Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abidal się nie pierdzieli w tańcu, ciekawe kogo jeszcze nam ściągnie. To chyba był dobry wybór na niego postawić, przynajmniej na podstawie tego, co na razie zrobił :)
2
W biedrze są kokosowe magnumy. W sumie tylko tam je widziałam, wszędzie indziej sprzedają tylko malinowe.
0
Kokosowe też świetne.
4
FC Barcelona - profesjonalna szajka złodziejska o charakterze sportowym :D
1
Nie wynagrodzisz, bo się otrujesz i umrzesz, ja nie gotuję :D
0
Komu trzeba wpier*olić? Daj namiary, zaraz skrzyknę kolegów :D
4
Szlag* :) Szlak Cię trafi, jak się wypierdzielisz idąc po pijaku lasem i grawitacja Cię pozna z ziemią :D
0
Nie nadawałabym się do tej roboty, za duże mam pokłady empatii i nie mogłabym bezwzględnie podkradać innym zawodników :D
7
W sumie to szkoda mi Romy i jej kibiców. Cieszyli się już z nowego i dobrego transferu, a tu przyszła taka Barcelona i wszystko szlag trafił :D
1
Bo to jest wiarygodne źródło, trzeba tylko wiedzieć jak z niego korzystać i kojarzyć coś takiego jak przypisy i bibliografia :D
1
Ale Messi nic nie wygroł!!!1!1!1!
0
Jeśli transfer Malcoma dojdzie do skutku, a nam znowu się zdarzy trafić na Romę w LM i zagramy tak jak w rewanżu - odpukać - to chyba nie będzie co po nas zbierać za taką zniewagę :D
2
"Nie byłoby łatwiej po prostu powalczyć ZA WSZELKĄ CENĘ o tego Monchiego (moim zdaniem najlepszego dyrektora sportowego na świecie naszej ery) zamiast konsekwentnie, rok po roku, zgarniać efekty jego doskonałej pracy? "
Po co? Skoro można go nie zatrudniać i nie płacić pensji, a korzystać z jego pracy? :D
21
Mbappe wystrzelił z formą i już Dembele jest słaby, a w ogóle to jest brzydki i ma wszy. Chyba tylko Messi może liczyć na wieczne uwielbienie, a tak każdy inny piłkarz jest słaby lub genialny zależnie od dyspozycji piłkarza rywali na takiej samej pozycji.
0
190 zł.
0
W sumie zgłosiłeś się pierwszy, mogłabym poczekać ;)
2
Chciałby ktoś może kupić taką kurteczkę?
https://guardian.ng/wp-content/uploads/2018/01/Coutinho-957x598.jpg
(Coutinho sprzedawany oddzielnie)
L-ka, raz przymierzana. Na mnie za mała i mam już XL-kę, a z mniejszą nie mam co zrobić. Jakby co, to piszcie na priv.
3
Można, ale trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku. Brak gry zawodnika =/= odpoczynek. Dembele trenował praktycznie dzień w dzień, rehabilitacje po kontuzji to też nie spacerek i wylegiwanie się na kanapie. Nie mówiąc już o zmęczeniu psychicznym wywołane brakiem gry z powodu kontuzji i ciągłym martwieniem się, czy się nie odnowi w kolejnym meczu. Ale nie, Dembele ma wrócić z wakacji, które mu się należą i za*ierdalać za trzech, bo według Ciebie nic nie robił przez cały mundial i pół sezonu.
8
Chyba nie ma dla mnie nic bardziej przerażającego na Ziemi niż oceany.
2
Nie wygłupiajmy się, wszyscy wiemy że takie kolonialne kraje jak Francja powinny mieć samych białych obywateli, bo jak wiadomo w XXI wieku, kolor skóry świadczy o narodowości.
Sarkazm, jakby ktoś nie wyczuł.
17
- Chcemy Rabiota.
- Nie.
*trzaśnięcie drzwiami*
3
Oby! Chorwaci urzekli mnie na tym turnieju swoją wytrzymałością i liczę, że cały ten wysiłek w dogrywkach czy strzępienie sobie nerwów przy karnych, nie pójdą na marne.
16
Robokitić :D To niesamowite jak wiele ten człowiek jest w stanie wybiegać, na dopingu jakiś.
0
Haters gonna hate!
7
Barcelona: Ile chcecie za tego Rabiota?
PSG: New phone who dis
2
Lenglet uśmiecha się trochę jak Suarez - dziąsła widać, a oczy wydają się smutne, bo łuk brwiowy ma skierowany mocno w dół :D
0
Pewnie chodzi o miasto :D
3
Facet jest ze stali.
7
Spoko, ale nie trzeba gadać tylko o nim, sam nie gra w tej reprze, a Rakitić jest jej drugim najlepszym zawodnikiem. Co jak co, ale dziennikarze sportowi powinni coś o tym wspomnieć, a nie drążyć temat Modricia, o którym powiedziano już od wczoraj wszystko.
6
Ale wiesz, że cierpienie głodującego dziecka z kraju trzeciego świata nie neguje cierpienia Neymara? Co jest z ludźmi, że próbują to robić i wzbudzić w innych poczucie winy, że śmią coś nazywać cierpieniem tylko dlatego, że ktoś inny na świecie ma gorzej?