0

Nawet nie wiedziałam, że na youtubie jest tyle reakcji kibiców na ostatnie El Clasico. Dziwne że La Liga im tego nie zdjęła jeszcze tak jak np. skrótów Dariusza Żmudzkiego, choć może to przez to, że u niego był dźwięk, a w reakcjach go nie ma.

0

Dupa a nie lepiej, nie daj się zwieść :D

5

Niby tak, ale jeśli znając swoją sytuację nie chce jej poprawić w innym klubie, to jak dla mnie nie zasługuje na kolejne szanse.

30

Nie bądź wybredny, ja na święta od firmy dostałam piniążki na firmową kartę i paczkę ze słodyczami, ale obniżyli mi pensje w grudniu xD

4

Niby taki dobry, a żadnych sztuczek nie pokazał. Sprzedać go!

37

Idź być numerem 7 gdzieś indziej.

6

442oons jak zwykle nie zawodzi :D

3

Wygląda jakby właśnie przeżywał najlepszy dzień dziecka w swoim życiu :D

0

0

Spokojnie, Paulinho to za dobry grajek, żeby nie powiększyć swojego dorobku. Tu dostawi nogę, tam wyskoczy do dośrodkowania i zaraz ich prześcignie.

1

Wódka zamarza w niższej temperaturze niż to marne -16, także dało się jeszcze pić :D

5

W drodze na Malediwy :D

0

Ano była :D
Chyba się na mnie obraził, bo wykrakałam drugą bramkę Celty. Pięć sekund później strzelili :D

4

Hiszpański Robin Hood :D

0

Wczoraj mój ojciec postanowił, że wypije sobie wódeczkę do meczu. Powiedziałam, że chętnie dołączę i zasiedliśmy dzisiaj do niej razem. Chyba się nie spodziewał, że to ja będę miała większe powody do oblewania wyniku, a nie on :D

0

Mój ojciec nie wytrzymał ze złości i przełączył kanał, ile sędzia doliczył? :D

3

Pomimo czasami prostych błędów, podoba mi się gra Dembele. Brakuje zgrania z drużyną i formy po kontuzji, ale to coś, co przyjdzie z czasem, bo zaangażowania i talentu mu odmówić nie można.

0

Słupek wreszcie nie przeszkodził :D

0

Jak myślicie, co dzisiaj będzie pokazywane częściej, mecz czy Coutinho na trybunach? :D

5

Bo jak facet założy obcisłe spodnie, to przestaje być facetem. Seems legit xD

2

Kurde, wierzyłam w ten transfer zimą, ale teraz mam wrażenie, że to tylko jakiś piękny sen :D

0

Nie pijam, tak samo z energetykami. Jabłko będzie musiało wystarczyć :D

0

A ja na szóstą do roboty... To będzie ciężki dzień :D

0

Może ma hipernapęd w swoim rowerze i tylko się zgrywał?

0

Dobrze, że przywita go znajoma twarz :)

2

Ciekawe jak ten transfer podsumuje w swoim filmiku 442oons :D

0

Coś w tym stylu?

3

Człowiek idzie się wykąpać, wraca i nie wie co się dzieje :D

2

... i wróci pewnie nie raz.

13

A kiedy urodziny ma Vermalen? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?