Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie bądź złośliwy. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup dwóch chomików dostarczających energię do serwerów :)
1
Całość od razu, czy kawałek po kawałku będziecie dodawać?
0
Oj czepiasz się, wyciekło wideo ze szkolenia dziennikarzy, gdzie zamiast pytanego występuje manekin i dziennikarz odgrywa scenki sam ze sobą, a Ty już aferę robisz.
0
Poza Ardą i Osumane, chyba wszyscy są Chrześcijanami, ale głowy nie dam.
0
Właśnie to zobaczyłam. Ten kto prowadzi ich profil jest mistrzem :D
2
Mój faworyt już chyba do końca życia :D
1
Nie musi, ale chce, bo zależy mu na pieniądzach fanów z Azji i rozszerzaniu swojej marki. Piszesz jakby godzina 13 w Europie to był środek nocy, a u Azjatów środek dnia, i jakbyś to Ty wychodził na tym najgorzej.
0
Aha, mniejsza skala też oznacza, że coś jest spoko. To wciąż życzenie komuś krzywdy, nie ważne czy to tylko jedna osoba czy parę milionów, to wciąż tak samo niewłaściwe.
0
Ale Ty jesteś uszczypliwy :D
0
"Nikomu nie życzę śmierci w taki sposób, ale"
Ale już życzysz facetowi przeżycia tragedii, co niby jest jakimś mniejszym złem od samej śmierci? Jak wybuch tylko urwie mu nogę, a nie zabije go na miejscu, to sumienie nadal czyste, można spokojnie iść spać, ciesząc się z czyjegoś nieszczęścia?
7
Piękna wizja, ale niedostępna dla wszystkich. Podczas gdy dla Ciebie godzina wieczorna jest idealna, ktoś pracujacy wieczorami bardziej ucieszy się z meczu o trzynastej. Ten kto może i tak obejrzy, co za różnica czy z kumplami i piwem czy bez, od tego przecież wynik i emocje towarzyszące spotkaniu nie zależą.
2
No i spoko. Jak można, by w różnych częściach świata było wygodnie, to czemu by tego nie robić?
0
Raczej nie, ten filtr nie wpływa na wzrok, szkła powinny działać dobrze i bez niego. Może lekarz się walnął i przepisał nie takie szkła jakie powinien? Jeśli sytuacja się nie poprawi, to albo tak jak radzi Socjopata pójdź jeszcze raz, albo odwiedź innego okulistę i też się go poradź.
0
Bardzo zmieniły się szkła? Bo jeśli znacząco, to pewnie musisz przywyknąć. Ja gdy z -1.5 przeszłam na -3 dioptrie, to przez tydzień się przyzwyczajałam.
0
Girona też nie ma. Uf! :D
0
"(nie pamiętam by zagrała w ostatniej dekadzie w jakimś przynajmniej dobrym filmie. Za to wciąż widzę jej podśmiechujki z Trumpa i feministyczne bajdurzenie)"
A to się jakoś wyklucza? Brak dobrych ról na koncie sprawia, że jej głos jest nagle mniej ważny albo że w ogóle nie powinna się wypowiadać?
16
Gdyby to był dwudziestolatek, który idzie do Chin, to można by mówić o braku ambicji, ale nie gdy sprawa tyczy się gościa po trzydziestce, który grał m.in. dla Liverpoolu i Barcelony, i wygrał w klubowej piłce już wszystko.
0
Coś jest rynsztokiem tylko jeśli za takie je uważamy. Gdybyś nauczył obcokrajowca, albo chociaż małe dziecko, że dany wulgaryzm jest w porządku, to dla niego już nie byłby to rynsztok, a normalne słowo. Język to ciągle zmieniający się twór, może być trudno się do tego przyzwyczaić albo w ogóle, zwłaszcza w kontekście wulgaryzmów, ale może być tak, że niedługo jakieś wulgaryzmy nimi nie będą. Dla nas to będzie ciężka do przełknięcia zmiana, bo pamiętamy pierwotne nacechowanie tych słów, ale dla młodego pokolenia? Nie będzie to nic niezwykłego ani oburzającego.
1
A oni pewnie są ponad to i oglądają tylko filmy z wysublimowanym poczuciem humoru? Zapytaj ich jaka komedia ich najbardziej bawi i też ją nazwij płytką :D
3
Nie, bo to jest świetny film na sobotni wieczór. Ba!, na każdą porę dnia, jeśli tylko ma się ochotę na wulgarne czy seksualne żarty oraz trochę krwi podczas walk.
2
Jak się jedzie do domu kogoś, kogo się obraziło i liczy się na ciepłe przyjęcie, to się umiera :D Boli szcególnie, bo aż do tego momentu z "wielką miłoździą życia!" Robb był przedstawiany jako całkiem ogarnięty gość, a tu nagle wdał się w tatusia :D
0
Zakładam, że niepotrzebną tradycją jest zabijanie karpia u siebie w domu, a nie jedzenie go tak ogółem.
0
Ano są w niektórych sklepach automaty od tego.
1
Pamiętam jakby to było wczoraj, że gdy było Copa America, to niektórzy jęczeli, że mecze w środku nocy. Pewnie by się cieszyli, gdyby ktoś o nich wtedy pomyślał, tak jak władze La Liga myślą o Chińczykach ustalając El Clasico na godzinę 13.
0
No ale my tu nie mówimy o gospodarstwach, które zapewne mają własną hodowlę, a o mieszkańcach wielkomiejskich bloków :D To chyba jasne, że ktoś posiadający kurczaki biegające po podwórku zarżnie je sam zamiast wydawać pieniądze na takiego ze sklepu, ale po co takie rzeczy robić z karpiem w centrum Warszawy czy innego Krakowa, kiedy nie robi się już tego z kurczakiem z tych samych zapewne powodów, tego nigdy nie zrozumiem.
3
Nie lubię karpia, ale też uważam, że odrąbywanie mu łba we własnym domu tuż przed zrobieniem z niego obiadu jest co najmniej... dziwne. To tak jakby przynieść do domu żywego kurczaka i też zabić go dopiero przed wrzuceniem do piekarnika.
W czasach kiedy wszyscy mają w domu lodówkę, nie widzę powodu by koniecznie robić sobie karpia w galarecie akurat z żywej ryby. Męczenie zwierzęcia trzymanego w zlewie czy innym wiadrze na pewno wspaniale wpływa na walory smakowe mięsa.
I takie podejście jak moje wcale nie wyklucza robienia zupy z karpia kupionego już w formie płatu, najlepiej ze świadomością z jakiej hodowli pochodzi i w jakich warunkach był trzymany przed ubiciem.
0
O, to Bale już nie w szpitalu?
0
Nie martw się, ja też nie rozumiem, ale to może dlatego, że poza Mrocznym Widmem nie widziałam żadnego filmu z tej serii :D Ale nową część zobaczę z ciekawości, może zachęci mnie to do obejrzenia poprzednich.
0
Filmweb - i wszystko jasne.
1
Praca mi nie pozwalała, a jak był mecz ze Sportingiem, to mój ojciec oglądał Manchester, więc nie było jak.