Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Będzie go brakowało, jeden z moich ulubionych piłkarzy Barcelony. Wydaje się cichy, wycofany, ale na boisku prawdziwy walczak, idealny na czwartego kapitana, a nawet takiego wyżej w hierarchii. Chyba mi się łezka zakręci w oku przy jego pożegnaniu. Oby Camp Nou sprezentowało mu pożegnanie godne mistrza, jakim niewątpliwie Jefecito jest.
2
Hej, wiem że to może być zaskakujące, ale... można coś lubić i nie chcieć tego u siebie. Zwłaszcza gdy chodzi o coś takiego jak tatuaż, co zostaje z reguły na całe życie. Widać Mina lubi sztukę, jaką są tatuaże. Taki luźny przykład: lubię jak wygląda Zombie Boy, ale nie chciałabym wyglądać tak samo. Hipokryzja? Nie, hipokryzją byłoby, gdybym powiedziała, że lubię jego wygląd po czym rozmawiając z kimś innym szkalowałabym go i uważała, że wygląda paskudnie.
11
No, trzeba uważać z takimi informacjami, bo na Anoeta w lidze też nie wygraliśmy przez bardzo długi czas :D
0
Ło panie, ładna. Może redakcja notatnika powinna sobie dać spokój z nową wersją i przetransferować się na tą. Szybciej im pójdzie.
4
Valverde, wsadź Zordona z powrotem do słoja w tej chwili!
2
Polecam profil tego pana :D
https://www.youtube.com/channel/UCHMmLi8z1HbyhTEvfBgXpyg
8
No przecież to wszystko jest, widać było w ostatnim meczu, z czego się śmiejesz? :D
https://x.com/i/web/status/952236257312112641
51
Było to już poruszane wielokrotnie, ale ten wysoki drybling Ronaldo bawi mnie za każdym razem :D
1
Zagra jeden czy dwa pełne mecze z Messim i Suarezem, pojmie to jak grają, złapie z nimi kontakt i powinno być dobrze.
3
Na szczęście to się nie stanie, bo nie chcę mieć dzieci :D A nawet gdyby, to starałabym się reagować gdyby mój brzdąc darł ryja podczas zabawy i denerwował innych ;)
27
E tam, to normalne. Ja często jak słyszę hałasujące dziecko, to mimowolnie błagam w myślach, żeby się wywaliło na ryj i zaczęło ryczeć z zupełnie innego powodu, a gdy tak się stanie, to cieszę się jakbym coś wygrała :D
11
Jak ktoś zna angielski albo hiszpański, to polecam nowy "wywiad" Pique z Suarezem. Sympatyczna rozmowa na temat kariery reprezentacyjnej Luisa, bardzo fajnie się tego słucha w takiej formie.
2
A tak w sumie, to czemu akurat góry?
0
Wolę Piquessi :D
0
To się nazywa Suaressi i jest tego jeszcze więcej na tumblrze. Na Archive of our own pewnie też :D
7
Zaraz wracam, idę do piwnicy zbierać szczękę z podłogi.
4
Paulinho, ratuj nam dupę, proszę!
0
Ten stadion jest niesamowity, naprawdę :D
0
Mój jest bardziej rozbudowany, kasuj swój :D
0
Tak patrzę na pomoc i Valverde wystawił w sumie samych "twardzieli", czyli graczy, który łatwo się raczej nie przepchnie. Przypuszczam, że trener chce zmęczyć Sociedad takimi walczakami(Gomes chyba pasuje tam tylko dlatego, że jest wyższy i silniejszy fizycznie od Iniesty, łatwo go nie połamią), przy okazji licząc na to, że Paulinho ich ukłuje swoimi wejściami w pole karne, a na drugą wpuści Andresa, który jeszcze niejednym zawodnikiem potrafi zakręcić. Zapewne będziemy chcieli przetrwać pierwszą połowę i dobić ich w drugiej, wprowadzając także szybkiego Dembele.
0
Ciężko wybrać, gdy Coutinho jeszcze nie zagrał meczu, a już tym bardziej nie z Dembele. Trudno przez to oceniać, jak będzie wyglądała ich wspólna gra i czy dadzą nam tyle samo czy więcej niż Neymar. Niby można teoretyzować, ale wszystko się może zdarzyć. Gdybym miała jednak wybierać teraz, to postawiłabym na Cou i Dembele. Mam wrażenie, że wraz z drużyną mogą nam dać więcej niż dawał Neymar, ale to się jeszcze okaże, oby jak najszybciej.
0
Mocne 2/10, taki twink, uroczy, ale nic poza tym :D
0
Nawet jeśli ma z WOŚP, to przecież jest to fakt powszechnie znany, że to nie jest fundacja non-profit. Jeśli ktoś wrzuca do puszki, to chyba powinien zdawać sobie sprawę, że akurat jego pieniądze nie koniecznie pójdą na sprzęt medyczny tylko np. na Woodstock albo pensje dla rzeszy ludzi pracujących przy tym wszystkim.
0
A żem się wystraszyła tego pierwszego. Rip moje uszy :D
8
Podobno łazienki na Bernabeu ciągle się psują i wymagają remontu, może mógłby je naprawić? :)
0
Tylko z se queda to nawet Pique się już śmieje, nie wiem czy redaktor fioletowej ma taki dystans do siebie :D
16
Zabijasz pracowników przed podniesieniem pierwszej bomby, a potem podkładasz je od najwyższego piętra i schodzisz w dół. Działa za każdym razem :D
0
Nie powinnam się śmiać, bo jutro gramy swój mecz i też możemy stracić punkty ale... hahaha xD
0
Tak będzie.
https://i.imgur.com/ZIFaiz9.jpg
29
Dembele trenował normalnie, nic mu nie jest.