0

Napisał ewentualnie aparat, więc wychodzi na to, że nie jest aż taki najważniejszy w hierarchii potrzeb ;)

5

Czepiasz się :D

17

Który to mu tak przyłożył, że Denis aż się złożył? :D

1

Jako posiadaczka Huaweia, poleciłabym Ci ten. Mam P8 już jakieś dwa lata i do tej pory bateria trzyma długo pomimo częstego przesiadywania w Internecie. Zdarzyła mi się tylko jedna czy dwie ścinki odkąd mam ten telefon i to chyba nawet nie był problem jego samego, a przeglądarki. Jedynie na aparat bym ponarzekała, ale nie robię nim zdjęć jakoś dużo, więc mi wystarcza.
Także na Twoim miejscu brałabym P9 Lite, jeśli jest równie dobry jak jego poprzednik.

0

W Hiszpanii to dzień dawania prezentów, więc kto wie :D

0

Shakira póki co śpiewać nie może, także odpada :D

0

Zapewne związane z prezentacją zamieszanie na i w okół Camp Nou łatwo zauważyć, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że na dzień przed meczem będą robić prezentacje, co wymaga sporo pracy i przygotowania. Jak dla mnie Sport ściemnia, żeby było o czym czytać.

2

To co? Anulujemy kanonizację teraz?

1

Miało, ale burbon trudniej kupić niż Amarenę czy jakieś piwo :D

1

Komar to słaba metafora, bo irytuje każdego. No chyba że ktoś lubi pogryzioną dupę i jak mu coś brzęczy nad uchem, ale każdemu jego porno. Jak już chcemy się bawić w metafory, to tematy na La Rambli są jak piosenki w radiu. Nie każdemu podoba się każda, ale w przeciwieństwie do radia możesz sobie wyciszyć irytujące utwory(użytkowników) i po kłopocie. Niestety ta strona to nie jest Twoja prywatna tablica, nie możesz zabronić komuś czegoś postować jeśli nie jest to obraźliwe, za to w Twoim interesie jako członka konkretnej społeczności leży odcinanie się od nieinteresujących Cię tematów, bo cała La Rambla na pewno nie dostosuje się do Twojego gustu.

4

Spokojnie, przy kuponach i składach w fifie jeszcze jeden temat do rozmów nie zaśmieci już bardziej La Rambli ;)

4

Jedni czekają na transfer Coutinho, a inni żeby po niewypale napisać: A NIE MÓWIŁEM/AM! ;)

1

Mój brat grając w fifę klnie za każdym razem jak szewc. Ale zabawa :D

3

Ma nowego młodszego braciszka :D

1

Brzmisz jakby te rezerwy z jakiegoś ŁKS'u przyszły(hehe). To nie są amatorzy tylko piłkarze co najmniej na poziomie graczy Celty, niektórzy pewnie nawet poziom lub dwa wyżej. Nie róbmy z nich cieniasów, którzy bez Messiego czy Iniesty nic nie są w stanie zrobić i zawsze muszą mieć obok siebie dziesięciu graczy pierwszego składu.

0

A może warto dać czasami zagrać zmiennikom, kiedy awans niepewny, żeby zobaczyć jak grają pod presją, a nie na spokojnie?

37

"I co mu te rotacje dały? "
Zobaczył jak rezerwowy skład spisuje się na tle silniejszego rywala chociażby? Arnaiz pokazał się po raz kolejny z dobrej strony? Zmiennicy, którzy mają być gotowi do gry w każdej chwili złapali cenne minuty i nie wypadli tym samym z rytmu meczowego?

0

Dwójka lepsza od jedynka, mniej sztywna, choć obie gry to nie są jakieś wielkie fenomeny, ale przyjemnie się spędza przy nich czas.

0

Jak to ktoś napisał, ten serial to drewniane aktorstwo i murowana klęska ;)

12

No ale co Cię tak naprawdę obchodzi, że ktoś wierzy i po wszystkim się sparzy? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że piszesz te wszystkie posty z dobroci serca, raczej tylko po to, by po zakończeniu okienka móc napisać "a nie mówiłem/am?!" i chełpić się jak to żadne wiadomości nie zamąciły Ci w głowie. Daj się ludziom nakręcać, krzywdzi Cię to jakoś, czy co?

0

Zawsze stoję przodem do drzwi i po prostu ustawiam się na samym końcu windy, i dostaję dokładnie ten sam efekt co Ty, także dalej nie rozumiem :D

1

Ktoś mi może wyjaśnić czemu ludzie jadąc windą stoją bokiem do drzwi, a twarzami do siebie? Lubią niezręcznie patrzeć na współpasażerów czy jak? :D

2

Żal mi jej. Ewidentnie nie była gotowa na taki występ, a już na pewno na przegraną. Choć może by tak nie zareagowała gdyby nie wcześniejszy błąd. Dobrze że Janowski starał się jakoś ją pocieszyć, a nie błysnąć jakimś żarcikiem. Mam nadzieję, że dziewczyna nie ma fejsa, bo może się na nim zrobić nieciekawie. Plusem jest taki, że za jakiś czas wszystko przycichnie i mało kto będzie to pamiętał.

0

Liverpool dostanie dodatkowe pieniądze tylko jeśli Coutinho spełni jakieś konkretne warunki np. wygra złotą piłkę, rozegra ileś meczów, zagra w LM itp.

0

Simsy: Średniowiecze miały lepszy klimat niż Korona Królów :D

2

Oglądałabym.

0

Wiadomo, święta relikwia, gdyby nie ten rower, wiele przestępstw pozostałoby nierozwiązanych :D

1

Dzięki, teraz już rozumiem :D

4

Ja też zawsze odstawałam pod tym względem od rówieśników. Wszyscy opowiadali o baletach, a ja przez kilka dni gimanzjum byłam pewna, że oni naprawdę oglądają Dziadka do orzechów, czy coś :D
Swój pierwszy alkohol wypiłam jeszcze przed osiemnastką, bo mama zamówiła mi piwo, gdy miałam piętnaście lat. Patologia? Może, ale dzięki temu posmakowałam zakazanego owocu(nawet nie wypiłam wtedy całej szklanki) i nie ciągnęło mnie wcale do alkoholu(raz czy dwa zaproponowała mi też papierosa, ale zawsze odmawiałam, bo nie znoszę tego smrodu). Wódkę pierwszy raz wypiłam już po skończeniu osiemnastu lat i nie czułam, jakby coś mnie ominęło. Gdybym musiała, poczekałabym nawet do tych dwudziestu jeden lat.
Też mnie trochę mierzi to, jakie jest podejście do alkoholu wśród młodzieży, ale to chyba problem ogólnie naszego narodu, który w większości przypadków nie potrafi pić tylko zwyczajnie chleje, więc nie wiem czy podwyższenie wieku coś da, dopóki nie zmieni się mentalność i przeświadczenie, że bez upicia się na tyle, że ledwo da się stać nie ma zabawy.

3

Tak jak myślałam, serial w typowo polskim stylu: nieciekawy, sterylny i drewniany aktorsko. Ale to samo było z tvnowskim Belle Epoque, też były te same problem i stroje jak z teatru, które muszą wrócić w nienaruszonym stanie, więc nie można ich zniszczyć za żadne skarby!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?