6

No przecież dla klubów liczy się tylko LM. Rozumiem rozgoryczenie, ale takie pierdololo, że na ligę krajową nikt nie patrzy to zwykłe dodatkowe katowanie samego siebie po wczorajszej porażce.

3

Nadaje się na mema :D

0

Ja nie narzekam :D

3

Jak to ktoś pisał? Mecz o pietruszkę? :D

3

Muszę przyznać, że jestem dumna, ale jednocześnie też trochę zawiedziona. Więcej jest ironicznych postów o zajechaniu, niż tych od naprawdę oburzonych użytkowników :D

1

Trochę się boję xD

0

Teraz nie gramy, a jakoś i tak przechodzimy kolejne drużyny. Magia, panie, magia.

0

Ile trzeba mieć godzin w FM, żeby chociaż rozpatrzyli moją propozycję?

1

Messi gra w meczu: Messi w ogóle nie odpoczywa!
Messi nie gra w meczu: Kurła, Ronaldo go przegoni, nie będzie Złotego Buta :/

0

New game, same story :D

23

To jak? Zakładamy się ile razy dzisiaj na La Rambli padnie w dowolnej formie słowo "zajechać"? :D

16

Idź do kąta i przemyśl swoje zachowanie.

1

Niektórzy lubią podczas wakacji zetknąć się z obcą kulturą i zobaczyć zabytki, które są jednymi z najstarszych na świecie. Tego w Gdańsku nie znajdziesz :D

0

Żeby Ci tylko komentatorzy go nie zdradzili podczas meczu City :D

3

Niektórzy powiedzą, że tych 96 osób też zostało bestialsko zamordowanych.

Bombą wodorową.

2

No sorry, ale jak dostajesz dodatkowe kanały, to chyba musisz za nie płacić jak za wszystkie inne, co? Tak jak dopłaca się za Elven np. To na pewno nie będą jakieś wielkie pieniądze i będzie można w dowolnym momencie dopasować odpowiedni pakiet do swoich potrzeb. Polsat będzie chciał pokazać jak najwięcej meczów, więc uruchomi dodatkowe kanały, których cena wejdzie do obecnych pakietów, to naprawdę takie dziwne i oburzające? Bo ja nie widzę w tym nic złego.

8

Szybko zleci, zajmij się czymś. Ja do meczu będę sobie łazić po Górniczej Dolinie :D

29

No niemożliwe, chcą zarobić tworząc dodatkowy pakiet dla swoich abonentów(bo na pewno nie będzie to PPV), żeby odbić sobie te pieniądze, które wydali na prawa do transmisji LM. Skandal, jak tak można chcieć zarabiać.

0

Bardziej niż jak rój, brzmi jak jakaś taśma z nawiedzonego domu :D

1

Szanuję za Sfilmowanych :D

0

Serio? Dla mnie polskie kabarety to największa żenada, którą przebijają tylko niektóre kanały na YT :D

1

Jak ci przeszkadza, to mów stairs :D

0

ZZ to chyba chce sabotować ten mecz wpuszczając na murawę Benzemę.

0

Czy mecz w Madrycie jest tak nudny jak wskazuje na to wynik czy jednak coś się dzieje? :D

2

Zawsze bawi mnie, gdy ktoś próbuje się zdystansować jako jedyny prawdziwy przedstawiciel jakiejś społeczności, jakby miał monopol na bycie "prawdziwym".

25

Spytaj Realu. A nie, czekaj...

10

Nie ugrają, bo następny sezon będzie należał do Liverpoolu przecież :D

2

Chesz powiedzieć, że w Barcelonie pracują... *gasp* profesjonaliści? :O La Rambla mnie okłamała.

0

Jakby, jakby, to tylko gdybanie, a to żadna rzetelna wiedza. Równie dobrze ja mogę napisać, że gdyby nie te dwa samobóje, to Barca strzeliłaby dwa z gry. Albo piętnaście.

3

Jak to powiedział kiedyś Enrique, chciałabym żeby obie drużyny przegrały, ale tak się nie da :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?