0

Ja na razie nic, ale później otwieram sobie jakieś ale z dodatkiem mango :D

1

Taki był strach, że ramadan sprawi, że Salah nie będzie zagrożeniem, a wystarczył stary dobry Ramos. Jak ja typa nie znoszę.

1

Był podchmielony, wybaczcie mu, bo nie wiedział co czyni :D

1

Mam niestety nawet dwóch takich ktosiów :D

0

Ja będę miała, ale też wiem, że szybko mi przejdzie. Nie mam czasu na takie pierdoły jak przeżywanie sukcesu Realu :D

2

Fajny avatar :D
Wybacz, że nie na temat.

8

Wszyscy tam po nie jadą, nie wiem co w tym odważnego :D

16

Ja się śmieje z Realu zawsze, gdy upada i sobie głupi ryj rozwala :D

2

- Dziękuję, mam już szmatę do podłogi :D
A tak serio, oddałabym bratu albo ojcu. Raczej by się w nie nie zmieścili, ale powiesiliby sobie na ścianie.

1

Uderza w nią w drugiej minucie filmu czy coś. Nie ominął :D

3

Jakoś to przeżyją, DiCaprio nie występuje w filmach od wczoraj, na pewno widzieli wiele tych filmów :D

3

Nie boli mnie to, oglądałam chyba wszystkie jego filmy. Gorzej z innymi osobami tutaj :D

0


Miłego oglądania :D

5

Ale przed tym, jak wykorzystywał czarnych na swojej plantacji.

7

Teraz znowu nie mam co robić przez trzy godziny, dzięki wielkie :(

3

Tak się dzisiaj nudzę, że aż zaczęłam oglądać animację zatonięcia Titanica w czasie rzeczywistym. Prawie trzy godziny tonięcia, jestem na piątej minucie, życzcie mi szczęścia.

2

Wszystko zależy od tego, kim jest dana postać. Zmiana koloru skóry nie przeszkadza mi, gdy nie kręci się wokół tego fabuła(np. postać jest znana z tego, że jest bojownikiem o prawa Afroamerykanów czy coś). Dlatego dla mnie Domino mogłaby być nawet Azjatką a Walkiria smerfem :D Gorzej jest, gdy zmienia się historycznie białe, czarne czy jeszcze innych przedstawicieli danego pochodzenia. Jeszcze pal licho współczesną adaptację rozgrywającą się w naszych czasach, wtedy sobie nawet Cezar być czarny, ale jak ktoś robi w miarę historyczny film i pokazuje mi czarnoskórego cesarza rzymskiego, osadzonego w tamtych czasach, to coś już jest nie tak :D

1

Mnie to nie przeszkadza, uwielbiam oba filmy, a to że można podczas oglądania zawiesić oko na pięknych, ciemnoskórych kobietach, to dodatkowy plus :D

5

Amen. Piwa nigdy nie piję dla upicia się, dlatego sięgam po krafty, zawsze jakiś inny, by spróbować czegoś nowego. Jak chcę się ubzdryngolić, to sięgam po wódkę, piwo smakuję i nie uważam się przez to za kogoś lepszego od innej osoby, która pije tylko Perłę czy inne Tyskie. Co kto lubi, mnie te piwa kompletnie nie smakują.

2

Mnie się podobała :D Ale Tobie wiem, że nie, pamiętam niektóre Twoje posty na temat Ragnaroku :D

2

Tessa Thompson i Chris Hemsworth zagrają razem w Facetach w czerni. Jakie to będzie dobre!

11

W domu Ronaldo nie rozmawia się o Messim, więc LM się dostosowuje. A Xavi? Kto to jest ten Xavi i ile ma złotych piłek?!

1

Albo robią telefonicznego pranka :D

0

Szkoda że sama kreskówka nie przetrwała próby czasu. Ale dubbing, ten drugi, dalej daje radę. Na zawsze zapamiętam Jacka Kopczyńskiego w roli Petera :D

0

Dlatego dla mnie najlepsza wersja(poza komiksową oczywiście), to ta z kreskówki Spectacular Spiderman. Steve Blum był świetny jako Goblin :D

1

Moim ulubieńcem był Goblin, ale tylko ten w wykonaniu Normana. Dalej mi źle z tym, że tak zmarnowano jego potencjał w pierwszym filmie i dano mu tę głupią zbroję :/

1

Liczę na masę fajnych efektów, Mysterio to nie jest mój ulubiony przeciwnik Pajączka, ale fajne będzie zobaczyć coś nowego w ekranizacji.

1

Nie zraziłeś ich byciem kibicem Realu, więc chyba nic Ci nie grozi :D

0

Wydaje Ci się :D

0

Wyskocz z czymś mocniejszym, to może mnie zniesmaczysz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?