0

Ktoś tam niżej narzekał, że Suarez i Messi zaraz będą zajechani, więc jednak nie wszyscy zadowoleni :D

23

Patrzę na nasz skład na ten mecz i chociaż debiut już był, to dalej nie mogę się przyzwyczaić do tego, że Cou gra w Barcy. To zbyt piękne, żeby było prawdziwe, kiedyś na pewno się z tego snu obudzę :D

0

Zablokowany przez prawa autorskie.

1

Jak sprawa umierającego dziecka jest nagłaśniana w mediach, to pieniądze też się zbierają bardzo szybko. Mały zasięg - mniejsza pomoc, duży, międzynarodowy zasięg - większa pomoc. Nie jest to kwestia empatii tylko rozchodzenia się informacji. Tyle i aż tyle.

64

Czekam aż Legia zacznie składać skargi za nazywanie ich klubem z Łazienkowskiej, a nie z Warszawy.

1

Umm... to trzeba było oddać? Jak pies sprawiał problemy i sobie z nią nie radziłeś, to trzeba było nie trzymać. Po co masz męczyć siebie/resztę rodziny i narażać psa na niebezpieczeństwo(uciekanie z domu)?

32

Przy okazji odejścia Masche zorientował się, że ktoś taki w ogóle w drużynie jest :D

62

To skoro już wygraliśmy swój mecz, to można w końcu z czystym sumieniem śmiać się z odpadnięcia Realu czy jeszcze nie? :D

12


Jakby ktoś szukał :D

0

W sumie to tak nie jest prawidłowo, ale przez tyle czasu komentatorzy w C+ tak to wymawiali, że ciężko byłoby się przestawić na poprawną wymowę :D Sama tak czasami mówię, ale staram się od tego odejść i prawidłowo wymawiać nazwiska wszystkich piłkarzy.

0

Basen jest chlorowany, nic by Ci nie było :D

0

Pytanie jakiej narodowości piłkarze mówili tak, a jak pozostali. Najlepiej w tej kwestii zaufać Messiemu, który jako Argentyńczyk wymawia to naziwsko z poprawnym akcentem itp.
A najlepjej po prostu mówić Jefecito :D

8

Benzema: O! Pisiąt groszy!
Szkoda tylko, że na tej okładce informacja o pożegnaniu Masche taka mała.

2

Jeśli chodziło mu o poziom dna, to miał rację :D

0

Zgadzam się, dlatego myślę, że Barca to wygra :)

10

No to trzeba już w pierwszej połowie zamknąć mecz, by Cou i Mina mogli zadebiutować, a przy okazji piłkarze sprawią Jefecito ładny prezent na pożegnanie.

0

Którego, bo chyba nie CJ'a? :D

0

Nawet do połowy ud mi nie sięga, idealnie kończy się na biodrach, także jest spoko ;)

2

Luźniejsza w klatce piersiowej od m-ki, jeśli wiesz co mam na myśli :D

0

170 cm i noszę L.

7

Jak to dobrze kochać tylko pizzę.

1

Widziałam trzy z czterech i co to ma do rzeczy? Mam kochać kraj, bo ktoś mu kiedyś zrobił kuku? Przestańmy robić z siebie męczenników. Zresztą jaki to ma związek z piłką nożną, gdzie walka w zasadzie tyczy się o kawałek metalu na tasiemce i prestiż, a nie o życie milionów ludzi?

0

"Na rozstaju dróg, stoi dobry Bóg,
On wskaże Ci drogę"

0

Jak sobie wyhodujesz, to będzie :D

8

Nie zaatakuje, bo to poważny serial, a nie jakaś Gra o tron ze smokami i innymi potworami :D
PS Jaki zamek? Toż to parę kamieni na krzyż :D

1

Jeden gość przed golem nie patrzył, żeby nie zapeszać :D

0

- Nie graj w LM w tym sezonie
- Dziw się, że ktoś ambitny odchodzi

3

Będę ryczeć jak przy odejściu Xaviego.

0

To jest reklama różnych aplikacji zakamuflowana jako film dla dzieci. Z durnymi tekstami i kiepskimi żartami(m.in o kupie)trzeba dodać. Nie mówiąc już o tym, że to kolejny film z serii: główny bohater różni się od reszty społeczeństwa/wyznaje inne zasady i w skutek różnych zbiegów okoliczności wyrusza na przygodę, by uratować/zmienić świat. Jak wytresować smoka i Zwierzogród zrobiły to lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?