0

Możesz sobie krytykować że w zupie jest za dużo soli czy czegoś tam jeszcze i ci nie smakuje, ale nie mów co można by dodać, żeby ją usprawnić, choć nigdy takiej zupy nie gotowałeś, bo kreujesz się przy tym na eksperta chociaż nim nie jesteś.

0

Poza stadionem nie ma takiego zasięgu, mecze Barcy oglądają miliony ludzi na całym świecie, rozgłos o sytuacji Katalonii staje się większy. "Krzyczenie"(brzmi jakby to była jakaś pierdoła) poza stadionem o niepodległość, to jak protestować o poprawę warunków w kraju na własnym podwórku. Niby sąsiedzi i przejeżdżający kierowcy zobaczą, ale rozgłos będzie mniejszy niż pod sejmem czy na jakiejś ruchliwej ulicy.

0

Człowiek o tysiącu twarzy, a wszystkie takie same :D

2

Borze Szumiący, 4-1 w dumeczu z Chelsea, przed którą niektórzy trześli portkami, 4-1 z Romą, ale to tylko więcej szczęścia niż rozumu i geniusz Leo, na pewno. Wcale nie efekt taktyki czy zmuszania rywali do błędów, ot szczęście.

2

Ale wiesz, że trener ma dostęp do takich informacji jak tętno i jeszcze parę innych parametrów, i doskonale wie kiedy gracz jest przeciążony, a kiedy nie i to na podstawie większej ilości danych niż widok dyszącego na ekranie telewizora, dajmy na to, Roberto? W dodatku zawodnicy są pod stałym nadzorem lekarzy i fizjoterapeutów, a oni jednak znają się na swojej pracy bardziej niż Ty czy ja.

1

To jest takie głupie, czemu mnie to śmieszy? :D

0

Nawet gdyby zrobił tyle co Ronaldo i dodatkowo był bezbłędny w obronie, to i tak pewnie nie dostałby nagrody. Obrońcy są czesto pomijani, bo nie są tak medialni jak napastnicy, dodatkowo Pique to jeszcze ten "głupek z Twittera".

0

Wczoraj o tej porze wciąż zachwycano się Realem i bramką Ronaldo, już przyznawano im puchar. Dzisiaj o tej porze wciąż narzeka się na Barcę, która pomimo słabej gry wygrała 4-1. Logika i sens poszły w krzaki się kochać.

0

Nie łapię, czasami pojawiają się tu komentarze, że szkoda, że Messi nie gra już tak egoistycznie jak kiedyś, bo pewnie znowu wykręciłby około setki goli w jednym roku, a jak zdarzy mu się zagrać egoistycznie, to już jest problem :D

0

Ktoś w czasie meczu pisał, że mogłaby Roma strzelić na 3-3, to może nasi by się bardziej w rewanżu wysilili.

20

"[...]ale nie możemy narzekać, mamy niezłą przewagę."
La Rambla by się z panem prezydentem nie zgodziła.

0

No ale wygrywamy, prawda? Cały czas wygrywamy, przegraliśmy jak dotąd tylko jeden mecz, w każdym spotkaniu może się wszystko wydarzyć i równie dobrze to my rozjedziemy Bayern, a nie oni nas. Z Chelsea też miało być ciężko po pierwszym meczu. Nie było. Rozumiem, że będąc negatywnie nastawionym ewentualne rozczarowanie mniej boli, ale szczerze? Mnie np. boli podejście kibiców do tego klubu. Ciągle na nie, ciągłe szukanie negatywów, wróżenie przyszłych porażek. Momentami ta strona nie przypomina serwisu dla fanów, tylko forum zgorzkniałych staruchów, którym życie uciekło i teraz odreagowują.

36

Jestem pod wrażeniem użytkowników tej strony. Nie dość że na co dzień mają więcej wiary w każdy zespół tylko nie w Barcę(Bayern by nas rozjechał, półfinał nas wyjaśni, Real ma otwartą drogę do trzeciego pucharu), to dzisiaj widziałam podczas meczu tyle samo szamba wylanego na naszych, co wczoraj pochwał w kierunku Realu. Czasami się zastanawiam czy weszłam na dobrą stronę, ale kolory, herb, wszystko się zgadza. Czy ja jestem w Truman Show?

0

Kibic Romy tutaj?

0

Pewnie, że sarkazm, nikt o zdrowych zmysłach by tak nie napisał. Chyba :D

3

Ale nie ma pięciu bramek, Messi za bardzo chce z przewrotki strzelić, Real lepszy!

4

Za darmo?! Grażyna, bierz torby! Cza zabrać jak najwięcej! :D

0

I oby się udało spełnić marzenie o wygranej.

1

Jakieś pięćset razy* mniej kibiców w Polsce niż tych Realu Madryt, a i tak mają lepszą stronę. Magia czy nieudacznictwo El Jarosława?

* statystyka z rzyci wzięta

0

Mój ojciec będzie oglądał Live - City, bo na pewno będzie więcej bramek po obu stronach. Dwumecz Barcy jest już dla niego rozstrzygnięty i za nudny do oglądania.

4

A przed "a" stawiamy przecinek. "Ę" na końcu "spacje", bo wychodzi na to, że po każdym przecinku trzeba stawiać ich więcej niż jedną. W dodatku składnia leży i kwiczy w tym zdaniu. Ładniej by brzmiało "Spację stawiamy nie przed, a po przecinku, a zdanie kończymy kropką."
Życzę powodzenia w lepszym stawianiu znaków interpunkcyjnych i konstruowaniu zdań.

1

Nie lubię ludzi, którzy się wywyższają. Naśmiewając się z czyichś komentarzy Diss, kolokwialnie mówiąc, masturbuje się do samego siebie i swojego obiektywizmu przed kamerą, i jeszcze dostaje za to kasę. Trzeba mieć talent, żeby takie coś robić.

0

W sensie luzie patrzą na niego jak ojciec na syna marnotrawnego, nie że Ronaldo jest ojcem syna marnotrawnego. "Widzi" jest tu niedopowiedziane.

0

Mnie się bardzo podobał i zaraz obok Call Me By Your Name był to mój faworyt do zgarnięcia Oscara. Też mnie dziwiła samowolka sprzątaczek, brak kamer w laboratorium czy przerysowany jeszcze bardziej niż w Człowieku ze stali Shannon, ale jak podeszłam do tego jak do baśni w stylu Pięknej i Bestii czy jak do filmu Burtona, a nie realistycznego filmu, to od razu lepiej się oglądało i te wszystkie dyrdymały już nie przeszkadzały. Ogromny plus za zdjęcia, bo byłby fenomenalne, podobnie jak główna rola kobieca czy męska i żeńska rola drugoplanowa. Dla mnie 10/10, zakochałam się w tym filmie.

0

Przed wejściem Messiego: Nie zostało tak dużo czasu, w czym on im pomoże?
Po wejściu Messiego: Pora umierać.

1

To co ja mam powiedzieć? Supernatural ma potwierdzony czternasty sezon. Czternasty! A poziom to już od dawna równia pochyła :D

0

Zaciekawiliście mnie, posłucham, dawno nie miałam jakiegoś utworu na zapętleniu :D

1

Śmianie się jak mocno upośledzony koń. Najczęściej występuje wśród grupki osób, która nie boi się robić hałasu.
Popisywanie się. Nic mnie tak nie wkurza jak jakiś "kozak" licealista rzuca żarcikami na lewo i prawo w stosunku do dorosłych, żeby rozśmieszyć kolegów. Szczególnie często jestem świadkiem takiej sytuacji w sklepie, gdzie po zobaczeniu paczki prezerwatyw zaczynają się "żarty" w stylu: Ej, Marcin, kup sobie, hue, hue!

2

Jak się jest pijanym, to nawet można się uśmiechnąć, ale na trzeźwo nie idzie tego oglądać, a co dopiero się z tego śmiać.

0

"Nigdy cię nie zapomnimy!"
No, tego mogą być pewni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?