Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sami sobie na to zapracowaliśmy tocząc pianę z ust ilekroć ktoś wspomina o polskich obozach w innym kontekście niż naukowym czy artykule. My wiemy, że takich miejsc nie było, bo uczymy się o tym w zasadzie od małego, a skąd ma to wiedzieć reszta świata, która ciągle w mediach słyszy o polskich obozach i widzi naszą relację na to? Jak kogoś oskarżasz o coś, to w czyją niewinność prędzej uwierzysz - komuś spokojnie podającemu racjonalne argumenty czy komuś, kto nagle zaczyna grozić ci więzieniem za oszczerstwa, jakby próbował coś zamieść pod dywan?
3
Czyżby komentarz Eurosportu? :D
0
Na finale też było sporo, a po wygranej bili brawo jakby byli na stadionie ;)
0
Ale ten wczorajszy czy ogólnie? Bo jak to drugie, to ja oglądałam finał z Juventusem.
0
Teraz nie jest tak źle, wiesz co tu się dzieje, gdy przegrywamy? :D
0
W Multikinie puszczają LM, jak masz jakieś w okolicy, to zobacz czy grają.
3
Nie przejmuj się, też kupiłam kuchenkę tej firmy tylko ze względu na Barcę :D
0
Trudno żeby osoba niema, komunikująca się głównie mimiką i gestykulacją, nie robiła tego w teatralny sposób ;)
3
Na pewno za reżyserię i główną rolę kobiecą w pełni zasłużył na nominacje. Scenariusz nie każdemu się musi podobać, ale chociażby aktorstwo jest w tym filmie fenomenalne.
0
"Mecz z Chelsea niebawem, a Iniesta nie odpoczywa, po co najsilniejsza jedenastka? Na Eibar trzeba uważać? Hahaha!"
No ładnie by się te rotacje skończyły, ładnie.
5
A Fabregas znowu na dziewiątce :/
0
Z Celtą to zrobiliśmy, to z Eibarem nie damy rady? Jeśli zamiast stopniowo, wraz z upływem czasu zwiększać siłę ataku jak to mają w zwyczaju, zaatakują pełną parą od samego początku, to możemy zamknąć mecz już w pierwszej połowie.
12
Valverde pewnie chce zamknąć mecz już w pierwszej połowie, stąd ten mocny skład. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w drugiej połowie wejdą zmiennicy i odciążą najważniejszych, choć po tygodniowej przerwie nie ma zbytnio po czym. Chyba lepiej od początku próbować ustalić wynik silnym składem niż w drugiej połowie go gonić, dopiero wpuszczając tych najlepszych.
0
Powodzenia z okiełznaniem natury. Mogą tam choćby i całe Igrzyska przesiedzieć na tej skoczni, a wiatr i tak nigdy może nie wiać równo przez cały konkurs.
0
https://vignette.wikia.nocookie.net/star-and-the-forces-of-evil/images/2/27/S2E8_Cloudy_turns_into_a_wind_vacuum.png/revision/latest?cb=20160802204327
Tak było. Nie zmyślam.
1
Jeden z dziwniejszych filmów, jakie widziałam, choć dziwniejsze rzeczy to się czyta na stronach z fanfikami :D Niemniej film fajny i przyjemnie się oglądało.
0
Tyle broni u cywilów w USA, a tam wciąż strzelniny. Chyba coś jednak poszło nie tak z tym dostępem.
1
Na pewno obejrzę, ale najpierw skupiam się na Kształcie wody i Czarnej panterze. Jeszcze The Florida Project muszę nadrobić. Za dużo genialnych filmów wyszło ostatnimi czasy, nie nadążam z oglądaniem.
2
Współczuje, chyba bym szału dostała jakbym musiała obskakiwać inne miejscowości w poszukiwaniu filmów. Ale hej, przynajmniej The Disaster Artist grają z tego co widzę.
3
Ciągle w takich przypadkach czytam, że gdyby ktoś w tłumie miał broń, to wszystko potoczyłoby się inaczej, a jakoś zazwyczaj sprawca albo sam się zabija, albo zostaje zastrzelony przez policję.
13
Wincyj broni w USA, wincyj!
2
Jestem ciekawa czy City dałoby Realowi radę. Niby dużego doświadczenia w LM nie mają, ale Pep ma. Na pewno umiałby ich ustawić nie tylko na boisku, ale także psychicznie, żeby nie bali się walczyć.
0
Leganes też potrafi. I Girona chociażby, ale oni nie grają w LM :(
2
PSG to jednak najwięksi frajerzy ostatnich dwóch sezonów, nie dość że przegrali dwumecz z Barcą po wygraniu z nią 4:0 u siebie, a w rewanżu dostali 6:1, to w tym sezonie też dostają baty i to od dość słabego na ten moment Realu. Gratulacje xD
0
Ja jednak wolę oglądać hiszpańskich sędziów. Oni na szczęście nie epatują seksem :D
4
Odgrzebałam sobie Children of the Nile i pykam na zmianę w to i w Gothica z Edycją rozszerzoną :D
8
Suarez oprócz standardowych odruchów bezwarunkowych ma jeszcze odruch wciśnięcia przeciwnikowi bramki, gdy tylko widzi piłkę samopas :D
0
No ale jaką drużyną jest Hercules, a jaką Totki, które od Juve znacząco nie odstają, nie przesadzajmy :D
1
Jak tylko wyrobi w sobie pewne nawyki związane z grą w Barcy i ogólnie w La Lidze, to będzie niesamowitym wzmocnieniem :)
0
Noś ze sobą małą gaśnicę i gaś każdego, kuszącego Cię papierosa :D