15

No nareszcie, leń patentowany, już dawno powinien zapierdzielać, a nie dupę rozwalił i na wakacjach siedział, tfu!

10

Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem :D

3

Nie miało być, po prostu odpowiedział na pytanie.

5

Kubusia czy Frugo?

3

Albo ktoś nam go podkupi :D

5

Dwa transfery w jeden dzień. Klatus w końcu ma co chciał, jak Barca zaczęła w końcu robić transfery, to nie może przestać :D

26

Najszybszy rewolwerowiec na zachodzie znów nie zawiódł :D

5

Pytasz Polaków Rodaków, czy chcą coś za darmo i co da im zniżkę? :D

41

No, gracz z topu przychodzi, straszne czasy nastały :D

9

Po prostu Michał Rowerzysta stworzył całkiem zabawny i sympatyczny, powtarzający się żart, więc wszyscy go lubią :D

0

Będziesz miał farta, jak go znajdziesz w jakimś sklepie :D

2

Jest z przyszłości.

4

Populacja potencjalnych samobójców zwiększa się.

0

Na Pradze Południe popadało trochę, może z tych Marek, o których pisał kolega zaraz coś przyjdzie :D

0

Liczba Vidalów w Barcelonie musi się zgadzać :)

0

Mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze dzisiaj "Enjoy Vidal" na stronach Barcelony ;)

69

Vidal na dzisiejszym treningu, gdy trener przestał na niego patrzeć
https://i.gifer.com/1eMy.gif

3

- Dobra, młodzież, nie napalajcie się, bo i tak nie będziecie grać w pierwszej drużynie.
:D

2

Hiszpanie całe życie się przyzwyczajają do takich upałów, bardzo rzadko mają naprawdę chłodne dni. My mamy całe miesiące chłodu i śniegu, do których też musimy się przyzwyczajać. Nie mamy stałego klimatu, który przeważa przez większość roku, dlatego każdy odchył od normy to dla nas katorga. Trochę bardziej na południe lub północ i bylibyśmy przyzwyczajeni albo do ciepła, albo do chłodów i na pewno byłoby to lepsze niż ten gówniany miszmasz jaki mamy teraz.

1

Gdybyś miał PS4, poleciłabym Detroit: Become Human. Zabawa na wiele godzin, bo masa ścieżek i zakończeń do odblokowania, no ale... :D

1

Może się bali, że skończą jak kibice Romy :D

0

Pewnie po nieudanym mundialu wpierdzielał pizze i pączki.

1

Możliwe, w końcu co rok nowy sezon :D

3

Można. Łatwiej się ogrzać niż ochłodzić.

0

Miałam jakieś trzynaście lat, gdy zdarzył mi się pierwszy paraliż i zobaczyłam dziwną postać w nogach łóżka, a ktoś szeptał mi coś do ucha. Spałam przy zapalonym świetle przez następny miesiąc :D

3

To się ciesz, nic przyjemnego, zwłaszcza za pierwszym razem :D

6

Dwa paraliże senne jednej nocy. Najgorzej :(

14

Bardzo chciałabym kupić sobie wymarzone Ferrari. Oprócz pieniędzy jestem nawet gotowa oddać moją szczoteczkę do zębów.

0

Można to sprawdzić w historii edycji artykułu ;)

0

Jakoś mi nie szkoda tych dwudziestu czterech minut, przynajmniej zostaną dobrze spożytkowane :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?