Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W sumie to obejrzałam więcej niż 123, ale jakoś nie wszystkim wystawiłam ocenę. Muszę któregoś dnia przysiąść i powystawiać, ale do 300 pewnie dobiję :D
0
Wygląda jak jakaś chora wizualizacja czarnej dziury :D
1
Niby czekam na ten film już od jakiegoś czasu, ale teraz to się wręcz jaram, a to dopiero teaser, który w zasadzie nic nie zdradza z fabuły, ot Leo i Brad popisują się zdolnościami aktorskimi.
Klimat jest dobry, aż się wylewa z ekranu. Za to właśnie między innymi kocham USA, za te niepowtarzalne klimaty różnych lat, które chciałoby się zasmakować cofając się w czasie. Dobrze, że filmy choć trochę to umożliwiają.
1
Taktyk, żeby potem napisać co myślę :D
0
Szukałam Messiego gdzieś tylko trochę wyżej od innych kropek i się zdziwiłam czemu go nie ma xD
1
Za proste były tamte okazje, Suarez się takimi brzydzi.
9
Przypomniały mi się te czasy w podstawówce, kiedy podczas czytania jakiegoś tekstu bohater miał tak samo na imię jak ktoś z klasy :D
1
Tak się składa, że Miodowe Lata są na licencji amerykańskiego serialu, który nawet święcił sukces, gdy był emitowany w latach 50. Ale przy tylu produkcjach jakie są tworzone w USA, ciężko uznać ten serial za jakąś legendę, choć na pewno jest to klasyk.
0
Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co zrobiłby z człowiekiem niedźwiedź krótkopyski :D
3
Fajny filmik obrazujący wielkość płetwala błękitnego. Niestety bez polskich napisów.
5
A tak w ogóle, czy Canis Majoris nie została już zepchnięta z najwyższego stopnia podium przez UY Scuti?
5
Czekałam na zdjęcie Pale Blue Dot i się nie doczekałam, a moim zdaniem nic nie pokazuje jak mali jesteśmy w skali wszechświata jak właśnie ta fotografia.
1
Sprytny tekst :D
19
Potwierdzam. Każdy kto kiedykolwiek go spożył umarł. Nie pijcie tego.
1
Na liście najlepszych napastników.
3
Główny motyw muzyczny Avengers to jest coś pięknego. Ciary.
1
Chciałabym któryś z Manchesterów. United wydaje się prostym przeciwnikiem, ale przy tym na tyle silnym, że nasi nie powinni ich zlekceważyć jak Romy rok temu. A City dlatego, bo chcę, żeby Guardiola odpadł.
A tak serio, po prostu byłoby to ciekawe widowisko, gdyby obie drużyny zagrały mocno ofensywnie, a na pewno by tak było.
0
"Rzekłbym że złoto, ale to już jest magiczna ruda xD" Najlepszy komentarz do tego filmu :D
0
Gryzek ma spojrzenie jakby chciał pochłonąć moją duszę. Wybieram Neya, on przynajmniej wygląda niewinnie jak ten mem z Pikachu.
0
Podoba mi się to, że tak się naprodukowałeś, a koleś odpowiedział Ci tylko, że masz zryte w głowie, bo nie miał na Ciebie argumentów xD
1
Oddałabym z 10 lat swojego życia, żeby kiedyś znaleźć się na ISS - popatrzeć na Ziemię i otchłań wszechświata.
1
No przeszkadza mi, bo ludzie dostają pieniądze za coś, na co dobrowolnie się zgodzili będąc świadomymi, że dziecko to duży wydatek na kolejne 18 lat. Jak nie stać Cię na dziecko, to go nie robisz choćby z troski o jego życie, a nie rodzisz, a potem płaczesz, że ledwo wiążesz koniec z końcem i państwo musi dokładać.
0
Nie jest źle czy coś, ale jeśli dałbyś radę w innym terminie pójść na napisy, to jednak lepiej wybrać właśnie tę opcję.
0
Faceci przepuszczają mnie w drzwiach :)
15
A ten jak zwykle kopie leżącego.
Bardzo dobrze :D
0
Boże, nie mogę patrzeć na takie zdjęcia, bo zaraz mojej wyobraźni się piąty bieg włącza, a potem się kończy paraliżem sennym i schizami przez całą noc :D
0
Dopiero wyszłam z pracy, czy ktoś może mi potwierdzić, że ten wynik Realu to nie błąd matrixa czy coś, bo aż mi się nie chce wierzyć xD
2
Rzeź niewiniątek.
0
Chyba Tommy'ego Karevika. Ostatnio mam fazę na Seventh Wonder i jego głos bardzo przypadł mi do gustu.
0
Przyznaje, że LaBrie często na koncertach brzmi okropnie(Budokan to chyba jego najlepszy występ live, Hollow Years to majstersztyk.). Miałam szczęście, że ostatnio w Katowicach nie zawiódł. Na płytach już jest jak najbardziej okej i choć wielu fanów uznaje go za najsłabsze ogniwo zespołu, to ja nie wyobrażam sobie DT bez niego. James ma tak charakterystyczny głos, że każdy inny by mi się gryzł z tekstami, które znam na pamięć. Zresztą ja oceniam muzykę głównie poprzez wokal, więc śpiew LaBrie to często moja ulubiona część utworów.