0

Właśnie zdałam sobie sprawę, że ostatni mecz Barcy jaki oglądałam, to rewanż z Juve. Czuję się jakby z pół roku minęło.

0

Komentarz na później :)

1

Pożycz od sąsiadów, na pewno się ucieszy, a właściciele dostaną mały, martwy prezencik :D

0

Toż zaczął na ławie z Juventusem, kiedy wciąż walczyliśmy o pierwsze miejsce :D

2

Mnie byłoby głupio mówić tak o koledze z drużyny. W ogóle nie lubię takie sztucznego słodzenia, gdy nie pokrywa się to z rzeczywistością, obojętnie w czyim wykonaniu. Wiadomo, że mówienie, że Benzema gra piach i jest aktualnie napastnikiem do rzyci byłoby chamskie i niewłaściwe, ale mógł nieco stonować te pochlebstwa, bo słodzenie w sytuacji, gdy zawodnik nic nie gra i widzi to cały świat, jest co najmniej śmieszne. Zwykłe "[...]ale my mamy Karima, który przyniósł nam wiele radości swoimi golami i przyniesie jeszcze nie raz", byłoby lepsze, bo czytając oryginalną wypowiedź mam przed oczami to:
https://static01.nyt.com/images/2016/08/05/us/05onfire1_xp/05onfire1_xp-master768-v2.jpg

1

Dopóki w piłkę nożną kobiet nie będzie pompowana taka sama kasa jak w męską, to poziom nie wzrośnie. Taka prawda. A nikt takiej kasy nie da, bo poziom jest za niski i koło się zamyka. Niby obie płcie grają w taki sam sposób, a nie jakby to były dwa różne sporty, ale szkolenie od najmłodszych lat tak bardzo się różni, jak w przypadku szkolenia Barcelony i dzieciaków z jakiegoś miejscowego klubiku, któremu kibicuje cała wieś i to w sumie tyle.

1

Chyba trochę przesadzasz. Akurat Barca to ostatni klub, który trzyma na siłę jeśli zawodnik tego nie chce. Zresztą nie ma co robić z Mashe męczennika, którego łańcuchem przypną do stadionu. To dorosły facet i jeśli zdecyduje się zostać do końca sezonu, to na pewno nie dlatego, że nikt nie liczy się z jego zdaniem.

0

"gdyby nie Ter Stegen" brzmi jakby to było coś unikalnego, że mamy bramkarza i powinniśmy się wstydzić, że z niego w ogóle korzystamy, podczas gdy inne drużyny nie i ich liczba straconych goli jest tak niska, bo mają mur, a nie obronę.

2

Ten Messi bardziej przypomina Pique :D

1

Idzie się przyzwyczaić do tych jego występów. Przynajmniej mnie już szlag nie trafia z zażenowania, gdy to oglądam.

4

Głupie porównanie, ale logika jakby nie było w tym jest. Przecież ryby też oddychają tlenem :D

0

Prawda jest taka, że piłka nie chciała wpaść, bo gracie ujowo :)

0

Znalazłeś jakąś stronę z dowcipami, czy jak? :D

1

Rozmowa? Pff, w filmach takie sprawy rozwiązuje się kłótnią i alkoholem :D

0

Widziałam, jak najbardziej warty obejrzenia.

0

Nie wiem czy chcę, kiedy wiem co się w nich działo :D
al Fayed przypomniał mi jeszcze o The Shape of Water. Też koniecznie muszę zobaczyć.

0

Na jakie najbliższe premiery filmowe w Polsce czekacie najbardziej? Ja chyba najbardziej wyczekuję The Florida Project, Króla rozrywki, Pełni życia i najnowszych Gwiezdnych wojen, choć z tego ostatniego oglądałam do tej pory jedynie Mroczne widmo i to dawno temu, ale zwiastun mnie zainteresował. Zastanawiam się też nad Wojną płci i Zabiciem świętego jelenia, ale ten ostatni chyba sobie daruję, bo nie moje klimaty.

2

Ciężko okazać szacunek komuś, kto sam nie szanuje innej osoby i nazywa ją zbędną ;)

0

Taktyczny komentarz :D

0

Widzę jednak różnicę pomiędzy niehigienicznym środowiskiem, a czystym i po prostu jasnym, bo trwa dzień ;) Słaba analogia moim zdaniem, w każdym razie nie wyjaśniła mi czemu tak lepiej ogląda się mecz, gdy za oknem jest ciemno, a nie jasno ;)

0

Ja tam nie rozumiem tego narzekania na brak klimatu. Szanuję czyjeś opinie, ale nie rozumiem ich, naprawdę. Ja jak oglądam mecz, to nie zwracam uwagi na to, czy za oknem jest ciemno czy jeszcze nie. Rozumiem że mecz o wczesnej czy późniejszej porze może kolidować z jakimiś planami, ale tego klimatu to nigdy nie ogarnę.

2

Czy ja wiem czy to takie sci-fi :D
Jaki ja mam ból, że w tym filmie nie może być X-Manów, Deadpoola, który z Thanosem ma na pieńku czy Fantastycznej Czwórki. Byłaby masa bohaterów i chyba trzeba by było to podzielić na więcej części, ale gdyby to zrobić umiejętnie, jakie to by było dobre!

6

I oślepia. I rosną od niej włosy na dłoniach!

0

Po przeciwnej stronie boiska było widać tego gola, a sędzia biegnący za akcją nie widział. Aha.

0

Nie no, co Ty, liga już przegrana :D

0

Złośliwi powiedzą, że pewnie przekupiony :D

0

Ci to mają ciśnienie na te wysokie budynki :D Ale dobrze, w razie inwazji kosmitów jest większa szansa, że rzucą się najpierw na najwyższe budowle :D

0

Wiadomo, to jednak prawie kilometr wysokości :D

0

Czy ja wiem? Na pewno by wystawał sporo poza inne wieżowce, ale jakby go postawić obok One World Trade Center, to nie wyglądałby już tak imponująco jak zestawiony z Pałacem Kultury :D

1

Pogrzebałam na dwóch forach, podobno patch1.1 może pomóc z tym problemem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?