Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kot chciał zeżreć kawałek rozbitego szkła, musiałam :D
0
Wyszłam tylko na dwie minuty, co się do cholery wydarzyło?
0
Jak dla mnie się nie zbliżyła, ale znowuż ja nie wielbię trójka aż tak bardzo jak inni fani i czwórka to moja ulubiona część.
0
Jak tam się podoba Far Cry 5 póki co? Do rozgrywki nie mam się co przyczepić, bo fajnie się biega i strzela, a fabuła też spoko, ale dla mnie słabszy od czwórki. To chyba przez klimat, jakoś bardziej odpowiadał mi ten panujący w Himalajach niż ten amerykański. No i protagonista był lepszy. Własne tworzenie postaci, nawet tak minimalne, nie pasuje mi do takiego typu gier. Główny antagonista jakiś nijaki póki co. Pagan bardziej do mnie trafił, głównie przez to, że komunikował się cały czas z głównym bohaterem, więc dało się go polubić. Nawet chciałam mieć możliwość do niego dołączyć, szkoda że nie było takiej alternatywnej ścieżki. Poza jedną, ale to się nie bardzo liczy. Joseph Seed to taki ni pies, ni wydra, może później się coś zmieni, ale póki co jest jak dla mnie bardzo słaby.
0
Trochę długie :D Dzięki wszystkim za pomoc, Jeszcze pokombinuję, ewentualnie zrezygnuję w ogóle, to nie jest aż takie ważne.
0
Na pewno wielu z Was kojarzy słynną kwestię z Gladiatora "Are you not entertained?!". Potrzebuję tłumaczenia, tylko mam zagwozdkę jak najlepiej to przetłumaczyć. "Dobrze się bawicie?", "Już was to nie bawi?", a może jeszcze jakoś inaczej? Chciałabym jakoś zachować moc oryginalnych słów, ale ciężko mi znaleźć polski odpowiednik, pomożecie?
12
Złośliwcy by powiedzieli *cougheljarekcough* że próbują prześcignąć konkurencję :D
3
Wbij się na czyjś teren i zacznij go zawłaszczać ze względu na surowce naturalne. Wybijają tych, którzy się stawiają. Przynieś ze sobą choroby, które tobie nic nie robią, ale dla tubylców są śmiertelne.
Zarąbiście fajny ten kolonializm!
2
Przecież od początku wiadomo, że Mina to czwarty stoper i praktycznie nie będzie grał jeśli Vermalen będzie zdrowy.
3
Bo to nie on będzie rodził. Łatwo mówić o porodzie i oddaniu po nim dziecka, jak nie ma się pojęcia jak wygląda cały okres ciąży i sam poród, który może być nawet niebezpieczny dla zdrowia i życia. Nie mówiąc już o tym jak służba zdrowia ma czasami gdzieś całą sytuację.
9
Dziennikarz Sportu, który całymi dniami koczuje pod biurami Barcy z lornetką zauważył, że Bartomeu nie wklepał jeszcze dzisiaj numeru telefonu do Umtitiego, ergo rozmowy w sprawie kontraktu wstrzymano!
6
Nieobiektywnie je oceniam, bo jestem psychofanką. Nawet słaby Thor: Mroczny Świat mi się podobał, także to o czymś świadczy :D Do szczęścia w tym całym crossoverze brakuje mi tylko Deadpoola, który walczyłby z Thanosem o rękę Śmierci :D
33
Pique to ktoś więcej niż tylko twitterowy śmieszek i udowadnia to takimi tekstami jak ten. To naprawdę elokwentny i inteligentny facet, dlatego dziwię się, że ktoś nie widzi w nim dobrego prezydenta dla Barcy, bo czasami rzuci jakimiś docinkami na Twitterze. Oczywiście, że rzuci, bo jest piłkarzem i mu wolno, ale nikt mi nie wmówi, że ktoś siedzący w polityce, na własną rękę uczący się na amerykańskiej uczelni, prowadzący różne interesy i posiadający znajomości nie tylko w piłce, nie będzie się nadawał na prezydenta.
Oby Gerard napisał jeszcze parę takich tekstów, zwłaszcza jakiś o Messim, bo coś czuję, że to byłaby petarda.
0
Rozumiem metafory, ale... nie, po prostu nie.
3
Nie wierzę, że rozumni ludzie z umiejętnością logicznego(tak zakładam, że logicznego, mam dużą wiarę w ludzkość) myślenia nie potrafią odróżnić zabijania dla mięsa łatwo rozmnażającej się krowy/świni od zabijania ginącego gatunku dla rogów, które jakiś Chińczyk przerobi na proszek na potencję.
Poza tym czemu z góry zakładasz, że nie jemy mięsa z wiarygodnego miejsca, gdzie zwierzęta traktuje się z szacunkiem, a nie zamyka na małym metrażu i męczy? Ja np. jem tylko takie mięso, więc nie próbuj mnie wkręcić w poczucie winy, bo Ci to nie wyjdzie.
4
Nie warto. Koleś ma tak mało empatii dla niewinnych zwierząt, że autentycznie obawiam się ile jej ma dla ludzi, którzy mogą być okrutni tylko dlatego, że im się to podoba. Ja bym się bała żyć z takim człowiekiem.
29
Nie selekcja naturalna tylko kłusownictwo. Selekcją byłoby nieprzystosowanie się do nowych warunków, a nie nieumiejętność obronienia się przed bandą uzbrojonych w broń palną ludzi, którym nie chodzi nawet o mięso takiego zwierzęcia tylko o kasę z kawałka keratyny, którą równie dobrze mogą zdobyć obcinając paznokcie.
0
Skyrim? Wut? xD
0
Jesteś pewien, że powinno być tam to ę na końcu dostaję? ;)
8
"Wartości życiowe? Pokora "
Dogadałby się z La Ramblą :D
1
Największa drama to chyba list El Jarka do Robertinho :D
0
Chcę już przeczytać osobny tekst o Messim i historię o spaleniu motocykla, bo coś ją kojarzę :D A cały tekst genialny, Pique ma talent do opowiadania.
0
Nie mów mi co mam robić, nie jesteś moją mamą! :D
5
Uwielbiam to gadanie jaki to świat zły, choć codziennie dzieje się tyle dobrego. Ludzie wciąż sobie pomagają, wciąż chcą to robić, powstają fundacje charytatywne, ochotnicy jeżdżą do stref wojny, by wspierać jej ofiary, przekazują im paczki żywnościowe i z lekami, dzięki Internetowi nagłaśniają wiele problemów, cały świat potrafi się zjednoczyć w walce o czyjeś prawa, widzimy szkody jakie wyrządził rozwój technologiczny i staramy się odwrócić jego skutki, chronimy przyrodę, ale jasne, świat jest bardziej zły niż kiedyś.
0
Przestraszyła mnie ta twarz w ciemności, jest jak na zdjęciu zrobionemu na dowód istnienia jakiegoś ducha :D
1
Jak na ironię najbardziej zawsze rozpisuje się... Andre Gomes :D
1
Nie, zwykły fanfik, więc prostsze niż esej, ale na pewno dłuższe :D
0
Prawie osiem godzin pisania z drobnymi przerwami na La Ramblę. Mam dość :D
7
Jeśli nie mieliby wody, to żadna, poumieraliby z pragnienia w ciągu czterech dni, bo krew nie nadaje się do picia.
0
Jego dziadkowie byli z Górnego Śląska, więc wszystko możliwe :D