Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś tam niżej narzekał, że Suarez i Messi zaraz będą zajechani, więc jednak nie wszyscy zadowoleni :D
23
Patrzę na nasz skład na ten mecz i chociaż debiut już był, to dalej nie mogę się przyzwyczaić do tego, że Cou gra w Barcy. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe, kiedyś na pewno się z tego snu obudzę :D
0
Zablokowany przez prawa autorskie.
1
Jak sprawa umierającego dziecka jest nagłaśniana w mediach, to pieniądze też się zbierają bardzo szybko. Mały zasięg - mniejsza pomoc, duży, międzynarodowy zasięg - większa pomoc. Nie jest to kwestia empatii tylko rozchodzenia się informacji. Tyle i aż tyle.
64
Czekam aż Legia zacznie składać skargi za nazywanie ich klubem z Łazienkowskiej, a nie z Warszawy.
1
Umm... to trzeba było oddać? Jak pies sprawiał problemy i sobie z nią nie radziłeś, to trzeba było nie trzymać. Po co masz męczyć siebie/resztę rodziny i narażać psa na niebezpieczeństwo(uciekanie z domu)?
32
Przy okazji odejścia Masche zorientował się, że ktoś taki w ogóle w drużynie jest :D
62
To skoro już wygraliśmy swój mecz, to można w końcu z czystym sumieniem śmiać się z odpadnięcia Realu czy jeszcze nie? :D
12
Jakby ktoś szukał :D
0
W sumie to tak nie jest prawidłowo, ale przez tyle czasu komentatorzy w C+ tak to wymawiali, że ciężko byłoby się przestawić na poprawną wymowę :D Sama tak czasami mówię, ale staram się od tego odejść i prawidłowo wymawiać nazwiska wszystkich piłkarzy.
0
Basen jest chlorowany, nic by Ci nie było :D
0
Pytanie jakiej narodowości piłkarze mówili tak, a jak pozostali. Najlepiej w tej kwestii zaufać Messiemu, który jako Argentyńczyk wymawia to naziwsko z poprawnym akcentem itp.
A najlepjej po prostu mówić Jefecito :D
8
Benzema: O! Pisiąt groszy!
Szkoda tylko, że na tej okładce informacja o pożegnaniu Masche taka mała.
2
Jeśli chodziło mu o poziom dna, to miał rację :D
2
Czo ten Real?
https://78.media.tumblr.com/56bfe6f1ebac17c5e58301be1050a467/tumblr_p32zougvHx1s6sxdko1_250.gif
0
Zgadzam się, dlatego myślę, że Barca to wygra :)
10
No to trzeba już w pierwszej połowie zamknąć mecz, by Cou i Mina mogli zadebiutować, a przy okazji piłkarze sprawią Jefecito ładny prezent na pożegnanie.
0
Którego, bo chyba nie CJ'a? :D
0
Nawet do połowy ud mi nie sięga, idealnie kończy się na biodrach, także jest spoko ;)
2
Luźniejsza w klatce piersiowej od m-ki, jeśli wiesz co mam na myśli :D
0
170 cm i noszę L.
7
Jak to dobrze kochać tylko pizzę.
1
Widziałam trzy z czterech i co to ma do rzeczy? Mam kochać kraj, bo ktoś mu kiedyś zrobił kuku? Przestańmy robić z siebie męczenników. Zresztą jaki to ma związek z piłką nożną, gdzie walka w zasadzie tyczy się o kawałek metalu na tasiemce i prestiż, a nie o życie milionów ludzi?
0
"Na rozstaju dróg, stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę"
0
Jak sobie wyhodujesz, to będzie :D
8
Nie zaatakuje, bo to poważny serial, a nie jakaś Gra o tron ze smokami i innymi potworami :D
PS Jaki zamek? Toż to parę kamieni na krzyż :D
1
Jeden gość przed golem nie patrzył, żeby nie zapeszać :D
0
- Nie graj w LM w tym sezonie
- Dziw się, że ktoś ambitny odchodzi
3
Będę ryczeć jak przy odejściu Xaviego.
0
To jest reklama różnych aplikacji zakamuflowana jako film dla dzieci. Z durnymi tekstami i kiepskimi żartami(m.in o kupie)trzeba dodać. Nie mówiąc już o tym, że to kolejny film z serii: główny bohater różni się od reszty społeczeństwa/wyznaje inne zasady i w skutek różnych zbiegów okoliczności wyrusza na przygodę, by uratować/zmienić świat. Jak wytresować smoka i Zwierzogród zrobiły to lepiej.