0

Aż dziwne, że Fanggotten jeszcze mu nagrywa odpowiedzi :D

0

Dobrze, mamo.

8

Był żart, a potem go odkręcili.
Proszę, streszczone.

2

Dla takich jak Ty piekło to za mało.

3

Był zajęty pisaniem kolejnego eseju jak to Rakitić nie nadaje się do Barcy, bo nie robi na boisku tego co ON by chciał.

0

Intonacja i sposób mówienia jakby im lody upadły na chodnik. No trochę przykro, ale w sumie to można kupić nowe, nie? :/

6

Stęskniłam się za sezonem, ale po przeczytaniu niektórych komentarzy w przerwie, to odechciało mi się od razu La Ligi :D

0

Pamiętam jak byłam młodsza i nie wiedziałam czemu ludzie piszą "jajajaja" pod różnymi filmikami. Dopiero później ogarnęłam, że to typowe dla hiszpańskiego języka :D

0

Na 99% jestem pewna, że Serżi. W Hiszpańskim chyba zleży od następnej litery czy G czyta się jak H czy jak Ż, np. Hetafe, a nie Żetafe.

3

Pani Grażyna bardzo się starała wyszywając go na tysiące koszulek dla piłkarzy i te, które pójdą do sprzedaży, proszę ją natychmiast przeprosić.

0

Nie licząc blond włosów, ta broda to najlepsze co się Messiemu przydarzyło jeśli chodzi o aparycję. Wraz z zarostem zyskał jakieś 100% do bycia seksownym :D

23

I to jest porządny obywatel, a nie śmieszek i wiecznie narzekający na ważne pytania Janusz. Zielona tarcza dla Ciebie, przyjacielu.

3

To ja dla odmiany zapytam, gdzie obejrzę mecz o superpuchar Europy.

1

I tak się zyskuje pewne miejsce w składzie :D

2

Kibicuje temu, kto akurat mu wygrywa kupon, taka prawda.

4

Morderstwo jakiekolwiek by nie było, zawsze jest morderstwem i czymś okropnym. Może być zrozumiałe w takiej sytuacji, jaką podałeś, ale to dalej nie usprawiedliwia, że człowiek odebrał drugiemu człowiekowi życie.

2

Twarz dalej tak samo odpychająca :D

0

Szkoła na Bronxie to niebezpieczne miejsce.

4

W sumie dobrze, że to TYLKO Coutinho był, bo jakby Messiemu taki prank Pique wyciął, to La Rambla by chyba zawału dostała :D

2

Kur... To dorośli ludzie. Wiem, że po Pique ciężko to stwierdzić, ale naprawdę, ten człowiek to właściciel firmy i przedsiębiorca, nie zacznie nagle traktować kumpla z drużyny jak wafla xD

6

Uf, Coutinho zagra, całe szczęście, już się bałam, te wykałaczki wyglądały groźnie.

0

Ale też nie wyskoczył z mordą, filmik w ogóle skończył się zanim poznaliśmy jego reakcję, więc chill out, dude.

11

W dyby go i do lochu, Cou mógł wylecieć z gry na trzy sekundy, to niedopuszczalne!

2

Ze względu na eksperyment udawałam, że ich tam nie ma i zapewniam, że nie wpłynęło to na mój sposób sadzania dupy na krześle :D

15

Poświęciłam się dla dobra narodu, wbiłam cztery wykałaczki w krzesło i usiadłam. Trzy się złamały, czwarta wbiła się w ubranie. Pozostałe trochę ukuły. Prawie umarłam.

6

To tylko wykałaczka wbita w krzesło, a nie żyletka schowana w kanapce, nie przesadzajmy. Nawet gdyby wbiła się Cou w tyłek, to nic by mu nie było.

4

Spotkania zarządu w przyszłości zapowiadają się bardzo dobrze :D

7

Mats dalej trzyma ze swoim pierwszym kumplem z Barcy :D

2

Boże, jaki uroczy młody Tarzan :D

29

Kibice Espanyolu też muszą gdzieś kupować gadżety swojego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?