Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Utoniesz w luj, gdy podniesie się poziom oceanów, a mieszkasz nad wodą.
0
Chciałabym iść na 8, a nie na 4. Dziesięć minut temu właśnie wstałam po jakichś 4 godzinach snu xD
2
Trzeba korzystać jak dają, nigdy nie wiadomo kiedy drugie takie pokolenie nam się trafi :D
0
O, widzę zakończyliśmy posty takim samym stwierdzeniem, piąteczka :D
7
Wszyscy faworyci grają tragicznie lub mniej tragicznie niczym rywale Leicester w ich mistrzowskim sezonie. Polsko musisz :D
3
Aż mi się przypomniała remontada z PSG, wtedy też jakieś czujniki w pobliżu Camp Nou wychwyciły niezłe trzęsienie ziemi. Ludzie to jednak mają powera, gdy są upici szczęściem :D
0
Skoro zdarzało mu się widzieć Maradonę, który nie gra już od lat, to jak może Cię dziwić coś takiego? :D
24
Niemcom. Nie mam nic do nich, a do Portugalii mam dużo :D
0
Nie no, napisane jest przecież, że tylko trochę meczu obejrzał :D
19
Bo Pique stworzył stronę wolną od wpływu normalnych dziennikarzy, stronę gdzie nikt nie przekręci słów zawodników i gdzie nie będzie nagonki, bo to portal od piłkarzy dla piłkarzy. Gdyby tu chodziło o transfer kogoś innego do załóżmy Realu Madryt, też by pewnie pomógł, bo po to wyszedł z całą inicjatywą.
0
Za często się wypowiadasz, żeby mieć taką mordę na avatarze :D
11
Pique tylko założył tę platformę i udostępnił ją Griezmannowi, żeby mógł w bezpieczny sposób, bez chodzenia do żadnego szmatławca, opublikować swoją decyzję. Nie ma żadnych dowodów na to, że Geri wiedział co jest w filmiku i specjalnie zachował to w tajemnicy dla własnej uciechy, a już traktują go jak współwinnego niepowodzenia transferu.
1
Schabowych nie było? Musieli owoce morza ściągać? :D
0
Kurde, a na Euro miałam taki dobry początek w lidze typerów, cztery pierwsze mecze i maksimum punktów, pierwsze miejsce, a teraz co? Marne dwa punkciki :D
0
O nie. To ten filmik, który przy oglądaniu wywołuje wstyd równie wielki co ten jaki czuł wtedy Song?
0
Pique wygląda jakby żałował, że nie odszedł z repry wcześniej i musi znosić ten kabaret osobiście.
0
Czy Carlsberg zawsze tak śmierdzi, czy mnie się trafiła jakaś felerna partia? :D Kupiłam sobie parę butelek ze względu na flagi uczestników mundialu na kapslach i pomyślałam, że przy okazji spróbuję tego piwa po raz pierwszy, ale nie wiem czy wytrzymam cztery butelki z takim smrodem pod nosem :D
24
Poniekąd Leo jest problemem reprezentacji. Jest za dobry i wszyscy oczekują od niego cudów, a inni nie zawsze graja tak jak potrafią, bo - cytując wielu piłkarzy i trenerów - "Z Messim wszystko staje się łatwiejsze".
3
Shakira zrobiła fajny klimat swoją piosenką i teledyskiem. Później przy okazji mundialu w Brazylii także, choć wtedy jej piosenka nie była oficjalna. Poza tym i bez teledysku Waka Waka to fajny kawałek, dało się w nim wyczuć atmosferę wielkiej imprezy. Podobna sprawa ma się z Cup of Life Martina, zwłaszcza hiszpańska wersja ma w sobie coś. To chyba moje dwie ulubione mundialowe piosenki, dla mnie nie było lepszych.
Edit: Jeszcze tak mi się przypomniało. Słuchasz piosenki Shakiry i czujesz, że śpiewa o mundialu w państwie Afrykańskim. Nie mówiąc już o teledysku. To samo z La La La, czuć Brazylię przynajmniej w teledysku. Słuchasz Live it up i w sumie trudno zgadnąć w jakim kraju będzie ten mundial, bo nie ma tam za grosz klimatu Rosji.
0
To jest jakiś cyborg chyba :D
0
Fajny pomysł z tym filmikiem, będzie mógł na spokojnie powiedzieć co postanowił i co go skłoniło do takiej, a nie innej decyzji. Tylko zwiastun mógł sobie darować :D
No chyba że to jeden wielki troll, co chyba byłoby w sumie jeszcze gorsze w tej sytuacji. Ale i tak chcę go u nas, nawet jeśli trochę pajacuje. Nikt nie powiedział, że będzie tak też świrował w Barcy ;)
7
Serio uważasz, że komputer robi wszystko za człowieka? :D On tylko utrzymuje wysokość, prędkość i kurs, a za to co najtrudniejsze, gdzie o wypadek nie trudno, czyli lądowanie i start, odpowiada człowiek. Maszyna sama ci nie wyląduje, a już na pewno nie awaryjnie na środku oceanu :D
Dla mnie klaskanie jest w sumie spoko, jeśli coś się wydarzyło podczas lotu. Bo inaczej to trochę dziwne, można przecież podziękować kapitanowi za bezpieczny lot przy wychodzeniu z samolotu, bo chyba czasami - jak nie zawsze - są przy tym, albo powiedzieć stewardesie i poprosić o przekazanie. Klaskanie to już dla mnie taki wyższy poziom wdzięczności, nieadekwatny do standardowego lotu bez żadnych przygód po drodze, ale co kto lubi :D
0
Jak śmiesz nie pisać o Girezmannie tylko o jakieś głupie streamy pytasz?! :D
0
Chętnie Ci na to pytanie odpowiem, ale jak skończę pracę, bo teraz nie bardzo mam czas.
4
Nie no, ja to rozumiem, nie zabraniam nikomu patrzeć, był nie nachalnie i bez obrzydliwych komentarzy, ale dla mnie słowa księdza, to taki wstęp do zwalania winy na ofiarę za ewentualny gwałt, który mógłby nastąpić, a z mężczyzny robienie niewiniątka, bo kobieta go sprowokowała.
0
Może nie rozumiem, bo jestem aseksualna i w dodatku nie jestem facetem, ale czy naprawdę kawałek dekoltu i odsłonięte uda u kobiet to coś tak niezwykłego, że facet myśli wtedy tylko główką, czy to skrajne przypadki ludzi, którzy się po prostu nie kontrolują i nie potrafią zignorować chwilowego podniecenia i niewielkiej erekcji? :D
14
Ach ci mężczyźni, ponoć tacy silni, inteligentni i och ach, a interesu w spodniach nie potrafią utrzymać. Gratuluję księdzu Franciszkowi jego seksizmu. Wlaśnie nazwał mężczyzn, czyli i samego siebie, bezmyślnymi, wiecznie niezaspokojonymi zwierzętami.
0
Jeśli postawili na cięży klimat, to wątpię w co-op, ale kto wie. Ja gram solo, więc aż tak nie przywiązuję do tego wagi.
2
Dying Light to będzie złoto coś czuję! Jedynkę uwielbiam, choć fabularnie była dość cienka, a główny antagonista to śmiech na sali. Sam parkour i ciachanie zombie były jednak wystarczająco satysfakcjonujące, by świetnie się bawić. Dodatek miał też fajne zakończenie(to bez wielkiego boom) i po cichu liczę na to, że może trochę wyjaśnią, co się mogło dokładnie wtedy stać. I że dowiemy się co z protagonistą jedynki, bo nawet gościa polubiłam, zwłaszcza jeśli zakończenie dodatku to nie żadne majaki i naprawdę zmienił się w zombie :D
Dwójka najwyraźniej ma cięższy klimat i ja to kupuję! Co jak co, ale w obliczu apokalipsy zombie nie byłoby tak łagodnie i spokojnie, jak jest to pokazane w jedynce w przypadku np. Wieży.
1
Ja to się jej nie dziwię, ona tego narzeczonego nawet nie lubiła, wybrała go dla niej matka, bo piniążki. Też bym zrobiła takim na złość i znalazła sobie jakiegoś młodego i ubogiego DiCaprio :D