też liczyłam na Vaia i powtórkę z występu w Tokio, który kiedyś katowałam na dvd.

0

Wybiera się ktoś dzisiaj na G3 do Warszawy? Ja już się nie mogę doczekać, by usłyszeć Satrianiego na żywo.

1

Stracili ponad dwa razy tyle co my, ich obrona to jakiś chaos.

0

9 bramek, niezły mecz :D

1

Szkoda, że Stuani zszedł i nie mógł strzelić hat tricka. Miałby wspomnienie na resztę życia :D

3

Nowa zasada, nie włączamy streamów, telewizorów, ani nie wchodzimy na flashscore :D

0

Na szczęście nie, ale może Biedronka nie popadnie w długi, jak nie będzie musiała sama tego wymieniać :D

0

To nie kompleks, to zwykłe bycie śmieszkiem :D

0

Mogliby się dorzucić do jej wymiany :D

0

W luj droższy :D

4

Po tym jak grali można było odnieść wrażenie, że od pierwszej kolejki nie chcieli jej wygrać. Bez urazy :D

18

Real chyba zapomniał, że nie grają z byle kim tylko z drużyną z Katalonii, a one im się wszystkie stawiają w tym sezonie, a nie tylko jedna :D

3

Roberto ma odpocząć? Ten sam, który teraz będzie tylko uczestniczył w treningach, bo nie jedzie na zgrupowanie?

0

To już by nie był starter pack tylko wersja premium, już i tak długa mi ta lista wyszła :D

60

Krytyka Valverde - starter pack:
- Znowu Gomes!
- Drewna w pomocy, ło jezu!
- Pique gra z kontuzją!
- Coutinho na prawej?!
- Zajedzie wszystkich!
- Znowu Mina niepowołany!
- Czemu nie wpuści chłopaków z Barcy B?!
- Znowu to 4-4-2!
- Gramy za wolno!
- Nic nie gramy w pierwszej połowie!
- Czemu tylko x - 0?
- Nie ma magii na Camp Nou.
- Co z tego że wygrywamy, jak w kiepskim stylu?
- Wolałbym środek tabeli niż wygrywać po takiej kopaninie!
- A potem się dziwią, że puste trybuny.

0

Szanuję takie komentarze :D

1

Uwaga, daję ocenę: beton :D
Tak ktoś niżej napisał.

44

Mam wrażenie, że padłam ofiarą jakiegoś spisku, bo na ekranie telewizora 2 - 0, a w komentarzach nastroje, jakby było 0 - 5. Co jest prawdą? :(

9

Chyba przy okazji transferu Miny natknęłam się na kilka komentarzy, że Messi nigdy nie celebrowałby bramki w taki głupi sposób jak taniec. Nie były to może jakieś szalone wygibasy, ale mimo wszystko... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?