2

Wygląda tłoczno, a w rzeczywistości pomiędzy tymi wszystkimi gwiazdami są gigantyczne pustki.

0

Trzeba mieć duże problemy z językiem polskim, żeby nie zrozumieć choćby ogólnego sensu tego hiszpańskiego fragmentu :D Takie słowa jak "opción", "posible" czy "mucho interés" chyba dostatecznie wiele mówią :D

0

Powinno być zabezpieczenie czy to w samym pokoju(panic button), czy u nadzorującej rozwiązywanie zagadek osoby.

3

Secondhand embarrassment - zawsze doświadczam tego oglądając jak Song wyciąga ręce do pucharu, który Puyol podawał Abidalowi :D

1

Polecam film Fangottena na temat podobnego przypadku u nas w Polsce. Wyjaśnia m.in czemu ktoś może się poczuć przez black face urażony, choć nagonka za każdym razem jest mocno przesadzona.

10

Dziś Trzech Króli, Real jak na królewski klub przystało rozdaje prezenty.

8

Tak jak myślałam, ten remis z Villarreal to był tylko wypadek przy pracy.

1

Bo organizatorzy mieli łącze jak z wczesnej Neostrady.

1

Tak i tak.

1

Nawet jego ugrzeczniona wersja z kreskówki Teen Titans był świetnym czarnym chatakterem. I jeszcze ten głos. Świetna postać, bez niej pewnie nie miałabym mojego ukochanego Deadpoola :D

1

Gigantycznego nilowego raczej nie zobaczysz, ale mniejsze okazy potrafią nawet galopować tylko nie robią tego za często(i na pewno nie w pogoni za ofiarą), bo po co, gdy ma się skuteczniejszy sposób polowania? ;) Zresztą nawet gdyby jakiś krokodyl prześcignął człowieka, to raczej na krótkim dystansie, bo na długim mogą z nami rywalizować chyba tylko psowate takie jak wilki. Ludzie są stworzeni do maratonów.

1

Noc oczyszczenia w realu.

0

Dzięki za próbę wytłumaczenia, doceniam, ale dalej nie ogarniam :D

2

Dokładnie tak próbowałam to rozwiązać, a potem zobaczyłam odpowiedź 5 gr i nie wiedziałam skąd się to wzięło. W sumie dalej nie wiem, nawet z równaniem :D Z moją dyskalkulią nie potrafię wyobrazić sobie cyfr w głowie, za to zaczynam odczuwać coraz większą frustrację przez brak odpowiedzi.

0

To teraz mi wyjaśnij jak się do tego dochodzi, bo serio nie wiem :D

1

Powinien grać przez rok za darmo, a potem pobierać najniższą krajową, bo inaczej nie zasługuje na Barcelonę.

0

W sumie dawno go nie słuchałam, ostatni raz chyba parę lat temu, kiedy jeszcze nie znałam angielskiego poza kilkoma słowami. Chyba czas sobie przypomnieć i zobaczyć o co w nim chodzi.

0

O, Mama od Genesis. Nie spodziewałam się.

4

Oddajcie kamień to już klasyk, ale najgorszy był ten wielki biały łeb, który przez swój realizm w połączeniu z kreską całego serialu był bardzo przerażający :D

1

Zmień postanowienie na: W tym stuleciu wygram około 100 tysięcy złotych.
Może tak się uda.

15

Już dzwonię po Szakala, zaraz to załatwi.

2

Morata jest z Madrytu, ten Alvaro lepszy, bo z Barcelony :D

5

Tyle fajnych piosenek ma Alvaro, a zaśpiewał tylko te najpopularniejsze :D Nie że się nie spodziewałam, ale szkoda, że nie zaśpiewał No te vayas, Puebla czy Tengo un sentimiento.

1

Już widzę jak dają mi w pracy taki urlop :D

1

Dobrze, że nie mam tego problemu w przypadku moich ulubieńców. LaBrie z Dream Theater ma tak nierówne występy na żywo, że czasami brzmi świetnie, a innym razem jakby nie znał się w ogóle na śpiewaniu :D

0

Z drugiej strony gdyby zaśpiewał źle, to by była afera, że ktoś nie potrafi śpiewać i wybił się tylko na autotune. Sama nie wiem co gorsze :D

2

Na bank posługują się hiszpańskim. Mats wielokrotnie wspominał o nauce hiszpańskiego.

1

Ja chyba pójdę w klasykę i odpalę Gothica na kompie. Jak wejść w nowy rok, to z dobrą grą. RDR2 jeszcze niestety nie mam, ale już niedługo pozachwycam się wraz z resztą świata.

3

Gaming. Jeszcze nie wiem co pójdzie na tapetę, ale coś na pewno.

2

Kino jak zwykle zedrze ze mnie kasę, zwłaszcza Marvel na którego pewnie pójdę dwa razy na każdy z filmów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?