0

Gdyby wygrały Bilbordy, też bym się cieszyła, bo to genialny film, ale na Kształcie wody bawiłam się jednak odrobinę lepiej ;)

0

I po Oscarach. Cieszy mnie wygrana Kształtu wody. Momentami dziwna(ale w tym chyba cały urok), choć piękna baśń, w dodatku genialnie wyreżyserowana.

0

Celownik: komu? czemu? - niedowiarkOM.
Wiem, że pewnie poprawianie może irytować, ale nie robię tego złośliwie :D

0

Wprowadźmy nowego, który strajkował podczas przygotowywania do sezonu i przez to prawdopodobnie nabawił się dwóch kontuzji jedna po drugiej, by starł się z drużyną, która lubi grać na granicy faulu.

3

Nie ustawia drużyny tak jak on chce :(

0

Ciekawe czy po tym meczu Tebas też nie będzie komentował sędziów :)

0

Szerokiej drogi! Przywieź nam Griezmanna.

0

Ledwo zagrał z Gironą, nie przesadzajmy.

2

A punkty przybywają tak czy inaczej :D

0

Może i nie zrozumiAŁAM żartu :D

0

Za czterdzieści złoty to ona sobie jeden obcas kupi :D

0

W biedrze. Teraz przy zzamkniętych niedzielach to jakiś dramat, a teraz jeszcze mieliśmy mały remont, więc "trzeba więcej ludzi, są dostawy rano, więc musisz pomóc i pierwszej, i drugiej zmianie", jak to powiedziała kierowniczka.

11

Świeży śnieg na dworze jest taki iskrzący, że aż żal po nim chodzić :D

3

Mam dwunastogodzinną zmianę w pracy, a jutro znowu na szóstą(dzięki bogu tylko na osiem godzin, ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca, dziś też miałam mieć osiem), także nawet mecz Barcy nie osłodzi mi tego dnia :(

2

Ej, chyba zaprogramowali piłkarzy na mecz z Barceloną, a nie Realem xD

2

Rada na przyszłość, jak usłyszysz coś w jakichś mediach, sprawdź to samo info w innych źródłach. Polecam, bardzo przydatne do wykrywania manipulacji informacjami ;)

0

Ostatnio jak były takie reklamy, to trzeba było je zgłaszać, teraz też pewnie można, bo o ile pamiętam ten cały syf nie do obejścia i krzyczący o wirusach czy wygranych telefonach nie jest zależny od administracji.

5

Przez jakiś czas był spokój, teraz znowu wróciły te reklamy nie do wyłączenia :/

0

Na tym polegają horrory, na lubieniu strachu, który gwarantują :D

4

Może i nie umierał, ale to zawsze dodatkowe pieniążki, które kiedyś przecież przestaną napływać. To nie jest Messi, że nawet po skończeniu kariery firmy będą się zabijać o to, by podpisywać z nim kontrakty sponsorskie. Carrasco może zbierać pieniądze na przyszłość, by je gdzieś zainwestować, coś z nimi zrobić po piłce i zapewnić byt swojej rodzinie na kilka pokoleń w przód.
A nawet jeśli po prostu jest pazerny na kasę, to co w tym złego? Niech sobie będzie, krzywdy tym nikomu nie robi, a że idzie grać do słabszej ligi? Słaby powód, by kogoś nie szanować/gardzić nim.

3

Co zrobisz, tutaj czasami bardziej się wierzy w wygrane Realu niż Barcy :D

26

Ale wiesz, że każdy człowiek ma inną wytrzymałość na ból i różnie na niego reagują?

8

Nieprawda, nie Ty przywiązałeś go na rowerze.

0

Messi, ale akurat teraz go nie widać dobrze :/

2

Niby takie proste zdjęcie, ot czwórka piłkarzy, ale czuć respekt :D

0

Typowy Suarez, gdy wynik meczu nie jest niebezpieczny. Gol? E tam! Piękna asysta, stary!

0

Nie obrażaj Girony :D

1

Właśnie wracam z roboty i czytam o firmowym trafieniu Cou. Czemu ja tego meczu nie mogę oglądać?! D:

33

Dużo myślisz o Barcelonie w czasie dnia, to Ci się przyśniła. Najlepsze wyjaśnienie ;)

0

Idź do kina na Kobiety mafii, dostaniesz to samo, tylko o nieco innej tematyce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?