28

Chyba ten kto zarządza stroną miał go już dość.

1

Plus brak regularnych treningów. Młodziki z Barcy B są aktualnie więcej warte niż ten wrak piłkarski. Teraz przynajmniej będzie grał, więc może odzyska nieco swojego dawnego ja i da się go opchnąć za parę milionów. A jak nie, to po zakończeniu wypożyczenia i tak będzie wolnym zawodnikiem, niech sobie wtedy radzi sam.

PS Nawet jeśli był chętny na kupienie Ardy już teraz zaraz, to nie należy zapominać, że na transfer musi się też zgodzić sam zawodnik, a z tego co wiemy, Turan nie chciał iść do Chin czy gdzieś indziej, opcją było tylko pozostanie w Barcelonie lub Turcja.

1

Nie na temat, ale szanuję za avatar :D
A żeby nie było, również polecam powieści Agathy Christie, zwłaszcza to Morderstwo w Orient Expresie, bo koniec jest wprost genialny.

1

Ale musisz przyznać, że taka konferencja przeszłaby do historii :D

1

Niejeden somsiad by takiej pozazdrościł.

0

Według strony Barcelony Pique ma 194 cm ;)

0

O centymetr, ale zawsze :D

13

Żonaty facet nosi obrączkę? Niespotykane :D

26

Fałszywy alarm, można się rozejść.

1

Boże, znowu. Już któraś osoba tutaj oburza się za użycie tej nazwy, choć to oficjalny przydomek.

5

195 cm bodajże.

0

Mam nadzieję, że szybko złapie z kimś kontakt, bo ciężko może być w nowym miejscu, gdy się nie ma znajomych.

0

Zaufajmy oficjalnej stronie Barcy, tam Pique ma wpisane 194 cm :D

0

Śmieszniejsza była pani z Nowoczesnej, która nie była na głosowaniu, ale już po tym jak się odbyło, wyrzuciła na fejsa post o prawach kobiet. Kabaret, istny kabaret.

0

Prezerwatywy nie mają stuprocentowej skuteczności, wpadka może się zdarzyć zawsze, więc taka tabletka bardzo by pomagała w niepewnych przypadkach.

2

Bo im prawa kobiet są potrzebne tak samo jak PiSowi - wcale. Ewentualne tylko po to, żeby usłyszeć pochwały na swój temat, ale jak trzeba zrobić coś konkretnego jak w tym przypadku, to nie, bo aborcja to taki delikatny i kontrowersyjny temat. Jeszcze nazwą ich mordercami dzieci i pa pa, słupki poparcia.

1

Zależy ile do tego czasu Mina strzeli bramek i w jakim stopniu przyczyni się do ewentualnych sukcesów Barcy. Jak będzie słabo grał, to niech przegrywa na mundialu ( ͡° ͜ʖ ͡° )

19

Zidane na każdej konferencji po słabym meczu.
http://i.imgur.com/zQKaQK5.png

6

I tak dostał większą niż Umtiti na start.

0

Tylko że ruch, który u nas wywalał serwery, na notatniku spaliłby je na popiół :D

0

Dobrze, że wrzuciłeś, bo poprzedni post z tym samym gdzieś mi zaginął nim zdążyłam zapisać :D

0

Niezła :D

1

Godzilla wiedziała już w 1998, przyszła ich ostrzec, złożyła nawet setki jaj, żeby armia napromieniowanych legwanów mogła bronić Ameryki przed islamskimi najeźdźcami, a Matthew Broderick i Jean Reno wszystko zepsuli! To przez nich wieże upadły!

1

Ja wiem, że Amerykanie uchodzą za wyjątkowych debili, ale naprawdę sądziłeś, że pomyliliby się co do ataku na największe budynki Nowego Jorku? ;)

0

No pamiętam tę sprawę. Wielka szkoda, że Pique nie mógł po prostu pomijać tych, którzy nie chcieli być filmowani, czy mówić kiedy będzie to robił, żeby nie zostało nagrane coś, czego sobie nie życzą. Co prawda straciłoby to trochę na naturalności, ale przynajmniej prywatność zachowana.

13

Pique kręcił na Periscope i to było fajne, ale przestał :(

3

Fejk, mówił że na ramie go wiózł.

0

Chyba kiedyś była mowa o tym, że Barcelona ma jakiś taki wspólny czat, ale mogę się mylić.

0

Coutinho aktualnie wskoczył u mnie na trzecie miejsce i wykopał z niego ter Stegena. Pierwsze i drugie miejsce zajmowane kolejno przez Pique i Leo pozostają niezagrożone :D

0

Tym bardziej satysfakcjonujące jest, że przejrzał w porę na oczy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?