Nigaki
Dołączył/a: styczeń 2015
28 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla społeczności takiego filmwebu to bardzo zaskakujące :D W komiksie takie coś wybaczają, ale dodaj tylko taką postać do filmu, to zaraz widzowie mają zniszczone dzieciństwo :D
0
Niech Szpaku kombinuje dalej, jest dwóch z Barcelony :D
1
Nie wiem, bo zaślepia mnie genialność Coutinho.
1
Szpaku jest na tropie. Na następnych mistrzostwach już będzie mówił dobrze :D
1
A to nie jest surykatka czasem? :D
0
Messi i Jefecito na boisku, to Jorge znowu złapał za stery :D
7
Ćwiąkała ładnie to napisał. Jakoś Ronaldo i Neymar nie mają problemów z grą pomimo występowania w reklamach. Zupełnie jakby nie miało to wpływu na dyspozycje na boisku. Ale niektórym nie wytłumaczysz.
0
Złoto :D
0
Krytyka jest spoko. Pod warunkiem że nie ogranicza się do wyzwisk i pozbawionego argumentów narzekania, jak to często można zaobserwować i to wcale nie zaraz po meczu, kiedy emocje wciąż są wysokie.
1
Mashe pewnie kazał mu wystąpić, żeby nikt go nie oskarżał o pobicie.
#takbyło
2
Tak samo jak nie wszystkie Kolumbijki, nie oszukujmy się, wszędzie są ludzie mniej lub bardziej ładni, czy może raczej tacy, którzy odpowiadają naszym gustom :D
0
Mój ukochany stan Nowy Jork wie co dobre :D
4
Ale używał go przez kilka lat, więc jednak jest trochę bardziej obcykany niż Lewy, który w sumie od lat używa tylko niemieckiego i polskiego. Języków mimo wszystko się nie zapomina, gdy co jakiś czas się ich używa, a Pique z angielskiego korzysta na pewno częściej niż Lewy :D
2
Z mojego doświadczenia wynika, że Anglicy mniej zwracają uwagę na błędy Polaków podczas mówienia po angielsku, niż inni Polacy. Czasami zdarza mi się rozmawiać w pracy po angielsku i mam taki nawyk przepraszania, że słabo wymawiam wyrazy itp. Nikt jeszcze mi nie powiedział, że powinnam się podszkolić tylko wszyscy: "No, your English is good" albo "Oh, you speek English, that's so cool!" . I w sumie ja mam tak samo, gdy obcokrajowiec próbuje mówić po polsku. Za bardzo się cieszę, że ktoś się w ogóle stara, żeby przejmować się tym, że ledwo wymawia niektóre wyrazy :D
4
Przestań germanizować kolegę :D
3
Ale to federacja wybiera linie. Na pewno wybrali najtańsze, ale celowe trzymanie kciuków za to, by samolot nie pizgnął na środku Rosji, bo oni muszą zaoszczędzić pieniążki, to to chyba nie było, raczej przypadkowy błąd w złym doborze linii :D
0
No to Ci przyznam rację, ale też nie ma co panikować, że federacja oszczędza na paliwie i ryzykowała życiem piłkarzy, może po prostu źle wyliczyli.
0
Boeing 777 tak wylądował. Było trochę rannych i wiele szczęścia przy lądowaniu, ale nie jest to niemożliwe. No i taka sytuacja nie zdarza się często.
1
No ale takie są praktyki. Zawsze jest tylko niewielki zapas tego paliwa, żeby samolot był szybszy i mógł ileś tam kilometrów jeszcze przelecieć niż jest zaplanowane. Wszyscy przewoźnicy to stosują.
1
Przecież to z paliwem to standard, wszystko jest dokładnie wyliczone, by niepotrzebnie nie obciążać samolotu, który i bez paliwa może bezpiecznie wylądować po prostu szybując.
0
Lubię Messiego bardzo bardzo, ale jakoś nie wyobrażam sobie, by jego przemowa cokolwiek dała, skoro on sam chyba nie wierzy w sukces. Widać po nim jakieś zrezygnowanie, wydaje mi się, że on przegrał ten mundial już po nietrafionym karnym. Teraz to już tylko powolna agonia i męczenie się.
18
Jeśli te teksty o zdrajcy są na poważnie, to po prostu tylko xD Facet dopiero zaczyna przygodę z trenerką, pewnie chce zdobyć doświadczenie, ale broń boże w klubie współpracującym z Realem, bo wyhoduje im nowego Kahna. Wiem, że tutaj wielu przejawia bardzo romantyczne podejście do piłki, ale nie przesadzajmy, to tylko młodzieżówka jakiegoś realowskiego zaplecza, a nie posada trenera bramkarzy w samym Realu.
32
Dobry ten jego syn?
1
Piękny Coutinho :D
4
Wynik tej rozmowy będzie taki, że przedstawiciele wrócą z podkulonymi ogonami, a Pique dalej będzie robił co chciał. Ma za wysoką pozycję w tym klubie, by ktokolwiek mógł mu coś zrobić, zwłaszcza za coś, czemu nie jest winny.
0
Kuźwa, Puyol, musisz! Kochasz ten klub, nie zostawiaj nas na lodzie z tym typem :D
1
Nie przejmuj się, nawet na polskim autokarze o nim zapomnieli, nie mówiąc już o odmianie przez wołacz :D
0
Tak czułam, ale w takim wypadku brakuje Ci przecinka :D
0
Tak jest, niech dają już ten Senegal, a potem całą resztę!
0
Ja dopiero zaczęłam i akcja ledwo co się rozkręciła, a ja już nie mogę wyjść z podziwu do tej gry.