Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za różnica, to i tak był przecież Olympic.
1
Jeszcze nie był jej mężem, nie opowiadaj kłamstw dotyczących fabuły :D
5
Ale przynajmniej było wiadomo czemu nie trenuje, a nie udawał, że w sumie to może Barca, może jakiś inny klub, a zarząd BVB nie wiedział z kim negocjować. Zachował się źle, ale nie jakoś wybitnie źle. Co nie zmienia faktu, że Antek zachowuje się najbardziej profesjonalnie z całej trójki, bo to media robią szopkę, a nie on.
8
W taką pogodę każdy jest ciepły.
1
O nie, przejrzałeś mnie. Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ich głupi pies!
0
W związku na pewno, ale nie dla przygodnego seksu :D
0
Nie żartuję, naprawdę dobrze wygląda w krótkich, ten nos już się tak nie rzuca w oczy :D Dalej nie jest to kandydat na mistera świata, ale jest, że tak obrzydliwie powiem, fuckeble :D
17
Ja bym musiała zmienić na flagę Argentyny.
0
Modrić jest spoko, dopóki nie nosi długich włosów, bo za bardzo podkreślają jego nochal. W krótkich wyglądał całkiem okej :D
2
Nie zmieniam, podaję tylko przykład tego, jak zwykła nietolerancja może się przerodzić w szkodliwą nienawiść.
"hipokrytko" Nie mogę xD Odmiana przez przypadki taka trudna.
3
Hipo kto? :D
Napisałam, że możesz krzywdzić, nie że na pewno to robisz. Między nietolerancją a krzywdzeniem jest bardzo cienka linia. Czego doświadczyłam na własnej skórze czytając ostatnią dyskusję tutaj i komentarze niektórych, że tacy jak ja nie powinni istnieć. Ludzie tak odnoszący się do homoseksualistów chyba czasami zapominają, że ten homoseksualista to też człowiek i też ma uczucia, a teksty w stylu: "zaje*ałbym" wcale nie spływają po ludziach jak po kaczce. No ale to tylko nietolerancja, co ja się burzę.
0
Ej, ja też :D A jak mi wyjaśniali, że to naprawdę drugie imię, to jako nieufna kilkulatka byłam święcie przekonana, że dorośli mnie oszukują, bo jak to tak mieć żeńskie imię, gdy jest się chłopcem :D
4
Uwielbiam ten argument :D "Jak jesteś taki tolerancyjny, to czemu nie tolerujesz tego, że ja nie toleruję kogoś tam?!"
To proste, bo Twoja nietolerancja może krzywdzić innych, a krzywdzenie tych, którzy nic złego nie zrobili, czy to fizyczne, psychiczne, czy prawne, to jest, a przynajmniej powinno być, nie do zaakceptowanie w każdym cywilizowanym świecie :D
1
Prawie jak Jan Maria Rokita :D
2
I te złe minki pod zmienionymi zdjęciami i postem wyjaśniającym xD
15
"Jeszcze bramkarz i ten rok będzie ich"
Anonimowy fan piłki nożnej, wypowiedź z roku 2094.
0
Po prostu ktoś ma nie po kolei w głowie. U mnie w pracy przychodzi taki klient, który ciągle coś do siebie mamrocze, jęczy, zawodzi, a przy kasie gada: "siata dla starego wariata" albo "ku*wa" i inne przekleństwa, gdy mu się coś wywali :D
1
Ja obstawiam, że kupił sobie nowe, ładniejsze i stare sprzedaje :D Jak ja mogę chodzić w spodniach, kiedyś zarezerwowanych dla mężczyzn, to niech oni noszą spódnice i sukienki. Temu panu pasują, ma ładne nogi :D
21
"(nie wiem jak się piszę jego nazwisko)"
To czemu po prostu nie sprawdzisz? :D
1
Bo w WB nie uczą się na swoich błędach ani na sukcesach konkurencji.
1
Chyba posiadasz inny słownik pojęć niż ja :D
0
To był elementem komiczny po prostu. Pewnie ten Tadeusz nigdy wcześniej tego nie robił, zepsuł, a ktoś teraz sarkastycznie mówi mu, że ładnie, a Ty masz się śmiać :D
0
No te filmowe tak, ale te rzeczywiste raczej bardzo groźne nie były :D
3
Niedługo premiera nowego Jurassic World. Na pewno wiele osób z was miało za dzieciaka fazę na dinozaury, ja także, stąd pytanie: Jaki jest/był wasz ulubiony dinozaur? :D
Dla mnie będzie to spinozaur. Uwielbiam jego wygląd, to że był prawdopodobnie jak krokodyle i większość życia spędzał w wodzie, chodząc na czterech łapach lub robiąc to tylko od czasu do czasu. No i to najprawdopodobniej największy lądowy drapieżnik, jaki żył w historii, także dodatkowy plus.
1
To ktoś się przejmuje słabymi memami? :D
1
Znam to. Dalej słabe :D W oryginale można przynajmniej się uśmiechnąć, bo komizmu całej sytuacji nadaje sam czołg. Co jest śmiesznego w wyklepywaniu Glika, to nie wiem :D
6
Słabe, bazujące na bezsensownie rzucanych bluzgach.
28
Bo Messi to GOAT, więc sprytnie nawiązali :D
45
Ten kto wpadł na pomysł dania Messiemu koziołka do potrzymania jest geniuszem, jakie to słodkie :D
7
Związek polega na tym, że obie strony dyskutują o zmianach, które mogą wpłynąć na ich wspólne życie. Wiadomo, że nie trzeba z każdą błahostką latać do ukochanej osoby, ale gdy w grę wchodzi praca, nawet w formie dorabiania, wypadałoby coś takiego przedyskutować. Związek to rodzaj partnerstwa, partnerzy współpracują ze sobą, a nie działają solo. Jak ktoś tak woli, to nie powinien się z nikim wiązać i pokazywać drugiej osobie, że jej zdanie jest w sumie guzik warte, bo i tak zrobi swoje i to bez żadnego dyskutowania o tym.