Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz, kiedy wyszło Vice City miałam dziewięć lat, chyba grałam w nie jakiś rok później, a w tym wieku moje umiejętności gry na komputerze były naprawdę ograniczone :D Pewnie teraz bym tę misję przeszła, nawet mam Vice City na płycie, stoi sobie obok innych GTA i Gothica, może sobie zainstaluje w najbliższym czasie, bo w sumie fajnie byłoby powrócić do słonecznego Vice City i poznać na nowo starych znajomych. Przez tę dyskusję w ogóle nabrałam ochoty na oryginalną trylogię GTA w 3D :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No takiej prośby to jeszcze nie dostałam :D Niby takie zwykłe rzeczy, które dla mnie są naturalne, a tutaj widzę, że z moimi zainteresowaniami jestem jakimś Graalem czy coś :D
1
Chyba dwójka. Zaskakujące, wiem, ale to przy tej części spędziłam najwięcej czasu za małolata. Co prawda grając na kodach i w sumie nigdy nie przechodząc wszysykich misji, ale zabawę miałam przednią tak czy inaczej. I to polskie tłumaczenie. Chyba do końca życia faktycznie zapamiętam, że "szacunek to wszystko" :P
Na drugim miejscu wybrałabym czwórkę. Też masa godzin spędzonych choćby na jeździe po Liberty City moim ulubionym Infernusem. Gdy myślę o GTA IV, czuję wakację i obawę przed tym, że komp się spali od tych upałów i wymagającej gry :D
Chociaż te dwie części są moimi ulubionymi, to inne też uwielbiam. W trójkę grałam mało, głównie patrzyłam jak robił to brat. W Vice City trochę więcej grałam i pamiętam, że nigdy z bratem nie przeszliśmy misji dla Avery'ego, tej z helikopterkiem. W San Andreas dużo grałam, uwielbiałam jeździć po autostradach i słuchać muzyki wgranej przez brata(głównie Eminema i D12), ale wielkiego sentymentu do tej części nie mam. W jedynkę nie grałam wcale, a piątkę zaczęłam, ale przez brak kontroli nad padem odłożyłam ją na później. I choć padem posługuję się już na tyle dobrze, by przejść Bloodborn, to do GTA V jeszcze nie wróciłam, ale zamierzam, może przy okazji urlopu, bo wiem, że na pewno ją pokocham.
0
Jak znajdują się sponsorzy do golfa, to i golfiści zarabiają ile zarabiają za wygrane w turniejach. To czy na to zasługują nie ma znaczenia.
1
Nawet Realowi nie życzyłabym użerania się z kimś takim.
2
Wystrzeliłabym w kosmos na jakiegoś białego karła, skoro tak bardzo lubią ten kolor.
3
Każdy fan piłki nożnej w dniu dzisiejszym:
https://media.giphy.com/media/3osxYgrrUziE80aGzK/giphy.gif
0
Uprzedziłeś mnie :D
0
Ale tylko zależnie od kontekstu, w Twoim przypadku jedyną poprawną formą jest naprawdę. Na prawdę możesz przysięgać albo mieć monopol na prawdę ;)
2
Na wszystkich monitorach w moim domu jest teraz Messi i to wszystko twoja wina :D
2
Ile o Coutinho. Paulinho planuje nam załatwić ten transfer jak Pique sponsora, czy o co chodzi? :D
3
Mnie się przyda na pewno, na zdjęcie w tle jak znalazł, oczywiście jeśli jest zgoda :D
6
Zwykle nie oglądam powtórek meczów Barcy, ale oklep Realu zawsze chętnie obejrzę jeszcze raz :D
1
Przecież Ramos dzierży rekord zdobytych czerwonych kartek w La Liga. Jak dla mnie, w pełni zasłużone dziesiąte miejsce.
6
Podoba mi się ta logika jakobym to ja i inni niepalący mieli unikać palaczy, choć to ich palenie jest szkodliwe dla wszystkich dookoła, a nie moje stanie i oddychanie. Ale o czym ja w ogóle mówię, palenie z dala od innych ludzi wymagałoby posiadania choć odrobiny empatii, żeby uświadomić sobie, że ten dym może tylko dla nich jest już czymś normalnym i nieduszącym.
1
Youtube polecił mi dzisiaj speedrun z GTA VC, więc postanowiłam sobie obejrzeć. Gość wykonuje tak randomowe czynności, że można odnieść wrażenie, że to jakiś żart, a w rzeczywistości tak pomieszał grze skrypty, że włączył ostatnią misję nie opuszczając nawet pierwszej wyspy i pomijając wszystkie inne zadania, które fabularnie trzeba przejść. Naprawdę jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy te wszystkie luki odkrywają.
0
Każda scena z Timem Currym z dwójki to czyste złoto. Have a lovely day!
0
Zostawiam komentarz na później :D
1
Ronaldo: Hello darkness my old friend
:D
7
http://www.fcbarca.com/80038-sergio-ramos-sytuacja-wokol-pique-byla-nieprzyjemna.html
"Kapitan Realu Madryt Sergio Ramos przyznał, że w szatni reprezentacji Hiszpanii prosił Gerarda Piqué, aby "nie psuł dobrej atmosfery", wyrażając swoje opinie o sytuacji politycznej w Katalonii."
Panie Ramos, weź pan skorzystaj z własnych rad i przestań kłapać paszczą.
1
Trzeba mu wystawić kiedyś przed Camp Nou posąg w takiej pozie.
0
Kto by się na początku sezonu spodziewał takiej sytuacji? Chyba niewielu :)
1
Ej, to Ramos miał dostać czerwo, czuję się oszukana xD
0
Geniusz. Szkoda że dopóki nie będziemy mieli drugiego PO, to Roberto musi tam grać.
0
Ramosowi już się styki przepaliły, po golu wystąpił error i teraz tylko czekać na jakieś czerwo.
0
Dużo strzelamy w drugich polowych, liczę że i teraz tak będzie. Gramy mocno przeciętnie, ale rozumiem czemu może tak być, mamy jednak margines błędu, Real go nie ma, więc spina się bardziej. Mam wrażenie, że ktokolwiek wygra, to będzie zwycięstwo jedną bramką. Mamy mocną obronę, więc Realowi może być ciężko strzelić, nam tak samo, ale ze wwzględu na słaby atak, w którym pokazuje się tylko Paulinho. No zobaczmy jak to będzie. Vamos!
8
Podlatywanie pod trybunę kibiców drużyny przeciwnej i uciszanie ich.
0
Zamiast się cieszyć, że klub zostanie pokazany większej liczbie osób, co zaowocuje nowymi kibicami i większymi pieniędzmi, to narzekasz, bo klimatu nie będzie. Będzie. Mniejszy lub większy, ale będzie zawsze, bo to nadal El Clasico.
Ja nie wiem, skąd w was taka niechęć w dzieleniu się jednym z największy wydarzeń piłkarskich? Jak jest możliwość, to czemu tylko Europa ma się cieszyć tym meczem o normalnej godzinie?
2
Powinny być od razu albo jakiś czas po podłączeniu, na pewno tego samego dnia, ja czekałam może z godzinę.