Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
No nareszcie, leń patentowany, już dawno powinien zapierdzielać, a nie dupę rozwalił i na wakacjach siedział, tfu!
10
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem :D
3
Nie miało być, po prostu odpowiedział na pytanie.
5
Kubusia czy Frugo?
3
Albo ktoś nam go podkupi :D
5
Dwa transfery w jeden dzień. Klatus w końcu ma co chciał, jak Barca zaczęła w końcu robić transfery, to nie może przestać :D
26
Najszybszy rewolwerowiec na zachodzie znów nie zawiódł :D
5
Pytasz Polaków Rodaków, czy chcą coś za darmo i co da im zniżkę? :D
41
No, gracz z topu przychodzi, straszne czasy nastały :D
9
Po prostu Michał Rowerzysta stworzył całkiem zabawny i sympatyczny, powtarzający się żart, więc wszyscy go lubią :D
0
Będziesz miał farta, jak go znajdziesz w jakimś sklepie :D
2
Jest z przyszłości.
4
Populacja potencjalnych samobójców zwiększa się.
0
Na Pradze Południe popadało trochę, może z tych Marek, o których pisał kolega zaraz coś przyjdzie :D
0
Liczba Vidalów w Barcelonie musi się zgadzać :)
0
Mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze dzisiaj "Enjoy Vidal" na stronach Barcelony ;)
69
Vidal na dzisiejszym treningu, gdy trener przestał na niego patrzeć
https://i.gifer.com/1eMy.gif
3
- Dobra, młodzież, nie napalajcie się, bo i tak nie będziecie grać w pierwszej drużynie.
:D
2
Hiszpanie całe życie się przyzwyczajają do takich upałów, bardzo rzadko mają naprawdę chłodne dni. My mamy całe miesiące chłodu i śniegu, do których też musimy się przyzwyczajać. Nie mamy stałego klimatu, który przeważa przez większość roku, dlatego każdy odchył od normy to dla nas katorga. Trochę bardziej na południe lub północ i bylibyśmy przyzwyczajeni albo do ciepła, albo do chłodów i na pewno byłoby to lepsze niż ten gówniany miszmasz jaki mamy teraz.
1
Gdybyś miał PS4, poleciłabym Detroit: Become Human. Zabawa na wiele godzin, bo masa ścieżek i zakończeń do odblokowania, no ale... :D
1
Może się bali, że skończą jak kibice Romy :D
0
Pewnie po nieudanym mundialu wpierdzielał pizze i pączki.
1
Możliwe, w końcu co rok nowy sezon :D
3
Można. Łatwiej się ogrzać niż ochłodzić.
0
Miałam jakieś trzynaście lat, gdy zdarzył mi się pierwszy paraliż i zobaczyłam dziwną postać w nogach łóżka, a ktoś szeptał mi coś do ucha. Spałam przy zapalonym świetle przez następny miesiąc :D
3
To się ciesz, nic przyjemnego, zwłaszcza za pierwszym razem :D
6
Dwa paraliże senne jednej nocy. Najgorzej :(
14
Bardzo chciałabym kupić sobie wymarzone Ferrari. Oprócz pieniędzy jestem nawet gotowa oddać moją szczoteczkę do zębów.
0
Można to sprawdzić w historii edycji artykułu ;)
0
Jakoś mi nie szkoda tych dwudziestu czterech minut, przynajmniej zostaną dobrze spożytkowane :D