5

Poza tym lepiej wygląda jak odwołasz się do czegoś, co nie jest w kanonie lektur. Wyglądasz na oczytanego, a przynajmniej na takiego, który dobrze się przygotował :D Ja odwołałam się do tekstu utworu muzycznego na rozszerzonym polskim na maturze i zdałam nawet lepiej niż podstawę :D

2

E tam, łatwa droga skojarzeń.
Walizki - podróż - piłkarze podróżują - CR jest piłkarzem.
Lays - przekąska - przekąski je się podczas oglądania - oglądać można mecz - Messi rozgrywa mecze :D

0

Gdzie mu tam do Boruca :D

2

Po co oglądać kilkugodzinny film, jak można obejrzeć taki trwający piętnaście minut? :D

0

Aww, słodkie :D

1

Pique też tak czasami podciąga nogawki, ale z drugiej strony getry naciąga aż za kolana :D

16

Tato, zachowuj się normalnie, nie rób siary, jakimś tam Pique się podniecasz.
Dobry jest ten chłopak :D

8

Darmowy bon?! Wezmę dwa. I dwa dekodery.

0

Będziesz musiał mieć jak ja: C+ z wykupionym Eleven i Polsat, który dorzuci dodatkowe kanały premium, żeby mogli puszczać jak najwięcej meczów w Lidze Mistrzów.

0

Współczuję każdemu, kto np. ma tylko C+ albo tylko Polsat, bo albo traci część meczów Barcy w lidze albo w LM.

0

Przejrzałeś mnie :D

0

Żuj goździki :D

6

Czyli Łajka chciała tylko wrócić do domu? :D

6

Bo tych mniej utalentowanych nikt nie kupuje :D

17

W ogóle to namawianie ludzie do rodzenia w zamian za pieniądze to taka trochę łagodniejsza wersja prostytucji i dziwię się, że ludzie nie czują się brudni idąc na takie coś. Gdybym miała robić teraz dzieciaka, czułabym się jakby za drzwiami sypialni miał czekać ktoś z PiSu z kopertą w ręce, żeby mi ją wręczyć zaraz po całym akcie.

1

Nareszcie coś wiedziałam :D Swego czasu dużo czytałam o Titanicu i dwóch pozostałych statkach. Prawdziwe molochy jak na tamte czasy, choć w porównaniu z niektórymi dzisiejszymi statkami wycieczkowymi, to były małe :D

2

Mój krótki research podpowiada mi, że tak właśnie powinno się to wymawiać.

0

Taki nowy to ten serial nie jest :D

2

Ja chyba stawiam znak równości pomiędzy tymi trofeami. Choć zgadzam się, że w LM liczy się często forma dnia lub szczęście, ale z drugiej strony jeden mecz może wszystko zaprzepaścić, a w lidze często możesz się potknąć parę razy i można bardziej kalkulować. Dlatego ciężko mi stawiać jedne rozgrywki wyżej od drugich i stawiam je na równi.

0

Klauzula strachu, boże, jak to brzmi w kontekście takiego silnego klubu jak Real.

0

No i Leo nadawałby się do rozmów z sędziami, bo nigdy nie wiadomo co by się Pique wymsknęło :D Messi wygląda na takiego mediatora, a Geri to by tylko wszystkich bił i wyzywał ich matki :D W każdym razie zawodnicy mieliby wybór do kogo się zwrócić w razie potrzeby, na kim polegać. Gdyby potrzebowali kopa, Pique chętnie by im go sprzedał, a gdyby potrzebowali spokoju i rozwagi, oparliby się na Leo czy innym spokojnym charakterze w szatni.

0

Zapoczątkujesz modę na śmierć przez upicie? W Polsce? Spóźniłeś się o jakieś kilkaset lat :D

4

Messi pasuje na drugiego albo któregoś z kolei kapitana. Mógłby być taką przeciwwagą dla żywiołowego Pique, tak jak Xavi był dla Puyola. Póki co nasi wszyscy kapitanowie to ludzie przeżywający wszystko raczej w ciszy.

3

A kto umarł, ten nie żyje :D

1

Taki pełen testosteronu, że panowie na boisku padają potykając się o źdźbło trawy? Ach, gdzie ci prawdziwi mężczyźni się podziali... :D

19

Potencjalna trzecia wygrana LM przez Real wzbudza tu wiele emocji. Ja szczerze mam na to trochę wywalone. W sensie będzie bolało, na pewno, bo to mimo wszystko największy rywal i jego sukcesy zawsze mierzwią i irytują, ale też nie będę tego przeżywać i rozpaczać jak to media chwalą Real, a przysłowiowy Janusz uważa ich za najlepszą drużynę Drogi Mlecznej. Szczerze? Niech mają ten swój rekord, na zdrowie. Oni może będą mieli swoje 3 LM, my mamy swoje dwa tryplety i jeden sekstet. Ciężko ocenić co wygląda bardziej imponująco i wiadomo, że fajnie byłoby dzierżyć wszystkie możliwe rekordy, ale Real musiałby zniknąć z piłkarskiego świata na 50 lat, żebyśmy mogli ich przebić. Niech każdy ma swoje rekordy i się nimi cieszy. Tyle i aż tyle.

6

Najlepiej nie przejmować się co mówią inni. Serio. Wiadomo, że słuchanie jaki to Real jest genialny jest irytujące, ale idzie to ignorować, bo gdyby tak przejmować się cały czas zdaniem innych, to życia by nam nie starczyło. Niech uważają Real za najlepszych, ważne co Ty uważasz i jak to wpływa na Twoje życie, a nie zdanie kogoś innego.

0

Mnie już dzisiaj w nocy przeszło. Po dwumeczu z Bayernem już mnie takie mecze nie ruszają. Wtedy wylałam łzy za wszystkie potencjalne porażki na najbliższe sto lat.

0

Ej, nie papuguj :D

21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?