Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Pique na ratunek jak kiedyś z Celtą, oby dzisiaj się udało uratować wynik :D
2
Nie przesadzasz trochę?
0
Nie miałam, zastanawiałam się co ja w ogóle oglądam i miałam taką minę :D
https://i.gifer.com/54fJ.gif
2
Owszem, ale przynajmniej czułam, że to co robiłam w czwórce nie poszło na marne, nie to co w piątce, która zakończenie miała zwyczajnie głupie :D
1
Piątka w zasadzie nie jest niczym innym niż czwórka, ma za to gorszych bossów i żałosne zakończenia, czy to prawdziwe, złe, czy alternatywne. To już tylko moje widzimisię, ale bardziej podoba mi się też klimat odległego państwa w Himalajach, niż amerykańska wieś.
5
Bierz czwórkę, moim zdaniem dużo lepsza pod względem fabularnym i bardziej satysfakcjonująca pod względem zakończeń. Mechanika gry w zasadzie ta sama, a w czwórce przynajmniej twój bohater coś mówi, a nie jest niemy :D No i Troy Baker jako Pagan Min to kolejny plus.
0
Pod względem humoru pewnie będzie dobrze. Szkoda że tak mało uwagi poświęcają tragicznej stronie tej postaci.
0
Rozumiem. Zwykle unikam takich żartów, ale polak-nosacz, to dla mnie komediowe złoto i nie mogłam sobie odpuścić. Pewnie gdybym dodała emotkę, to byłoby łatwiej domyślić się, że to tylko śmieszkowanie, a nie autentyczne oskarżenia. Przepraszam, jeśli Cię to uraziło.
0
Nie wiem czy to dalszy bait, czy Ty tak na poważnie, ale zakładam, że to pierwsze, bo chyba znasz moje wpisy na tyle by wiedzieć, że daleko mi do zawiści :D
33
Pewnie ukradł.
1
Wystarczyło wejść na jego Twittera. Tak, wrzucił takie zdjęcie i podpis.
5
Oba przypadki to bezsensowne morderstwo i marnotrawstwo ludzkiego życia. Nie wiem czemu zabójstwo na tle religijnym w państwie oddalonym o kilka tysięcy kilometrów ma mnie szokować czy oburzać bardziej niż taka sama zbrodnia popełniona na moim podwórku przez Polaka rodaka.
5
Myślałam, że przesadzacie z tym Casemiro, ale im więcej meczów Realu oglądam, tym bardziej mną telepie na widok jego twarzy :D
5
Prędzej świnie zaczną latać, a piekło zamarznie :D
0
Wątpię, że Deadpool będzie znał ten serial :D
0
Mam do was pytanie. Jaki znacie film albo serial z takim zwrotem akcji, że bylibyście wkurzeni, gdyby ktoś wam go zaspoilerował przed obejrzeniem? Albo jeśli mieliście to nieszczęście stać się ofiarą takiego niecnego spoilera, to przy jakim filmie/serialu? Bardzo mi to potrzebne do opowiadania i liczę na waszą pomoc :D
0
Taktyczny :D.
0
Wiesz z własnego doświadczenia, czy Socjo Ci się zwierzał? :D
0
W meczu rewanżowym z PSG krzyczał, żeby wszyscy lecieli na ich połowę, że da radę, no to niech ma czego chciał :D
2
Mogą sobie nawet wygrać po golu Ronaldo z przewrotki z połowy boiska, gdy będzie miał zawiązane oczy i ktoś odetnie mu jedną nogę, a i tak będę się śmiała z ich ligowego sezonu :D
0
Po prostu wykorzystują to, że ta postać nie zna czegoś takiego jak "czwarta ściana" :D
1
"Hala Madrid" :D
0
16 meczów, myślę sobie, skopał kogoś czy zasadził gonga, a on tylko szturchnął sędziego. Jak w niektórych ligach kary są za małe, tak tu jest za duża moim zdaniem. Arda się wygłupił, ale też nie zrobił nikomu krzywdy.
2
Fajna sprawa, jeśli jest to prawda.
2
Jeden upierdliwy petent mniej :D
0
Ja to astmy dostałam od alergii, także było jeszcze gorzej. Lekki wysiłek i już duszenie się jakby mi ktoś tchawicę zaciskał, a przy choćby najmniejszym przeziębieniu każdy ruch ciałem to były duszności i płytki oddech. I oni jeszcze chcieli mi kazać czekać aż do października bez inhalatora? :D
1
Dostałam w grudniu zlecenie na wykrycie u mnie alergii. Termin? Październik przyszłego roku, a musiałam zrobić jeszcze zimą zanim wszystko zacznie pylić. Poszłam prywatnie i mogłam mieć już następnego dnia :D
31
Ja wiem, że z perspektywy Polaka, który nie ma okazji jeździć na mecze Barcy co tydzień i dla niego to święto, może to wyglądać dziwnie, ale dla przeciętnego mieszkańca Barcelony mecze ich drużyny to żadna nowość, zresztą wielu nie ma czasu jeździć za nią wszędzie ani nawet przychodzić na Camp Nou, zwłaszcza w środku tygodnia. Iniesta jeszcze pojawi się w meczu z Sociedad, zdążą go pożegnać jeśli będą chcieli.
8
Salah wykręcający takie liczby to fenomen.
Messi wykręcający takie liczby to norma.
To niesamowite jak bardzo Leo przyzwyczaił nas do takich rzeczy u siebie, że gdy robi to ktoś inny, to już wielkie aj waj na cały piłkarski świat :D
0
Ło, a co to się stanęło w meczu Realu? :D