Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oboje może nie, ale obu tak :D
0
To nie zmienia faktu, że czuję się emocjonalnie przeżuta, wypluta i podeptana xD
1
Zaskoczona może nie, ale emocjonalny wydźwięk ostatnich scen zrujnował moje marvelowe życie :D
3
Właśnie skończyłam oglądać nowych Avengers. Gdzie mogę napisać skargę do Marvela za szkody wyrządzone mojej delikatnej psychice?
0
Idę dzisiaj, nie mogę się doczekać, ale obawiam się, że przez czytanie i pisanie fanfików się trochę zawiodę :D
1
Mnie się podoba. Nie jest obraźliwa, taka pozytywnie zakręcona :D Jedni wywieszają pranie na Santiago Bernabeu, inni tańczą taniec Pennywise'a przerobiony na cieszynkę w Fortnite :D
3
Jest coś takiego jak nastawienie do meczu. To jest to samo, co nas pozbawiło półfinału. Bayern na pewno się zepnie bardziej niż na Sevillę.
0
Były dobrą partią, bo oboje lubimy te same rzeczy(filmy, aktorów, Dema) ale ma już dziewczynę :D
62
Mój kierownik to jest gość. Poprosiłam go o wolne na El Clasico, powiedział, że da mi też dzień po, żebym nie musiała iść do roboty wkurzona po przegranej albo na kacu po wygranej :D
0
Spartoli. Bo to Sony :D Niech oddają Pająka i spółkę do Disneya na dobre i niech się zajmą czymś ciekawszym ;)
0
Nie znoszę takiego dzielenia fanów na tych, którzy przeczytali komiksy i takich, którzy nigdy po żaden nie sięgnęli. Fan to fan.
0
Embargo w USA już zeszło z recenzji i są pozytywne, zobaczymy co z tego wyjdzie :D Choć ja dalej jestem rozczarowana, że tak późno Disney wziął się za Foxa i nie będzie Deadpoola walczącego z Thanosem tylko dlatego, bo ten zarywa do Śmierci :D
0
Ja też, a do kina dopiero w piątek. Oby nie było tu żadnych spoilerów, bo już na pewno porzucam Facebooka - w tym grupę Ichaboda, Tumblra, nawet fanfiki przestane na razie czytać, bo na pewno będzie wysyp naprawiaczy niektórych scen :D
1
Powiedziałabym, ale pytałeś tylko panów :D
0
Śmierci mózgu nie da się wyleczyć, nie ważne czy to całkowita śmierć czy tylko częściowa. Nawet jeśli te części odpowiedzialne za oddychanie są jeszcze sprawne, to ten dzieciak i tak już nigdy nie będzie żył normalnie, nawet przypięty do łóżka. Nie będzie mówił, nie będzie chodził, ruszał się, nie będzie nawet przytomny. Trzymanie kogoś takiego przy sztucznym życiu to bestialstwo. Rozumiem postawę rodziców, którzy nie chcę stracić dziecka i nie myślą racjonalnie, nie biorą pod uwagę, że ich syna już z nimi nie ma albo że przewiezienie go do Włoch skończy się już ostatecznym zgonem, ale co w głowie mają zwolennicy tego manewru czy podtrzymywania tego "życia" to ja nie wiem. To jest najzwyklejsze torturowanie kogoś w imię ideologii, zamiast pozwolić dzieciakowi spokojnie odejść, to robią sobie z niego manifest wiary.
0
Prywatna rozmowa, a jednak jawna dla Asa.
0
Kolega nade mną zrobił to za mnie :D
1
Serio czy żartujesz, bo nie wiem czy się produkować z wyjaśnieniem :D
0
Adopcja :D
2
Jak wyrósł taki sam z siebie, a nie dzięki hormonom, to się nie liczy :D
8
"Wgrają się patche"
Czy tylko mnie bawi, że gra która ledwo co wyszła już ma wypuszczoną masę patchy :D
1
Może ich żony są mniej otwarte na imprezy niż żony pozostałych :D
0
Busi i Iniesta też ludzie, pobawić się lubią :D
8
Znak wodny można akurat łatwo usunąć, po prostu usuwasz z linku napis watermark i jeden ukośnik przed albo po tym wyrazie :D
31
A co my niby robimy przez cały sezon, siekamy cebulkę? :D
0
Tak ze dwie bramki. Ewentualnie pięć.
3
Nawet sam Antoś Cię zachęca, chyba będzie ci pomagał w wygraniu :D
1
Ten dopisek "utalentowany" jest niepotrzebny, wszyscy wiedzą, że tylko o takich piszesz :D
3
Szkoda zachodu w takim wieku xD
0
Co zabawne, gdy mój brat czasami mówi to samo, to mój ojciec go strofuje. Żal przez niego przemawiał pewnie ;)