Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde, ciekawe czy na mnie będzie pasować M-ka. Niby jestem niższa tylko o jakieś 10 cm, ale na pewno jestem bardziej rozbudowana w klatce piersiowej od ciebie i nie wiem czy to nie będzie problem :D
Edit: Dobra, nieaktualne, znalazłam tabelę rozmiarów, mają na dole i w sumie jest to po prostu kopia tabeli ze stron Nike. L-ka będzie okej jak dla mnie :D
4
Od 1993 zapraszają, by było więcej drużyn. Japonia nawet nie zagra po raz pierwszy, bo już ją kiedyś zaprosili w 1999. Katar na bank będzie sponsorem, a przy okazji reprezentacja sobie zagra. Win-win situation.
0
Pewnie tak. Ale nie wiem co w tym złego, skoro i tak trzeba było kogoś zaprosić do udziału.
1
Czy ja wiem, ten jest całkiem sympatyczny :D
1
Przez jednego takiego skurczybyka nie poszłam raz na basen w podstawówce, bo mama dostrzegła kleszcza za moim uchem :D To był pierwszy i ostatni raz, ale parę lat później trzymałam kleszcza na paznokciu :D
2
Łuski węża są znacznie przyjemniejsze w dotyku niż oślizgła dżdżownica. Wiem, bo sprawdzałam oba xD
0
Pewnie tak, ale wolę myśleć, że był po prostu najedzony xD Mój kolega zawiesił go sobie nawet na szyi i nic mu nie było :D
1
Widać nie pokochaliście tej postaci tak jak ja :D
1
Węże są jeszcze lepsze niż ptaszniki. Kiedyś byłam na zapleczu domu gadów w warszawskim zoo i trzymałam żywego boa, który miał jakieś dwa metry. Niesamowite doświadczenie, a miałam wtedy z jedenaście lat :D
0
Trzeba było oglądać dużo Spidermana w dzieciństwie, to bylibyście odporni :D
0
Heteropoda maxima, nazwa jest nawet w linku.
1
Wszystkie pająki są jadowite, po prostu nie każdy jad jest groźny dla ludzi. Pocieszyłam? xD
0
Nie mów, że uraziłam Twoją dumę? :D
0
Ej no, za co? xD
0
Zwykłego kątnika zauważyłeś i tyle. To, albo komuś spierdzielił z terrarium rzadki, egzotyczny i potencjalnie jadowity okaz, a ty właśnie zabiłeś zwierzę wartę parę tysięcy :D
0
Ja też skaczę, po prostu nie boję się ptaszników xD A małych pająków nawet nie potrafię zabić, bo jest mi ich żal :D
0
Po prostu spróbuj sobie wytłumaczyć, że nasze polskie pająki są niegroźne, ba!, że większość pająków nie jest groźna dla człowieka i tylko wygląda nieprzyjemnie. Choć jak dla mnie ptaszniki są akurat piękne, to te mniejsze dranie mnie przerażają przez swoje patykowate odnóża. Ptaszniki są spoko, zwłaszcza kobaltowy. Piękny jest po prostu :D
0
Znajdź kogoś, kto hoduje ptaszniki i w kontrolowanych warunkach dotknij tego diabelstwa, a nawet weź na rękę. Jak nie padniesz na zawał przy ptaszniku, to żaden pająk ci niestraszny :D
Nawet taki:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/42/Heteropoda_maxima.jpg
3
Ktokolwiek z Barcy wygra, to będę zadowolona.
2
Weź, bo jeszcze Portugalia by go wygrała :D
0
Nightmare fuel :D
1
To się nie miało prawa udać z takimi decyzjami personalnymi. Nawet gdyby jakimś cudem awansowali dalej zamiast Francji, to byłoby to tylko przedłużanie agonii.
No i jest jeszcze Messi, od którego oczekuje się motywowania drużyny plus asystowania jej i strzelania goli, podczas gdy Leo wyraźnie nie znosi dobrze tej presji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że czas naglił, to pewnie były jego ostatnie mistrzostwa. Im presja jest większa, tym bardziej nerwowy się stajesz i częściej ci wiele rzeczy nie wychodzi. Tak to widzę u Messiego - ogromna presja poganiana czasem i ostatnią szansą na mundialowy sukces go zabiły. Miał swoje zrywy w każdym meczu, bo to w końcu Leo, ale nie mógł się stać kimś, kogo oczekiwał cały naród - liderem. Dziwne ustalanie składu przez obłąkanego Sampaoliego też nie pomogło. Messi wycisnął z siebie ile się dało w tej sytuacji i na ile mu pozwalał stan psychiczny, więcej nie mógł zrobić. Mam nadzieję, że tym razem nie będą go nazywać jedynym winowajcą.
PS Zanim ktoś mnie wyzwie od Freudów itp., to tak sobie tylko spisuję moje przemyślenia dotyczące tej sytuacji.
2
Co robi? :D
2
Nie zgadzam się? Powiedziałam, że jest fajny, to on na mnie naskoczył :D
2
Czuję się osobiście urażona :D
3
No ja też pierwszy raz o niej słyszę. Ale ja nawet współczesnych lekkoatletów nie znam, bo mi ta dyscyplina zwisa. Nie widzę w tym nic złego, nie czyni mnie to gorszą Polką niż wszystkich tych, którzy takie osoby znają.
6
Twoja miłość do Giroud jest nawet fajniejsza niż ciągłe żarty z Twoich kuponów :D
0
Mam wrażenie, że ludzie przeceniają to, jak kibice odebrali ten mecz na świecie. Podziwiam tych, którzy myślą, że cały świat cisnął z tego bekę dłużej niż dwie godziny.
10
Ale Coutinho nie potrafi grać z makaronem na głowie tak, żeby ten makaron nie spadł. A Neymar potrafi, należy mu się wyższa ocena :D
4
Ludzie w jakąś paranoję popadli, przeżywają tę końcówkę meczu z Japonią i cały występ na mistrzostwach, jakby im ta kadra psa zabiła i należy ich za to zlinczować.