Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
10/10, jak zawsze zresztą. Nawet nie próbuję udawać obiektywnej, kocham ten zespół całym serduszkiem, nawet skrzeczącego LaBrie :D
1
Człowiek może nie przeżyje takich ekstremalnych warunków jak niektóre mikroorganizmy, ale zdecydowania nadrabia wszelkie braki determinacją. Jak człowiek się uprze, że wejdzie na w luj wysoką górę bez butli tlenowej, to na nią wejdzie choćby miał zginąć na samym szczycie.
2
Ramos na dwunastym zdjęciu to ja w każde Walentynki :D
1
Nie, nie muszę dobrze gospodarować czasem przy niestałych godzinach pracy, bo chciałabym wreszcie skończyć RDR 2 no i muszę też mieć czas na pisanie powieści :D
2
Już zapomniałam jakie seriale są wciągające. Dobrze, że po januszowemu wzięłam sobie darmowego Netflixa tylko na miesiąc, bo już w ogóle straciłabym resztki wolnego czasu, jakie mi jeszcze pozostały.
51
Facet ma bordowo-granatowe serce, w meczach z Realem jest zmotywowany jak w żadnym innym, to i asysty łapie. Taki oddany i wszechstronny zawodnik to skarb.
0
Jak biustonosz, to tylko jeśli dobrze znasz wymiary albo jeśli ufundujesz partnerce jakiś bon na zakupy czy coś. Niedopasowany stanik to koszmar, więc nawet nie próbuj jak nie jesteś pewny.
2
Bo wiadomo, że w kradzieży zawsze boli tylko świadomość utraty skradzionych rzeczy. Jak bogaty to na pewno nie rusza go to, że ktoś naruszył jego prywatność i wszedł do domu, który jest miejscem, gdzie pewnie zawsze czuł się całkowicie bezpiecznie, a teraz ma świadomość, że ktoś tam był, ruszał jego rzeczy i że może wrócić albo szczęścia spróbuje ktoś inny i to z bardziej niebezpiecznymi zamiarami.
3
Sportem w zasadzie może być wszystko, czego głównym punktem jest rywalizacja, która wymaga codziennych treningów, samodoskonalenia się i ciągłego rozwoju umiejętności oraz taktyki.
Przynajmniej ja stosuję taką definicję sportu.
0
To nie jest towar na stałe znajdujący się w ofercie. Jeśli gdzieś jest, to tylko tymczasowo jako tzw. in-out.
0
Philadelphia z czekoladą Milka to fajny przykład dobrego, czekoladowego serka. Szkoda, że tak trudno ją dorwać.
4
Cillessena. Marc już nie musi go zastępować, a Jasper pracował na tę fazę CdR i zasługuje, by zagrać jeśli jest gotowy. A na pewno jest, skoro dostał zielone światło. O formę też się nie martwię, bo ten potwór nawet grając raz na ruski rok jest genialny.
21
Co Ty, nie ma, przecież to forum piłkarskie.
1
Problemem większości polskich seriali jest to, że są strasznie sterylne. Nie używa się filtrów, scenografia jest wyjęta jak z katalogu Ikei, ubrania jakby dopiero co wyciągnięte spod igły.
Tego serialu akurat nie widziałam i nie zamierzam, ale jak widzę jakąś scenę z polskiego serialu, to najbardziej rzuca się w oczy właśnie ta sterylność.
2
A u was murzynów biją!
1
Good for you, ale ja miałam na myśli to, że nie trzeba mieć takich planów, ani w wieku trzynastu lat, ani w wieku osiemnastu. Jak ktoś ma, to super, fajnie że jest już zdecydowany i nie stresuje się presją, ale takie gadania w stylu: "musisz wiedzieć, co chcesz w życiu robić" skierowane do nastolatka to dla mnie głupota.
2
Głupotą jest oczekiwać, by osiemnastolatek już wiedział co chce robić w życiu. Po prostu się ucz dalej i tyle, a nie przejmuj tym jako kto będziesz pracował za parę lat, bo wszystko się może zmienić nawet w miesiąc.
1
Nowy Jork i nic więcej mi do szczęścia nie trzeba.
5
To już nie jest wychowanie tylko tresura jak w jakimś ośrodku resocjalizacji. Ich dzieci wydadzą fortunę na psychologów.
1
Ten kto narysował pierwszy rysunek ewidentnie nigdy nie miał kota jeśli myśli, że taka pozycja na płaskim telewizorze jest dla nich niewygodna :D
0
No cóż...
1
Okay, Houston, we've had a problem here - tak brzmiały rzeczywiste słowa.
5
Piękny.
1
Nie wiem, oglądałam tylko Mroczne widmo jako bachor, nie jestem fanem Star Wars, ale widzę co się odwala w fandomie po każdym kolejnym filmie. Niezły toxic.
23
Fani Barcelony Guardioli są jak ekstremalni fani oryginalnej trylogii Star Wars. Czego by nie zrobiono z nowymi filmami, zawsze będzie źle :D
0
Casemiro jest jednym z tych ludzi, których uderzyłabym za nic. Ta jego twarz jakoś wzbudza we mnie agresję.
1
Może nie ulubiona, ale ta zawsze kojarzy mi się pozytywnie i dodaje mi odwagi do wyjścia ze strefy komfortu, co dla mnie nie jest rzeczą łatwą.
1
Jako osoba niegrająca nigdy w żadnego innego Asasyna, polecam Origins jako dobrą grę z ładnymi widoczkami i fenomenalnym klimatem starożytnego Egiptu.
4
Aż mi się żal tej Chelsea zrobiło. A nawet jej nie lubię.
0
Słuchałam przez jakiś czas jego muzyki, ale po pewnym czasie po prostu mi się znudziła. Nie wiem czemu, bo głos ma dobry, gatunek też spoko, ale jakoś po pewnym czasie wypalił się zapał do niego. To chyba po prostu muzyka do jarania się przez jakiś czas, a potem już przestaje się podobać.