Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy oni piszą te artykuły na podstawie generatora fanfików? :D
1
Dobry, ale widać rękę Gibsona w końcówce, gdy symbolika chrystusowa praktycznie wylewa się z ekranu, przez co patosu jest co nie miara :D Ale film naprawdę świetny.
2
O nie, jedno pozytywne "święto" zostaje zmienione na inne pozytywne "święto", którego celem jest okazywanie miłości i wdzięczności bliźnim. Sodoma i Gomora, koniec jest bliski, budujcie Arkę!
0
What? xD Co, za duże stężenie penisów czy macic będzie w domu i proces wychowawczy się zatrzyma? xD
Ale kumam, pewnie chodzi o wzorce. Niespodzianka, homoseksualiści to nie klony, mają własne rodziny, jak będzie trzeba, to tatuś zaprowadzi do cioci i ta wytłumaczy dziecku, co to okres. Albo sam tatuś to wytłumaczy, bo przeczyta odpowiednie artykuły.
1
Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Celem zapewne było zapewnienie takim dziewczynom bezpieczeństwa, bo nie oszukujmy się, niektórzy widząc takie stroje jakie one noszą uznają, że mogą dotykać takiej kobiety jak chcą. Organizatorzy postanowili więc w ogóle pozbyć się ryzyka i teraz nie będą już się musieli martwić, że jakiś jeden typ nie będzie umiał trzymać łap przy sobie. Smutne to, bo feminizm zakłada sytuację, w której kobieta może pracować w jakimkolwiek zawodzie chce i nie być przez swoją płeć dyskryminowaną. Jak dziewczyny lubią pracować jako Grid Girls, to fajnie, szkoda że pozbawiono ich tej możliwości przez źle przeprowadzony protest. Ja jako feministka propsuję zarówno niezależną kobietę pracującą w corpo, jak i taką Grid Girl czy kobietę, dla której siedzenie w domu przy dzieciach jest życiem idealnym. Kluczem jest tu umożliwienie wyboru, a nie banowanie niektórych zawodów.
0
Kibice Espanyolu też się prosili, na wcześniejszych meczach życząc synowi Pique śmierci, a Shakirę wyzywając od prostytutek, mówiąc delikatnie. Rozumiem, że miał o tym zapomnieć i podejść do kibiców jak do czystej kartki? Uciszenie ich to i tak nic w porównaniu ze słuchaniem, by twój trzyletni(na tamtą chwilę) syn umarł.
3
Najśmieszniejsze jest to, że ten facet nawet się nie kryje ze swoją hipokryzją. Gerarda by ukarał, ale piłkarzy Realu, którzy robią to samo już nie? Żyjemy w czasach, gdzie Internet ma w archiwum praktycznie wszystko, łącznie ze zdjęciami/filmikami przedstawiającymi uciszanie stadionu przez wielu piłkarzy, którzy nie zostali za to zgłoszeni, a ten pan zgłasza akurat gest Pique, jakby mógł się w każdej chwili wykręcić brakiem dowodów na to, że inni piłkarze postępowali podobnie. Albo Tebas jest głupi albo zwyczajnie bezczelny, skoro nawet się nie kryje ze swoimi podwójnymi standardami.
0
Ciekawe co będą śpiewać przed rewanżem jeśli przyjdą po nas i dostaną po dupie :D
25
To że ma znajomych o różnych kolorach skóry nie wyklucza rzucania rasistowskimi tekstami w kierunku innych ludzi. Do tego nie trzeba być rasistą, wystarczy być dupkiem.
5
Dlatego Barcelona zarejestrowała Costasa do gry w LM, żeby Valverde mógł sobie przed meczem popatrzeć na listę zawodników i zastanawiać się, kto to kurna jest. Logiczne.
78
Masche, marsz do domu w tej chwili!
0
Czemu ja to oglądam, skoro za każdym razem praktycznie czuję tę samą niezręczność, którą zapewne poczuł Song? :D
3
Wody jak na plantacji ryżu.
2
W sumie tylko trailery, sam sport mnie nie interesuje, kompletnie nie moja bajka :D
35
Nie przepadam za uciszaniem kibiców, ale jakbym przez cały mecz słuchała gwizdów i obelg skierowanych w moją rodzinę, to też bym ze słodką satysfakcją uciszyła ten motłoch.
0
Już im odwala.
0
To jakiś żart, prawda? Przecież to już nawet nie jest śmieszne xD
3
Po tych opisach boję się zajrzeć :D
1
W sumie to dziwne. Kobiety grające w gry nie są już żadną sensacją, a chyba nie istnieje stereotyp, że jak gamerka, to na bank brzydka, pryszczata okularnica, więc skąd ta potrzeba, żeby się przypodobać, jakby ci faceci co najmniej Graala znaleźli w osobie takiej streamerki?
0
Gdyby spotkało mnie coś takiego ze strony Pique, to wypełniłabym Camp Nou łzami szczęścia :D
4
Ja tam bym się bardziej bała zdjęć penisów wysyłanych w prywatnych wiadomościach :D
0
Odkąd jest w Barcelonie, Mina zagrał przeciwko... na oko 19 Europejczykom. Z czego wszyscy grają(lub grali) z nim w jednej drużynie, więc grał przeciwko nim na treningach. Faktycznie, nie nadaje się. Sprzedać go!
0
Może i nie, ale taki był oryginalny filtr nagrania ;)
1
Bo co tydzień grają w środku tygodnia. W lidzie jest lepiej z frekwencją, podczas meczu z Alaves było ponad 60 tysięcy kibiców, z Levante ponad 50 tysięcy.
19
Może środek tygodnia i późna pora? W Hiszpanii chyba też pracują na rano.
1
Chyba zbyt kurczowo trzymasz się czasów Guardioli i stąd Twoje rozczarowanie obecną kampanią. Niestety dla Ciebie i wielu innych, Valverde to nie Guardiola, ewidentnie preferuje inny styl, który jak dotąd przynosi efekty. Może więc zamiast pisać same negatywy, poszukaj choć jednego pozytywu w tym sezonie? Taki poziom frustracji(i mówię to całkowicie bez złośliwości) nie jest zbyt zdrowy. Jak to lubisz określać, niedługo się zajedziesz od tej negatywnej energii, którą się otaczasz, a naprawdę nie warto.
1
Przed ostatnim meczem mało kto narzekał na skład i było nerwowo. Teraz wielu narzeka, więc pewnie będzie z górki :D
1
To nie było raczej do Ciebie :D
28
Fajna :) Biedry będą teraz w piątek i sobotę otwarte do 23, a w poniedziałek otwierane o 6:30, żeby nadrobić 40 tysięcy budżetu z niedzieli. Z kolei w poniedziałek o północy trzeba będzie przyjść ogarnąć sklep na rano. Pół niedzieli trzeba będzie przespać, żeby nie zasnąć w robocie. Dobra zmiana znów w akcji :D
0
Przecież to walka z wiatrakami. Tym parapetom w Hiszpanii nic nie przemówi do rozumu, chyba że protest wszystkich albo większości klubów w La Liga, ale nikt nie będzie ryzykował kar. Trzeba czekać na VAR i tyle.