0

Tony tapety może nie ma, ale na pewno ma wyregulowane brwi, rzęsy pociągnięte tuszem i cienie na powiekach. Pewnie też jakiś podkład i puder na twarzy. Nie jest to mocno oczojebny makijaż, ale jest ewidentny tak czy inaczej. Także sorry, w żadnym stopniu to nie jest naturalne, bo nie urodziła się z tym, to po prostu make up na poziomie standard.

1

Jeśli wygranie 4:1 w dwumeczu pomimo słabej gry nie jest imponujące, to nie wiem co jest.

0

My w lidze i LM też nie. Umniejszanie Barcelonie jest równie śmieszne.

0

Zazdroszczę :D Byłam pewna, że już w ogóle nie spadnie, albo przynajmniej nie aż tyle, ale mogłam się tego spodziewać, skoro raz napadało w Wielkanoc.

4

Porąbany ten śnieg, pada od jakiejś 16 i nie chce przestać.

1

Dzięki, właśnie kładłam się spać :D

0

Akurat nie, ale ktoś z nowych pracowników, którzy dopiero się szkolą. Oni też są zdolni do wszystkiego :D

2

Cały, bo to paleta z towarem uderzyła w inną paletę, którą jakiś idiota oparł o szybę :D

0

Stała na drodze mojego wózka elektrycznego :D

3

Nie ma to jak zbić szybę w robocie i czuć się winnym jakby conajmniej się szceniaczka kopnęło. Paskudne uczucie :D

0

Ostatnie zdanie takie piękne i idealnie opisujące aktualną Barcę.

0

Z Realem trzeba grać otwarcie, bo wtedy się gubią. Autobus jest przeciw nim równie skuteczny jak przeciw nam ustawienie ofensywne - praktycznie wcale.

1

Transfery ostatnio w miarę robi, przelewy wysyła, żeby kulki były ciepłe. Bartomeu się uczy :D

1

Dobrą rzeczą jest też to, że Dembele się słucha bardziej doświadczonych kolegów, a nie na przykład zacietrzewia i robi co chce. To znaczy że chce się uczyć i być jeszcze lepszym.

5

Ta, też kiedyś myślałam, że Juve czy Bayern dadzą radę, ale jak przychodzi co do czego, to tylko Barcelona i niektóre drużyny La Liga nie pękają przed Realem :P

0

Liverpool powrót po kilku latach. Milan i Inter wciąż czekają :D

3

"Dziś może dojść do starcia galaktyk". A na zdjęciu konstelacje. Pomysł fajny, wykonanie też, tylko research skopany :D

9

Jak dla mnie karnego nie było. Pique coś tam gościa szarpał, ale znowu nie tak mocno, by go przewrócić, a nogami też go nie podciął. Alonso po prostu postanowił wykorzystać sytuację i poleciał do przodu, normalna zagrywka. W meczu z PSG Suarez też przyaktorzył jeśli chodzi o łapanie się za gardło, by było bardziej dramatycznie, z tym że on rzeczywiście został trafiony w nogi i to mogło go wytrącić z równowagi.

18

Autobus zrobił błąd stając na torach, po których akurat jechał kataloński pociąg ekspres kierujący się do Kijowa.

14

Nie czepiałabym się tego "dzięki Bogu", bo nie zawsze jest to wypowiadane dosłownie. Ot powiedzonko jak każde inne, które przejmujemy za dzieciaka. Ja w Boga nie wierzę, a często zdarza mi się powiedzieć właśnie to wyrażenie lub westchnąć z irytacją "o Boże".

4

Za to niektórym brakuje pozytywnego myślenia. Z kim byśmy nie wygrali i w jakim stylu, to i tak zawsze znajdzie się jakiś powód do bycia negatywnym. Tylko po co? Słaby czy nie, z tym stylem i tak wygraliśmy 3:0 z Chelsea, której wielu się obawiało. I ja mam się nie cieszyć, bo następny mecz możemy przegrać? Jaki to ma sens?

0

Szczęście nowicjusza, ot co!

0

All hail to the king :)

25

Za późno dodaliście, jeden kolega nie mógł zjeść kanapeczek do zapowiedzi meczu. Skandal :/

8

A widziałeś ich? Odzywali się od tamtego czasu? Sam sobie odpowiedz :D

0

Podejrzane, czyżby Pique ukrywał się na La Rambli? :D

0

A co? Sprzedajesz? :D

3

Chodzi mi o taki szacunek odwzajemniony, wiadomo że nikt nie będzie szanował człowieka, który nim gardzi i go obraża ;)

5

Zarost, długie nogi, smukłe palce - szacunek do drugiego człowieka(to w sumie najważniejsze), poczucie humoru, opiekuńczość.

Edit: Tak po chwili zastanowienia nie wiem, czy trochę nie opisałam Pique :D

0

Modriciowi wystarczy ściąć włosy na krótsze, a Benzemie tylko operacja plastyczna pomoże :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?