1

Teraz to nie najlepiej oceniane komentarze a hall of shame.

10

Draw me like one of your french girls.

0

Messi chociaż ma wymówkę, załatwił sobie L4, jaką ma Antoni? Wystrzelał się grając w Fortnite? xD

1

You have issues.

0

Gdy zaczynałam w to grać, mój dotychczasowy kontakt z padem można było liczyć w kilku godzinach. Nie pytaj czemu zabrałam się za tą grę przy tak wczesnym doświadczeniu z konsolą, ale po wielu trudach przeszłam Bloodborne'a, więc myślę, że każdy dałby radę przy odpowiednim podejściu i determinacji :D

9

Zabrać ter Stegena z bramki i mogło być nawet 0:5. Gdybanie. Brak jakiegoś wydarzenia też powoduje inne wydarzenie. Jakby Messi nie strzelił czy nie asystował, to w innych okolicznościach zrobiłby to kto inny.

7

Starszy brat zabrał Ci samochodzik? Znam to uczucie.

5

Pluszaki przedstawiające bakterie, wirusy i organy istnieją już od dawna, można by to wykorzystać :D

1

Podobno mocny bajzel ten film. Wszystko przez to, że Sony nie mogło się zdecydować czy nakręcić coś w stylu horroru z kategorią R, czy marvelowski popcorniak z PG13, więc wyszło takie nie wiadomo co.

4

No takie skojarzenie się nasuwa czytając takie teksty. Jasne, że pewnie poszła tam dobrze wiedząc, że będą uprawiać seks, a ja Ci tłumaczę, że to nie ma znaczenia, bo mogła się potem rozmyślić i powód dla którego tam poszła czy świadomość tego co będą robić nie są ważne jeśli doszło do gwałtu.

3

Bo jak ktoś powiedział "tak", to później nie może się rozmyślić i czegoś nie chcieć? Pierwsze słowo do dziennika i tak dalej?

3

Jak to ktoś wczoraj napisał, błąd w matrixie :D

1

Już widzę jak przyjaciele od trzynastego roku życia pierdzielą sobie takie głupoty :)

4

Pff, za grę by się wzięli, a nie sobie śmieszkują. Bezczelni.

0

Trener językowy analizuje jak aktorzy poradzili sobie z naśladowaniem sposobu mowy różnych rzeczywistych ludzi, których zagrali.


Tylko po angielsku, także trzeba mieć obcykany język, ale warto.

3

Żegnaj, czasie wolny. Miło cię było mieć :D

0

Ciężko o sygnał na środku oceanu.

6

Nie musi być tego widać. Ludziom się wydaje, że depresję widać po ludziach, ale to nieprawda.
Zresztą mniejsza z tym, ona zgłosiła, może kłamie i faktycznie szuka pieniędzy, może nie, to nieważne, to już sprawa sądu i policji. Ważne jest to, że przy każdej takiej sprawie więcej jest oskarżeń o wyłudzanie pieniędzy niż współczucia czy racjonalnego myślenia. A potem następne ofiary gwałtu to czytają i nigdy nie zgłaszają sprawy na policję w obawie przed różnymi komentarzami sugerującymi, że to tylko skok na kasę.

3

Kobieta zostaje zgwałcona przez kogoś sławnego, kto ma za sobą masę fanów i innych sławnych osób, którego poprą i zapewnią policję, że to porządny człowiek, trochę uwodziciel i bawidamek, ale w życiu by kobiety nie skrzywdził. Co wydaje się lepszą opcją? Bujanie się przez lata po sądach, przezywanie dzień w dzień tego strasznego wydarzenia, bo przecież policja chce cię przesłuchać i społeczny stygmatyzm, bo na pewno sama chciała/za krótka spódniczka/po co szła z nim do pokoju, czego oczekiwała/po co tyle piła/chce pieniędzy, i to wszystko bez gwarancji, że gwałciciela dosięgnie sprawiedliwość; czy może raczej milczenie i próba poradzenia sobie z tym samemu? Dosłownie samemu, bo wstyd po gwałcie jest dla niektórych osób tak niewyobrażalny, że rodziny przez lata nie wiedzą, że coś się stało. Nikt nie wie, bo nawet najlepsi przyjaciele mogą nagle zacząć oceniać i odejść. Zgwałcona osoba może też nie chcieć, by bliscy nagle patrzyli na nią inaczej, dmuchali i chuchali, nie chce czuć się inna, pomimo tragedii chce prowadzić normalne życie, ale nie może, bo wspomnienia prześladują ją w snach, a bliscy ciągle chcą z nią o tym rozmawiać, licząc na to że pomogą.
Naprawdę nie trudno się wczuć w osobę zgwałconą, przeciwko której stoi cały świat uważający że to tylko podstęp, by wyłudzić trochę kasy od sławnego gwiazdora.

0

Istnieją.

0

Przed Gironą trochę(dlatego tylko remis), ale przed Leganes wielu było zadowolonych i panowały pozytywne nastroje. I przegraliśmy. Barcelona jest zależna od humorów La Rambli :D

14

La Rambla niezadowolona, znaczy mecz mamy już wygrany :D

1

:D

0

Do nowego też się przyzwyczaisz, jak zaczniesz go wszędzie oglądać. Tak to działa.

2

W sumie to trochę zabawne, bo to nie jest pierwszy raz kiedy herb się zmienia. A nawet nie zmieniłby się znacząco, na pewno nie tak jak ten Juventusu, który zastąpiło logo, a tu panika jakby planowali całkowicie zmienić koncept :D

0

Chyba tylko mi pomysł nowego herbu nie przeszkadza :D Zresztą koszulka z szachownicą też nie. Widać za mało jestem konserwatywna jak na ten klub :D

3

Niech założą czapki z folii aluminiowej i po kłopocie.

1

I ma liczyć na to, że policjanci będą na tyle wielkimi idiotami, że uwierzą w ucieczkę kierowcy choć nie widzieli by ktoś wysiadał z auta? :D

0

Ba! To obowiązkowa pozycja na mojej liście zakupów. RDR zapowiada się wyśmienicie i nie wyobrażam sobie w tę grę nie zagrać, dlatego tym bardziej warto kupić konsolę. Może oprócz Fify zainteresują Cię też inne tytuły, a jak widzisz jest ich trochę do wyboru :D

0

To tytuły dostępne tylko na konkretną konsolę i możesz w nią zagrać tylko na PS4 albo na X-One. Ostatnio wyszedł np. Spider-Man na PS4, które ma też takie tytuły do zaoferowania jak Uncharted 4, The Last of us, Until Dawn, Detroit: Become Human, Horizon Zero Dawn, God of War, Bloodborn. Masa świetnych gier, w które nie zagrasz nigdzie indziej tylko na PS4.
Tytułów na Xboxa Ci niestety nie podam, bo mam konsolę od Sony i kompletnie nie wiem co konkurencja sprzedaje, bo PS4 kupiło mnie Uncharted i innymi grami, które wymieniłam wyżej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?