Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Oglądałam wczoraj mecz z moim ojcem. Było... zabawnie :D Najpierw przez dobre pięć minut, gdy tylko Suarez był przy piłce i komentatorzy wypowiadali jego nazwisko, poprawiał ich i nazywał Luisa "chamem". Potem przez kolejne pięć minut rozwodził się nad tym jak to piłkarze powinni zawsze faulować tak, żeby zrobić krzywdę i żeby ktoś w końcu połamał temu Messiemu nogi. Na drugą połowę nie przyszedł, poszedł oglądać w moim pokoju coś innego, a gdy zasugerowałam, że zachowuje się tak, bo pewnie odczuwa żal, że Real nie gra w tym finale, bo przegrali z Leganes, to zarzekał się, że to wcale nie dlatego.
Niby 60 lat, ale zachowanie jak u nastolatka. Choć był już po czterech piwach, to może dlatego :D
1
Nie widziałam tego zdjęcia nigdy, jak ono się przede mną uchowało? :D
10
Cou jest w Barcy dopiero od stycznia i już ma dwa tytuły w kieszeni. Live ma co prawda szansę na LM, ale mimo wszystko to i tak musi być dla niego spora różnica po tylu nieudanych sezonach na Anfield.
0
Przypomnisz w jakimś szerszym kontekście? Nie kojarzę tego :D
0
Szkoda, że tak nie grali rok temu. Szkoda, że tak nie grają zawsze. Szkoda, szkoda, szkoda. Można tak w nieskończoność. Tylko po co?
6
Nie mów za wszystkich, bo ja bym tego nie zamieniła na LM x 3
1
KamQiX, wiesz co z tym zrobić :D
0
No i mamy dublet, pięknie :)
0
"INIESTA" na trybunach, coś pięknego.
0
Piłkarze inaczej do tego podchodzą. Gdyby tego nie robili, nie przetrwaliby w wielkiej piłce ;)
0
Jest na trybunach? Przespałam cały okres przed meczem, nawet nie wiedziałam, dzięki za info :D
1
Pique się micha cieszy, bo nie wierzy jakiego wariata ma za sobą na bramce :D
0
Jeszcze czekają nas zmiany, ewentualne wejście Gomesa i brak Dembele, poczekajmy :D
Edit: Już wiem, że Gomes jest na trybunach :D
4
Jest lekki żal, że nie grali tak z Romą, ale jest też radość, bo jak widać Valverde wcale nie zabił w Barcelonie piękna. Oni dalej potrafią cieszyć oko piłką tylko sami muszą chcieć :)
0
Ja się staram taka być, ale faktycznie, to nie wychodzi :D
1
Trudno się obnosić z czymś, co w społeczeństwie jest uznawane za normalne. Większość nie musi walczyć o swoje prawa :D Wiesz, to chodzi o nagłośnienie sprawy, pokazanie że tak, jesteśmy wśród was, mieszkamy obok was, jesteśmy waszymi sąsiadami i tylko dlatego, że kochamy osoby o tej samej płci nie znaczy, że jesteśmy gorsi czy należy nas nienawidzić i potępiać. Ja tak to widzę ;)
2
O nie, ludzie nierobiący nikomu krzywdy są mile widziani w Łodzi! Uciekajmy!
1
"Morze" w kontekście "może" też mi się zdarzyło napisać :D Co zrobisz, jestem tylko człowiekiem, który się myli ;) Grunt to przeczytać przed dodaniem tekst i błąd poprawić.
0
Na pewno nie przyklejam jej do liter :D Zresztą co to ma do rzeczy, skoro w książkach już spacja występuje, a ponoć taki z Ciebie ich miłośnik. Powinieneś więc stosować ją też w wypowiedziach Internetowych, gdzie jest obowiązkowa zgodnie z zasadami poprawnej pisowni ;) Sam robisz błędy, w dodatku celowo, bo dalej nie widzę u Ciebie spacji, a czepiasz się, że innym się zdarza? Trochę trąci hipokryzją, Panie "oczytany, nie robię głupich błędów" ;)
0
W sumie jej się nie dziwię, Wenger nie wygląda wcale tak źle, dobrze się starzeje, może się podobać :D
1
Te drugie też i również sprawiają, że wypowiedź staje się niechlujna :D
0
Nie mam problemu, po prostu czasami mózg płata mi figle, ale szybko te błędy powtarzam. Wierz mi, piszę i czytam dużo, jestem wyczulona na błędy, bo nie chcę oszpecać własnej twórczości. Wychowanie nie ma tu nic do rzeczy, po prostu czasami umysł się wyłącza albo w pośpiechu napiszesz coś z błędem, który wydaje się tak oczywisty, że nie powinno się go popełniać, a jednak.
PS Jak jesteś taki wychowany na książkach, czemu nie stawiasz spacji po znakach interpunkcyjnych? Toż to podstawowy błąd :D
0
Ja czasami "już" piszę przez ó, zdarza się :D
26
Calculated, Zidane właśnie tak to zaplanował na początku sezonu.
1
Może chodziło mu o to, że w czasie meczu z Realem będzie siedział na ławce :D
0
On wróci na pewno, akurat o to nie musisz się martwić. Trzeba tylko czekać.
0
Ciekawe, czy mam jeszcze w pracy szansę wpisać prośbę na maj czy już zabrali kartkę :D
0
Ja jednak jestem ciekawa. Dlaczego akurat taki wybrałeś? :D
0
Kurdę, tak totalnie z rzyci przypomniał mi się pewien cytat "come stand by your father" i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć, gdzie go słyszałam, czy w jakimś filmie, serialu, kreskówce, może w jakimś filmiku Nostalgia Critica, a tak mi to zaprząta myśli, że nie mogę skupić się na niczym innym :D
19
Wiele rzeczy w Twoim życiu też go nie zmieni, a nikt nie mówi Ci, że Twoje przeżycia są nieważne, gdy się nimi ekscytujesz albo Cię one martwią.