Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możesz, ale nie tłumacz przy tym profesjonalnemu kucharzowi, jakich przypraw powinien użyć zamiast użytych, bo się na tym nie znasz :D
Żeby nie było, dla mnie też brak powołania dla Sane jest dziwny i jeśli już posługujemy się kucharską analogią, to Loew właśnie zapomniał wyrzucić do zupy pomidorowej przecier z pomidorów, a nawet kucharski laik wie, że czegoś takiego się nie robi :D
15
Człowiek się stara przez cały sezon, a na koniec ląduje na ławie.
1
No nie wiem czy te stare GTA miały taką dobrą fabułę :D Trójka to dopiero niemrawe początki, VC było strasznie krótkie, z kolei SA ciągnie się jak guma od gaci :D
10
Jak zobaczyłam Dybalę i Bale'a wyżej niż Suareza, to prychłam srogo :D Suarez nie powalał w tym sezonie, ale jednak te bramki i asysty nastukał, jakim cudem tak nisko na liście? I to jeszcze za ósmym Benzemą xD
3
Zadziwię Cię. Pokazano kiedyś taką statystykę i Messi pada częściej ;) Poza tym Ronaldo był też ten brazylijski, nie tylko portugalski, więc nie wiadomo którego użytkownicy mieli na myśli.
5
- wymagaj szacunku do starych raperów, którzy już zeszli ze sceny
- nie miej szacunku do niewinnych ludzi i ciesz się z wysyłanych im pogróżek, bo zagrożenie ich życia może być świetną zemstą na Ramosie
Człowieczeństwo - robisz to źle.
4
Typowe podejście starszych, myślą że należy im się szacunek z automatu, podczas gdy oni mogą patrzeć na wszystkich z góry. Spoiler: nie należy. Można kogoś szanować jako po prostu drugiego człowieka, ale wtedy nie ma znaczenia czy ktoś jest młody czy stary. Robienie kiedyś dobrej muzyki, która przecież nie każdemu musi się podobać, nie sprawia że wszyscy mają nas z tego powodu szanować.
1
Skoro Ty możesz mówić, że dzisiejszy rap to kaszana, to oni mogą tak mówić o dawnym. Widać nie podoba im się tak jak Tobie i śpiewają o tym. Nie różni się to niczym od każdej innej opinii.
0
Podchodź do tych informacji z dystansem, jak nie możesz potem znieść rozczarowania :D Ja się napalam na każdy transfer, pamiętam jaka była faza na Verrattiego. Pobolało z pięć minut i mi przeszło, ale ja Ty znosisz to gorzej, to lepiej nie wyobrażać sobie różnych piłkarzy w kolorach blaugrana przedwcześnie ;)
1
W mojej rodzinie jest dwóch kibiców Realu, mam też kumpla w robocie, który im kibicuje. I jakoś żyję. Po co się przejmować szyderczą opinią innych ludzi? Niech Ci to lata koło dupy, będziesz spokojnie spał. Z Barcy tak czy inaczej ludzie będą szydzić, ale to zbyt potężna marka, by stała się jej przez to krzywda.
44
O nie, jacyś obcy ludzie z Internetu będą się ze mnie śmiali. Największa tragedia :(
0
Straszny, ale moim zdaniem niepotrzebnie zrobili z niego takie dziwadło. Szatan jest straszniejszy, gdy wygląda jak każdy normalny człowiek. Temu z filmu brakowało tylko wideł w dłoni i rogów :D
20
Już mogli mu pozwolić zatrzymać się w domu xD
0
O, grałam w to. Byłoby fajnie, gdyby ta gra wróciła. Nareszcie miałabym kasę na dodatkowe rzeczy xD
0
Jak się chce, żeby Enrique podkładał się Barcelonie, to na pewno :D
4
Szejk w tym momencie:
1
Już widzę jak do nich idzie po ich wspólnej historii :D
12
Kontrakt z diabłem się skończył, to trzeba uciekać. Gorzej jak się nie skończył, obejmie jakieś Zagłębie Sosnowiec i z nim wygra LM pięć razy z rzędu.
6
Szanuję takich mentalnych dwunastolatków :D Ja pójdę drugi raz tylko ze względu na kubek xD
2
Jakieś żółwie ninja typu tournament. Mój brat nie potrafił nigdy zrobić specjalnego ciosu Leonardo, a ja tak. Duma była niewyobrażalna :D Poza tym Contra i oczywiście Mario. A i Tiny Toon Adventure, chyba tak to się nazywało :D
0
Urocza para, oby im się wiodło :)
26
Ramos. To poświęcenie, ten duch walki, ten szacunek do przeciwnika, to trzeszczenie kości po jego wejściach.
2
Ja płakałam za Terminatorem, bo uwielbiam motyw sztucznej inteligencji która staje się ludzka. Hachiko nie oglądałam, bo wiem, że moje serce by tego nie zniosło :D
1
U Trumpa przynajmniej przypierdzielają się, bo jest zwykłym seksistowskim bucem, a nie bo ma taki, a nie inny kolor skóry czy wyznanie. Śmieją się z jego tupeciku, ale to przez samo zachowanie Trumpa, a nie tupet sam w sobie. Widzisz różnicę?
0
Myślę że jego portfel się tym ani trochę nie przejmuje :D
5
Ja tam nie słucham tego rodzaju muzyki, ale kawałki Quebonafide mi się podobają. Nie myślę nad tekstem i jakoś leci :D Na Despacito ludzie też narzekali, bo grali to w radiu aż do odpadnięcia uszu. Czy to zła muzyka? No nie, po prostu jest chwytliwa i skoczna, więc się podoba wielu ludziom. Tak samo jak Tamagotchi może się podobać, bo ma fajny beat czy coś.
W ogóle mam wrażenie, że w takich przypadkach ludzie przesadzają, choćby nazywając daną muzykę "gównem" albo uważając, że to wcale nie muzyka. Jakby mieli żal, że muzyka produkowana konkretnie dla mainstreamu się sprzedaje, a ci mniej popularni i ambitni artyści już nie. Tak zawsze było i narzekanie tego nie zmieni. Muzyka nie musi być przecież ambitna, by być nazywana muzyką, musi się po prostu podobać za cokolwiek i łączyć ludzi, a do tego przecież została stworzona.
12
Ja przepraszam bardzo, ale poza okazjonalnymi zaczepkami słownymi w stylu:
- Twoja stara!
- Chyba twoja!
to co takiego robi Pique, by nie być szanowanym? :D Na boisku nie jest agresywny, w zasadzie nie łapie głupich kartek, a poza boiskiem jest świetnym przedsiębiorcą, który aktualnie myśli nad rozwojem tenisa, jest przykładnym partnerem, w stałym związku, świetny ojciec, a z tych negatywnych najbardziej w pamięć zapadła chyba jego wypowiedź na temat matki jednego arbitra. Na pewno nie ma tak narąbane we łbie jak Ramos, który najchętniej każdemu by piszczele pourywał.
3
Nie twierdzę, że nie, tak sobie tylko śmieszkuję :D
12
Zaczęło się wymienianie piłkarzy, których Wenger mógł mieć. Wszystkie te nazwiska będzie wymieniał dłużej, niż był trenerem Arsenalu :D
38
Cool achievements, still an asshole.