0

Sami sobie na to zapracowaliśmy tocząc pianę z ust ilekroć ktoś wspomina o polskich obozach w innym kontekście niż naukowym czy artykule. My wiemy, że takich miejsc nie było, bo uczymy się o tym w zasadzie od małego, a skąd ma to wiedzieć reszta świata, która ciągle w mediach słyszy o polskich obozach i widzi naszą relację na to? Jak kogoś oskarżasz o coś, to w czyją niewinność prędzej uwierzysz - komuś spokojnie podającemu racjonalne argumenty czy komuś, kto nagle zaczyna grozić ci więzieniem za oszczerstwa, jakby próbował coś zamieść pod dywan?

3

Czyżby komentarz Eurosportu? :D

0

Na finale też było sporo, a po wygranej bili brawo jakby byli na stadionie ;)

0

Ale ten wczorajszy czy ogólnie? Bo jak to drugie, to ja oglądałam finał z Juventusem.

0

Teraz nie jest tak źle, wiesz co tu się dzieje, gdy przegrywamy? :D

0

W Multikinie puszczają LM, jak masz jakieś w okolicy, to zobacz czy grają.

3

Nie przejmuj się, też kupiłam kuchenkę tej firmy tylko ze względu na Barcę :D

0

Trudno żeby osoba niema, komunikująca się głównie mimiką i gestykulacją, nie robiła tego w teatralny sposób ;)

3

Na pewno za reżyserię i główną rolę kobiecą w pełni zasłużył na nominacje. Scenariusz nie każdemu się musi podobać, ale chociażby aktorstwo jest w tym filmie fenomenalne.

0

"Mecz z Chelsea niebawem, a Iniesta nie odpoczywa, po co najsilniejsza jedenastka? Na Eibar trzeba uważać? Hahaha!"
No ładnie by się te rotacje skończyły, ładnie.

5

A Fabregas znowu na dziewiątce :/

0

Z Celtą to zrobiliśmy, to z Eibarem nie damy rady? Jeśli zamiast stopniowo, wraz z upływem czasu zwiększać siłę ataku jak to mają w zwyczaju, zaatakują pełną parą od samego początku, to możemy zamknąć mecz już w pierwszej połowie.

12

Valverde pewnie chce zamknąć mecz już w pierwszej połowie, stąd ten mocny skład. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w drugiej połowie wejdą zmiennicy i odciążą najważniejszych, choć po tygodniowej przerwie nie ma zbytnio po czym. Chyba lepiej od początku próbować ustalić wynik silnym składem niż w drugiej połowie go gonić, dopiero wpuszczając tych najlepszych.

0

Powodzenia z okiełznaniem natury. Mogą tam choćby i całe Igrzyska przesiedzieć na tej skoczni, a wiatr i tak nigdy może nie wiać równo przez cały konkurs.

1

Jeden z dziwniejszych filmów, jakie widziałam, choć dziwniejsze rzeczy to się czyta na stronach z fanfikami :D Niemniej film fajny i przyjemnie się oglądało.

0

Tyle broni u cywilów w USA, a tam wciąż strzelniny. Chyba coś jednak poszło nie tak z tym dostępem.

1

Na pewno obejrzę, ale najpierw skupiam się na Kształcie wody i Czarnej panterze. Jeszcze The Florida Project muszę nadrobić. Za dużo genialnych filmów wyszło ostatnimi czasy, nie nadążam z oglądaniem.

2

Współczuje, chyba bym szału dostała jakbym musiała obskakiwać inne miejscowości w poszukiwaniu filmów. Ale hej, przynajmniej The Disaster Artist grają z tego co widzę.

3

Ciągle w takich przypadkach czytam, że gdyby ktoś w tłumie miał broń, to wszystko potoczyłoby się inaczej, a jakoś zazwyczaj sprawca albo sam się zabija, albo zostaje zastrzelony przez policję.

13

Wincyj broni w USA, wincyj!

2

Jestem ciekawa czy City dałoby Realowi radę. Niby dużego doświadczenia w LM nie mają, ale Pep ma. Na pewno umiałby ich ustawić nie tylko na boisku, ale także psychicznie, żeby nie bali się walczyć.

0

Leganes też potrafi. I Girona chociażby, ale oni nie grają w LM :(

2

PSG to jednak najwięksi frajerzy ostatnich dwóch sezonów, nie dość że przegrali dwumecz z Barcą po wygraniu z nią 4:0 u siebie, a w rewanżu dostali 6:1, to w tym sezonie też dostają baty i to od dość słabego na ten moment Realu. Gratulacje xD

0

Ja jednak wolę oglądać hiszpańskich sędziów. Oni na szczęście nie epatują seksem :D

4

Odgrzebałam sobie Children of the Nile i pykam na zmianę w to i w Gothica z Edycją rozszerzoną :D

8

Suarez oprócz standardowych odruchów bezwarunkowych ma jeszcze odruch wciśnięcia przeciwnikowi bramki, gdy tylko widzi piłkę samopas :D

0

No ale jaką drużyną jest Hercules, a jaką Totki, które od Juve znacząco nie odstają, nie przesadzajmy :D

1

Jak tylko wyrobi w sobie pewne nawyki związane z grą w Barcy i ogólnie w La Lidze, to będzie niesamowitym wzmocnieniem :)

0

Noś ze sobą małą gaśnicę i gaś każdego, kuszącego Cię papierosa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?